Cezary z Pazurem to nie do końca inteligentny jest, nie?

-Kulesza ma inny styl pracy niż Boniek
-Jaki ma styl pracy?
-Nie wiem

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: Dotrwałem do tego momentu i wyłączyłem ten program XD
Nie wiem czy on tak specjalnie czy się boi Zibiemu powiedzieć coś co nie jest po jego myśli
  • Odpowiedz
@krL1312: mam czasem wrażenie, że w Polsacie sztucznie „kreują” dyskusje i nie zgadzają się ze sobą. To samo robią w Studiach LM. Do takich chytrych zabiegów potrzeba jednak bardziej lotnych wykonawców niż Czarek, Wichniar czy Dziekan.
  • Odpowiedz
Boniek w Cafe Futbol? No to zaczynamy monolog co ja to nie zrobiłem, co złego to nie ja. Sędziowie gut, PZPN gut wszyscy źli tylko nie my
#cafefutbol
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypadkiem ogladam Cafe Futbol, jakie gowno... Typ ma pretensje do jakiegos sponsora (z prywatnym kapitalem), ze zasponsorowal wyjazd pilkarzy do Dubaju zamiast wybudowac boisko, a w ogole to on zle robi, bo sponsoruje jakis klub z okregowki a nie Wisle Krakow xD i to byla wielka dyskusja i masa wylanych pretensji. Bo ktos wydaje swoje pieniadze inaczej niz wielki znawca pilki xD Poza tym program nie trzyma zadnych ram, a uczestnicy dyakusji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamietam jak kilka ladnych lat temu czekalem z utesknieniem na Cafe Futbol, gdzie Borek byl jeszcze dziennikarzem, Kowal by ostry jak brzytwa, Hajto tez potrafil d-----c do pieca, Kolton ciagle lizal dupe PZPNowi. Dzisiaj z ciekawosci odpalilem program i widze Hajto, Kolton, Kowalski i...Engel ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wylaczylem po 2-3 minutach te szambo. Teraz czytam komentarze po programie i pisza, ze panowie "eksperci" liza jaja Bonkowi czyli
Loko90 - Pamietam jak kilka ladnych lat temu czekalem z utesknieniem na Cafe Futbol, ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@rybazryzem85: oni do śmierci będą jechać jako eksperci. Wielkie szanowanie słów Strejlaua bo jest po prostu stary, a nie ma dosłownie żadnych osiągnięć jako trener samodzielny. Mówią jakieś banały, bo nic innego nie wymyślą przez zatrzymanie się mentalnie w piłce z lat 80. Z tego starszego pokolenia, to mogę chyba uważać jedynie Kasperczaka za jakiś autorytet
  • Odpowiedz
Hajto chwalący się jak to nasprowadzał super piłkarzy jak Quintana czy Gajos po X latach kiedy nie jest już trenerem to dopiero lizanie się po swoich jajkach.
#cafefutbol
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polsat #cp #cyfrowypolsat #cafefutbol
Wykopki o co chodzi z tą funkcją cyfrowy Polsat go czyli oglądanie programów, które leciały na żywo z przesunięciem czasowym. Zawsze mam problem bo w niedzielę chce oglądnąć cafe futbol, które leci o 11.30 popołudniu, no np o 14. Odpalam program z listy i raz obejrzę całość i jest ok ale często mnie wywala i pojawia się informacja, że tego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby ktoś się zastanawiał czy warto oglądać dzisiejszy #cafefutbol to odpowiadam że nie, 3/4 programu o Lewandowski a reszta przynudzanie o szkoleniu młodzieży
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach