BRZĘCZEK: PIŁKARZE PRZEKONALI SIĘ, ŻE NIE JESTEM AMATOREM. JEŚLI NIE BĘDĘ PRAWDZIWY, STRACĘ ICH SZACUNEK

https://www.wykop.pl/link/4522119/brzeczek-pilkarze-przekonali-sie-ze-nie-jestem-amatorem/

Szczery wywiad z selekcjonerem Reprezentacji Polski po meczu z Włochami. Omówił dość szczegółowo grę naszych zawodników, wskazał błędy, nakreślił plan działania. Powiew świeżości po latach milczącego lub unikającego wypowiedzi Nawałki.

#polska #sport #pilkanozna #reprezentacja #liganarodow #brzeczek #mecz #mikroreklama #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - BRZĘCZEK: PIŁKARZE PRZEKONALI SIĘ, ŻE NIE JESTEM AMATOREM. JEŚLI NIE BĘDĘ PRA...

źródło: comment_g0pfI2ueQCel5rsU97OO8p1nt0Qp0LBy.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: niestety potwierdza ze jest kretynem. W dzisiejszym wywiadzie powiedział ze Kuba jest taktowany poniżej krytyki od 4-5 lat :D do tego dołożył ze nie rozumie czemu ludzie liczą mu minuty ile gra, a przecież nie jest to istotne lllloooollll
  • Odpowiedz
Kosznik, Brzyski, Kapustka, Mączyński, bramkarz z 1. Ligi. Pewnie jeszcze kilka ciekawostek się znajdzie w powołaniach Nawałki a po Euro2016 większość kibiców dałaby się za kadrę pokroić.

Nawałka jednak miał więcej sukcesów niż ewidentnych wtop.
Mąka jeździł na dupie, Mila zapakował Niemcom ale nieee. Polski janusz piłki nie nauczy się, on musi wszysytkie decyzje kontestować, analizować, krytykować, wyśmiewać.

10 000 000 selekcjonerów w tym kraju a za wyniki odpowiada jeden. I nawet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym w ogóle kierował się Boniek przy wyborze nowego selekcjonera bo mam wrażenie, że na serio się n------i i kręcili butelką na kogo wypadnie na tego bęc. Serio tego się nie da już odkręcić, albo jakoś wpłynąć na tą decyzję? A żeby tak Boniek wyleciał na zbity ryj tylko kto go wyrzuci. Aż mi ciśnienie skoczyło
#mecz #nawalka #boniek #pzpn #brzeczek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@bajerka: przypinam, że po wyborze nawalki komentarze były podobne. Z resztą co za różnica kto będzie selekcjonerem jak i tak wyjebia go po p---------u kolejnej imprezy? Więc prawdopodobnie za 2 lata, po standardowym w--------u w euro
  • Odpowiedz
Dla mnie Jerzy Brzęczek to przede wszystkim gwiazda pierwszego zapamiętanego turnieju - Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie 1992, gdzie drużyna z Brzęczkiem, Juskowiakiem, Koźmińskim, Świerczewskim, Wałdochem i innymi w składzie, sięgnęła po srebro przegrywając złoto z gospodarzami, gdzie w składzie byli tacy kolesie jak np. Pep Guardiola czy Luis Enrique. Pamiętam te czasy, gdy jako gówniarze ganiając za piłką byliśmy Brzęczkami, jak teraz gówniarze są Lewandowskimi. Po zakończeniu kariery piłkarskiej za bardzo nie
pogop - Dla mnie Jerzy Brzęczek to przede wszystkim gwiazda pierwszego zapamiętanego ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach