#kiciochpyta #pytanie #budownictwo #budowa

Mirki pytanie mam. Słyszeliście może o czymś takim jak zapłata pracownikowi taką kwotę pieniędzy za wykonaną pracę ile wydaliscie na materiały? Słyszałem to od kolejnej osoby i jakoś ten pomysł mnie grubo zastanawia. Mam na myśli kładzenie kafelek czy gładzi na ścianach.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkam w starej kamienicy. Do tej pory za bardzo mi to nie przeszkadzało bo nie było aż tak zimno. Teraz jednak miarka się przebrała. Od drzwi ciągnie tak okrutnie zimnem jak imigranci przez granice. Zastanawiam się jak to ocieplić/izolować.
Drzwi są duże, z 2.5m wysokości, z 1.5m szerokości. Jakieś uszczelki to na pewno. U góry jest okno z którym nie wiem co za bardzo zrobić.
#ocieplanie #budowa #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze dwa dni i ponownie #pracbaza po dwóch tygodniach żarcia i picia ...nie wiem jak to ogarnę ..szczęściem zanim Angole na #budowa ogarną jakiekolwiek nowe pozwolenia na wykopy dla mnie i mojej #kopareczka spokojnie pierdyknie tydzień

mireczki z pod #uk ..Kiedy najbliższy bank hol?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorush: Ciekawe, jak będą wyglądały powroty po jakimś wydarzeniu - przecież już teraz w szczycie są kolejki do wjazdu na DTŚ. Wg mnie, to niezbyt pomyślane rozwiązanie komunikacyjne w tym miejscu.
  • Odpowiedz