#bonzo źle się dzieje w AFT i ja jako niezależny obserwator z ramienia światowej organizacji Hejkeruf i Trolleruf typu P---------y będą musiał zawiadomić centralne biuro od krensenia beczki by jakoś temu zaradzić i by znów zapanowała zgoda na tagu..bebeq
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo

No itamitam sejsony tajgedwatysoceszesnaty. Gdybyście mogli powiedzieć coś w tfasz naszej zgierskiej parze to co to by było inerzeszy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo
Ja tylko tak refleksyjnie dodam od siebie jaksiemówi tego typu że od kiedy Uszok ma ten kanał i wszystkie te intra przednie i tylne, to już wiadomym było że komuś się w gówce p----------o. Sorry że tak mówię ale jak mi ktoś na odciska nadepnie to od razu mam sucho w gardle. No bo u uszoka zawsze podobało mi się to, że on nie ogarniał kompletnie niczego poza zakładaniem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za rozmowę z ala ziomkiem Tiger powinien dostać Oskara.
B: Dobra, nie ma co. Trzeba iść do przodu jaksiemuwi.
B: Nowaśnie. Owłaśnie, łobaben
B: O, właśnie, moje słowa znasz tego typu łobaben

M.....s - Za rozmowę z ala ziomkiem Tiger powinien dostać Oskara.
B: Dobra, nie ma co...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponoć #bonzo zaraża próchnicą podczas rytualnego opitalania gulek klientów. Próchnica przechodzi z uzębienia górnego odbytu Mateu na gulkę klienta. Próchnica gulki to bardzo ciezka przypadłość, praktycznie nie do wyleczenia. Trzymajcie się imiego dnia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach