Mam pytanko chce odebrać itemy z betów na csgolounge, ale pisze mi tylko, że łączy się z botem,a później się wyłącza. Co zrobić ?
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś mi się j---e csgolounge i steamcommuinty na operze. Mianowicie często nie ładują się załączone obrazy do przedmiotów, a gdy chcę zalogować się do steama przez operę nie mając włączonego OPERA TURBO to cofa mnie do interfejsu wpisywania danych klienta Steam. Coś się z-----o ewidentnie, ale nie wiem co. Miał tak ktoś? #csgolounge
sweteer - Coś mi się j---e csgolounge i steamcommuinty na operze. Mianowicie często n...

źródło: comment_wGxhjvMcXhPePIsUCOsY86pX3l20obRg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale dziś oczywisty dzień TSM wygrywa z fnatic , VP wygrywa z Nip ledwo i jest mecz TSM vs VP ale i tak % bede 60/40 dla TSM bo pokonali FNATIC ( ͡º ͜ʖ͡º) A kto wygra wiadomo ze Virtusi i łatwe skiny
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straszakq: ja właśnie się fnatic boję, natomiast NiP ezpz. Jeszcze nie mieli rywala, przy którym mogliby się wykazać (poza fnatic, ale zawsze mają z nimi kłopot), stąd takie oddsy. Bierzcie i jedzcie z tego beta wszyscy.
  • Odpowiedz