@mbwwr: gif fajny, tylko że nasz Prez to raczej przyjmuje dyspozycje niż wydaje. :)


@noitakto: W jaki sposób w obecnym ustroju Polski prezydent ma wydawać dyspozycję? Jedynie kilka stanowisk może obsadzić, a reszta to podpisywanie (albo weta, ale obecnie i tak przejdzie ustawa) i forma reprezentacyjna, którą moim zdaniem pełni bardzo dobrze. Rozumiem, że chciałeś dopiec, ale jednak wcześniej zaczerpnij trochę podstawowej wiedzy chociażby z lekcji WoS-u. Np.
  • Odpowiedz