via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#cafefutbol #mecz

Co ten typ w srodku p------i? Bredzi jakies randomowe gowna, ktore rownie dobrze moglby wyglaszac weekendowy kibic z ulicy. Stan dziennikarstwa sportowego w Polsce to jakis dramat. Do tego Engel z madrosciami sprzed 3 dekad, truizmy przeplatane bełkotem.

"Co to jest intensywnosc? Intensywnosc to jest cos takiego co maja nasi zawodnicy w zagranicznych klubach. Ja w reprezentacji tej intensywnosci nie widze."
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@miguel2000: Dostał tę ksywkę w czasie jednego ze zgrupowań kadry, za kadencji Janusza Wójcika. Zapomniał wtedy kąpielówek i poszedł kupić nowe. – Ja kupuję tylko frmy Gianni Versace – powiedział i w ten sposób został na długie lata „Giannim
  • Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie, że nasi "eksperci" potrafią rozmawiać w kontekście kadry wyłącznie o personaliach i o niczym innym?
Nie mogliby analizować czegoś bardziej skomplikowanego? Jakieś sposoby rozegrania akcji, zadania wahadłowych w obronie, wymienność pozycji pomocników w ataku, porównanie pomysłu na grę prawą i lewą stroną, sposób pressingu, wyprowadzenie piłki z obrony, wypunktowanie błędnych zachowań poszczególnych piłkarzy w konkretnych sytuacjach.
Nawet nie wiem o czym można mówić w kontekście taktyki, bo
k.....o - Czy tylko ja mam wrażenie, że nasi "eksperci" potrafią rozmawiać w kontekśc...

źródło: comment_16229733664cFmMADMxani5mMq71AXEa.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Powołać Grosika w imię zasad

-To jest Grosik no

-Kadra go lubi


To argumenty Romana Kołtonia na powołanie Turbo.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narcyz_: Ja tam nie rozumiem czemu ludzie go tak nie lubią. Handlował fajkami niby, no każdy jakbym miał okazje do zarobku to by tak zrobił. Zabił babke na pasach i nie poszedł siedzieć? No ale nikt by nie chciał iść siedzieć i jak jest możliwość, żeby nie iść to nie poszedł. Według mnie jeden z niewielu ludzi, którzy znają w miarę dobrą piłkę (schalke i ogólnie bundesliga) i może teraz
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo: no szkoda, ze nie byl taki madry przed Mundialem, kiedy po losowaniu grup stwierdzil, ze Polska awansuje z pierwszego miejsca, a wszyscy wylosowani przeciwnicy to kompletni leszcze w porownaniu z Orlami Nawalki XD
  • Odpowiedz
#cafefutbol
Panie Zbyszku zadam Panu bardzo niewygodne pytanie, proszę o szerą odpowiedź- Jaki dokładnie jest powód Pana wspaniałego sukcesu jako prezesa PZPN?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach