Dziękuję całemu AFT za zbiorke. Udało nam się zebrać 10433 zł. Za to @wyginam-do-drawska dostanie do celi:
- PlayStation 5 i 10 gier i dwa pady
- telewizor 55 cali
- 10 wagonów Malborasów czerwonych (100 paczek)
- 5 kompletów dresów od PROSTO i 3 pary adików
- pudełko zbiorcze wazeliny (20
#bonzo
Też robię jak ten wyginamdodrawska. Włączam kamerkę albo dyktafon w telefonie i gadam o rzeczach intymnych co dotyczą mnie albo znanych mi osób. A później wysyłam obcym ludziom i na discorda. Też tak macie?
Pytacie się finowie skąd to nagranie jak ala aresztują wyginamdodawska? Ja wam powiem, otóż pewnego razu do Azbeta przyjechali windykatorzy w przebraniu i go odwieźli do parku śledzia, podobno narobił długów u niemiłych osób. Skończyło się na lodziku i cweleniu ostrzegawczym, notabene należność oddał na następny dzień. Teraz sfel własne nagrania podrzuca bonzowi żeby oczernić naszego przyjaciela, jaką to trzeba być parodią człowieka żeby takie rzeczy robić.
#bonzo
Pamiętacie unmopsingi? Absolutna abstrakcja, tiger z torby wyciągał kombinacje jakich nikt nigdy ze sklepu by nie wyniósł: sześć paczek czipsów, ananas, dwa pomidory, rolposy, dwa buraki, wielka torba pieczarek, 3 pomidory, 5 słoików z majonezem, pasztet, kontener zupek kińskich, 5 litrów oleju itepe itede. Za każdym razem inny zestaw fantów, i to zaskoczenie jak wyciąga z torby, razem z nami był w szoku i podziwiał co dzisiaj wygrzebał ze śmietnika tzn. co
M.....s - Pamiętacie unmopsingi? Absolutna abstrakcja, tiger z torby wyciągał kombina...

źródło: obraz_2023-08-21_181912722

Pobierz
@MasterOfShadows: Uwielbiałem ten moment zaskoczenia i niespodzianki, kiedy wspólnie z Ogrem zastanawiali się co właściwie "kupił pan domu. Później jeszcze gorączkowe planowanie co można z owymi "zakupami" zrobić. " Khyyy... można sałatkę zrobiś. Majonez? Pomidory? Anowałśnie".
Pewnie Mateusz, to wtedy brzmiało sensownie. Kto z nas nie kupił nigdy ośmiu litrowych słoików majonezu i 3 pomidorów z myślą, żeby zrobić sałatkę. Albo 10 bochenków chleba jakby się mieszkało z 12 apostołami
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: ciekawi mnie Finonie jedno, czy żona od początku wiedziała, ze Melin buszuje po hasiokach. Jakis czas wydaje mi się, ze było tak iż Mateu wychodził „do prasy” kręcił się całymi dniami po okolicach i wracał „po prasy” z workiem pełnym freegańskich fantów.
  • Odpowiedz
ta uszata pokraka czerpie radość jak słyszy że ktoś jest aresztowany że komuś zabiera się dziecko albo że ktoś zginął lub miał wypadek , to świadczy tylko o tym że ten uszaty menel jest zwykłym chorym degeneratem obu dziecko nigdy do was nie wróciło zresztą i tak wam to na rękę śmiecie !
#bonzo
#bonzo
Mateusz walczy ze swoimi hejterami od 2012 roku, ale narzędzi ma więcej. Kiedyś pluł na monitor a teraz donosi na policję, szczuje Małgorzatą, dopuszcza się gróźb karalnych, m. in. wobec jakiejś nastolatki. Jak umrze to świat odetchnie z ulgą. Sentencja na grobie: "Nic w życiu nie dokonał, bo z hejterami nonstop wojował."
bonzo ostatnio w swoich gniotach usilnie twierdzisz że w rzeszywistości jesteś inny niż ninternecie a w ninternecie ludzie mają cię za pijaka, nieroba i ułoma. Noo skoro twierdzisz że jesteś inny niż w ninternecie to dlaczego zabrali ci sórke w rzeszywistości za bycie pijakiem, nierobem i ułomem? No ta, rusz ty czasem gówką a nie tylko dupom ruszasz

#bonzo
Agresywna_Szyba - bonzo ostatnio w swoich gniotach usilnie twierdzisz że w rzeszywist...

źródło: temp_file3777383826033498794

Pobierz