@FantaZy: Dlatego po ostatnich mistrzostwach zrezygnowałem po raz pierwszy w życiu z oglądania reprezentacji. Szkoda mi zdrowia. Wieczne marudzenie, wiecznie szykują formę, wiecznie w przygotowaniu do niewiadomo czego, a jak jakimś cudem gdzieś awansują, to i tak to później spartolą... Mogliby chociaż biegać, walczyć, pokazywać że im zależy... Trenerzy też na ogół sami geniusze... echhhh
  • Odpowiedz
  • 1
@uncles: jak dla mnie same układy i znajomi... i to jest główna przyczyna. To same dziennikarze. To jest jedną wielką rodzina... mam nadzieję że razem pójdą na dno....
samo dno!
  • Odpowiedz
Skoro mamy budować nowa reprezentację to jednak powinno się sięgnąć po zawodników młodzieżówki, ale oczywiście wiecznie u21 gra jakieś istotne spotkania i ma priorytet.
Do tego powoływanie grajkow, którzy nie grają w klubie kompletnie mija się z celem.
Chociażby dzisiejsze zestawienie stoperów to dla mnie jakieś futbolowe jaja.
Bednarek okrzyknięty wielkim talentem, ale szczerze powiem, że nie pamiętam jakoś istotnego meczu w którym on by dobrze zagrał. Przecież nawet te młodzieżowe Euro w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmarPelosDois: Broniłeś Brzeczka na jakiej podstawie? Gość bez żadnych sukcesów trenerskich a nawet w większości klubów się ośmieszał. Do tego od początku przy powołaniach się ośmieszał... Wujek to był tragiczny wybór, ale udowodni to dopiero w eliminacjach
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że w polskiej lidze gra/pracuje ktokolwiek chociażby względnie inteligentny.

Przecież jakby Brzęczek nie był półgłówkiem to po prostu nie byłby w stanie prowadzić reprezentacji, bo zwyczajna ludzka godność i poczucie wstydu względem swojej niekompetencji by mu na to nie pozwoliły.

A Boniek zachowując resztki dobrej opinii o sobie, po prostu nie wybrałby go na pierwszym miejscu, bo wybór ten można porównać do leczenia raka witaminą C.
#mecz #
XsomX - Nie wierzę, że w polskiej lidze gra/pracuje ktokolwiek chociażby względnie in...

źródło: comment_j7j229cVSzojMGYEr2fWwQ4Yig8pyMeQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież tego dzbana nie będzie szanował żaden nawet podrzędny grajek z ekstraklasy.
Co to za wykonywanie tych rożnych czy wolnych w dwie osoby? Nie dość, że to jeden mniej w polu karnym to jak Hajto powiedział jeszcze przeszkadza tylko temu co wykonuje.
Tylko ten dzban mógł to wymyślić
#mecz #brzeczek #wuja #reprezentacja
wscieklybyk - Przecież tego dzbana nie będzie szanował żaden nawet podrzędny grajek z...

źródło: comment_95gAfWoQ2UocVl9UOBb12CwIdQQKafcI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halo, mati korek? weź no p-------l w misji futbol że to dopiero odbudowa, przygotowujemy się na euro 2020 a brzęczek to dobry wybór. Taak, nie masz się o co martwić dostaniesz zaproszenie na sylwester z PZPN. Tak, małżonka też dostanie.

#pilkanozna #mecz #reprezentacja #boniek #misjafutbol #brzeczek #takaprawda
P.....a - halo, mati korek? weź no p-------l w misji futbol że to dopiero odbudowa, p...

źródło: comment_ZC2B1XPkqIu49WFRv2y2UJP83pB1tgo3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach