Wiecie Mireczki może czemu, nie pokazuje mi danego skina w ekwipunku na csgolounge, choć mam go w ekwipunku w cs:go i od 3-4 dni jest już odblokowany na rynku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach