Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@krL1312: Hajtę niech dadzą na selekcjonera i będzie im pokazywać mecz z Portugalią z mundialu 2002 jak zawodnicy mają wracać do obrony xD
- 2
@PanCylinder: Tuchel też nie znał zawodników a zdobył ligę mistrzów.
@miguel2000: Dostał tę ksywkę w czasie jednego ze zgrupowań kadry, za kadencji Janusza Wójcika. Zapomniał wtedy kąpielówek i poszedł kupić nowe. – Ja kupuję tylko frmy Gianni Versace – powiedział i w ten sposób został na długie lata „Giannim
- 1
@miguel2000: Bo taki ma pseudonim
- 0
#cafefutbol Gdzie zobaczyć powtórkę z dziś cafe futbol?
- 0
@maryjuszpitagoras: Dobry człowiek wrzucił już na Mecz Replay.
- 29

źródło: comment_1622973938XjQiPeLBJewF3wxSNCyPM3.jpg
PobierzCzy Gianni zrobił sobie lifting twarzy?
- Tak 92.2% (71)
- Nie 7.8% (6)
@17_zjedz_skreta_feat_zary: nie rozumiem czemu wciąż go zapraszają. Chłop dziś powiedział, że zachowanie Zielińskiego było żenujące, gdzie pojechał na narodziny dziecka.
Czy tylko ja mam wrażenie, że nasi "eksperci" potrafią rozmawiać w kontekście kadry wyłącznie o personaliach i o niczym innym?
Nie mogliby analizować czegoś bardziej skomplikowanego? Jakieś sposoby rozegrania akcji, zadania wahadłowych w obronie, wymienność pozycji pomocników w ataku, porównanie pomysłu na grę prawą i lewą stroną, sposób pressingu, wyprowadzenie piłki z obrony, wypunktowanie błędnych zachowań poszczególnych piłkarzy w konkretnych sytuacjach.
Nawet nie wiem o czym można mówić w kontekście taktyki, bo
Nie mogliby analizować czegoś bardziej skomplikowanego? Jakieś sposoby rozegrania akcji, zadania wahadłowych w obronie, wymienność pozycji pomocników w ataku, porównanie pomysłu na grę prawą i lewą stroną, sposób pressingu, wyprowadzenie piłki z obrony, wypunktowanie błędnych zachowań poszczególnych piłkarzy w konkretnych sytuacjach.
Nawet nie wiem o czym można mówić w kontekście taktyki, bo
źródło: comment_16229733664cFmMADMxani5mMq71AXEa.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
wrócił Hajto, może chociaż nie będzie drętwo
#cafefutbol
#cafefutbol
@Ferdynand_Lipski: to fakt
- 0
@nucek jest Hajto?
- 17
Ludzie kochani! Ten 24 minutowy materiał to jest kopalnia beki i złota w wykonaniu Borasa i Hajty! Masa inspiracji na #kanalbekowy... Ale robił by furorę w kanale sportowym Hajto w duecie z Borkiem, gdyby obie strony nie były skłócone
#kanalsportowy #cafefutbol #pilkanozna
#kanalsportowy #cafefutbol #pilkanozna
- 46
-Powołać Grosika w imię zasad
-To jest Grosik no
-Kadra go lubi
To argumenty Romana Kołtonia na powołanie Turbo.
#mecz
@thority: ,,
źródło: comment_1621762901G4ynZtTHIBnOqxCR0u6iwU.jpg
Pobierz- 19
@thority: ależ ich boli, że nie będą mieli info o składach i innych rzeczach, ależ ich boli
Co oni pierdzielą?! #cafefutbol
lol gość zaprasza Guardiolę do trenowania Podbeskidzia, jprdl
#cafefutbol
#cafefutbol
- 14

@Narcyz_: Ja tam nie rozumiem czemu ludzie go tak nie lubią. Handlował fajkami niby, no każdy jakbym miał okazje do zarobku to by tak zrobił. Zabił babke na pasach i nie poszedł siedzieć? No ale nikt by nie chciał iść siedzieć i jak jest możliwość, żeby nie iść to nie poszedł. Według mnie jeden z niewielu ludzi, którzy znają w miarę dobrą piłkę (schalke i ogólnie bundesliga) i może teraz
- 10
@MaxWalonkoo: no szkoda, ze nie byl taki madry przed Mundialem, kiedy po losowaniu grup stwierdzil, ze Polska awansuje z pierwszego miejsca, a wszyscy wylosowani przeciwnicy to kompletni leszcze w porownaniu z Orlami Nawalki XD
Kto wygra?
- 1 Boniek 76.7% (23)
- 1000 rozjuszonych dziennikarzy sportowych 23.3% (7)
@IdillaMZ: zalezy czy w skladzie dziennikarzy bedzie Roki
@ActiveekHere: Wg Bońka Roki nie jest dziennikarzem.
#cafefutbol było przed chwilą cudowne eeeeeeeeeeeeeee Bońka xD
- 0
- 2
#cafefutbol
Panie Zbyszku zadam Panu bardzo niewygodne pytanie, proszę o szerą odpowiedź- Jaki dokładnie jest powód Pana wspaniałego sukcesu jako prezesa PZPN?
Panie Zbyszku zadam Panu bardzo niewygodne pytanie, proszę o szerą odpowiedź- Jaki dokładnie jest powód Pana wspaniałego sukcesu jako prezesa PZPN?




























Co ten typ w srodku p------i? Bredzi jakies randomowe gowna, ktore rownie dobrze moglby wyglaszac weekendowy kibic z ulicy. Stan dziennikarstwa sportowego w Polsce to jakis dramat. Do tego Engel z madrosciami sprzed 3 dekad, truizmy przeplatane bełkotem.
"Co to jest intensywnosc? Intensywnosc to jest cos takiego co maja nasi zawodnicy w zagranicznych klubach. Ja w reprezentacji tej intensywnosci nie widze."