#csgolounge ggwp odkuwamy się w nexcie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#csgolounge tak czułem, że to ryzykowny bet. oby fnatic to jeszcze ugrało…
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
TSM jest dobre w k---s na inferno. Dobrze ze nie mogłem postawić
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@Majsonovsky: Kto by się spodziewał: TSM wygra pierwszą mapę :D
- 3
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Queaser: B!
- 2
Mid bet na VP, więcej się bałem.
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_bXVWl8me4sYwoho7zbKhHf1EHlHzwAu7.jpg
PobierzDopóki zwycięstwo jednych w klęsce drugich, dopóty żadna klęska nie jest ostatnia.
Do boju TSM!
#csgolounge
Do boju TSM!
#csgolounge
@Vuko781: Sercem z TSM!
konto usunięte via Android
- 2
Da się jakos cofnąć skiny z request returns do normalnych returnsow tak żebym mógł betowac? #csgolounge
@Krowoglowy: Boty działają
- 0
@Queaser: nie jestem w domu i to jest problem
- 0
@Jakubm41: :D haha
Mam pytanko chce odebrać itemy z betów na csgolounge, ale pisze mi tylko, że łączy się z botem,a później się wyłącza. Co zrobić ?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Coś mi się j---e csgolounge i steamcommuinty na operze. Mianowicie często nie ładują się załączone obrazy do przedmiotów, a gdy chcę zalogować się do steama przez operę nie mając włączonego OPERA TURBO to cofa mnie do interfejsu wpisywania danych klienta Steam. Coś się z-----o ewidentnie, ale nie wiem co. Miał tak ktoś? #csgolounge
źródło: comment_wGxhjvMcXhPePIsUCOsY86pX3l20obRg.jpg
Pobierz- 0
@sweteer: @Majsonovsky: mi się nic nie chcę ładować na lounge ani na necie pozdro XD
@sweteer: Na chromie też sie j---e.
- 2
- 3
Ale dziś oczywisty dzień TSM wygrywa z fnatic , VP wygrywa z Nip ledwo i jest mecz TSM vs VP ale i tak % bede 60/40 dla TSM bo pokonali FNATIC ( ͡º ͜ʖ͡º) A kto wygra wiadomo ze Virtusi i łatwe skiny
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 1
:)
- 2
@Jakubm41: NIP - fnatic
- 2
No nic jutro full na Fantic( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Vp niekoniecznie, ale to na nich postawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via iOS
- 0
@straszakq: ja właśnie się fnatic boję, natomiast NiP ezpz. Jeszcze nie mieli rywala, przy którym mogliby się wykazać (poza fnatic, ale zawsze mają z nimi kłopot), stąd takie oddsy. Bierzcie i jedzcie z tego beta wszyscy.












#csgolounge