Nie wiem czy już było ale tajgej to sfel i menel i siota bonzo i pijak i pajac. A kobza to zezowaty koczkodan i baba wodna i ogr z zapyziałym pyskiem.

Pozdrawiam imegowieczoru tego typu.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On zawsze tak p------i sam do siebie i udaje że nic nie widzi na czacie, czy po prostu kobrzyca wszystkim daje z miejsca shadow bana? #bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xobx: Kiedys jeszcze czytał komentarze które go chwaliły, od jakiegoś czasu wystarczy, że kobra złym okiem spojrzy na czat i leci ban, odpowiada głównie moderatorom
  • Odpowiedz
jadę właśnie na spotkanie na którym dokonamy wyboru kancelarii prawnej która zadba o nasze pieniądze które zarabiamy na tajgerze.

dodam, że spotkanie jest w Łodzi. o 16 z minutami dam znać kto został wybrany. #bonzo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szwagier_Teli: akat my tutaj śmieszkujemy na tagu, ale trochę jej współczuję mieć takiego uszatego kretyna za brata. Rodziny się nie wybiera i na pewno jakieś podśmiechujki musiały lecieć w jej stronę połączone z wplatanym ło baben tu i ówdzie. Uszaty nie dość że niszczył życie swojej córce, to jeszcze przez niego zapewne siostra obrywała.
  • Odpowiedz
@Drill90: pewnie kiedyś tak, aczkolwiek nie sądzę, żeby w kancelarii były podobne akcje od współpracowników . Ona się odseparowała od Uszatka i chwała jej za to, mądra, wykształcona dziewczyna
  • Odpowiedz
@Szczurek_kupiec: ona nie chce się angażować w temat uniwersum i rozumiem tą decyzję, także trzeba to szanować i jej nie łączyć z tematem Bonza - niech sobie radzi w życiu, a jeśli kiedyś zmieni zdanie, to wie, gdzie nas szukać
  • Odpowiedz
Szerze? Ale tak szerze? I otwarsi? Tajger przegrał z wykopem wczoraj i dzisiaj też. Takajesprawda, bo jakbym kłamał, to już bym dawno kłamał. Benc imiegodnia.

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zimne p--o na tarasie o poranku to jest to!

a tajger leży pod cyckiem śmierdzącej kobry, w śmierdzącej pościeli, w śmierdzącym pokoju. widział ktoś kiedyś jak tajger prał pościel? anowaśnie.

pralka pewnie nie działa i z tego co wiem to kobra i tajger robią pranie na zbiorniku wodnym Arturówek.

trzeba być nieźle p-------m by robić pranie na Arturówku. #bonzo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Ale to trzeba być ciotą żeby mieć żonę Kobrę wodną, która pojawia się w Wiedzminie 3 Dziki Gon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo tiger jak byś nie był alkoholikiem to mógł byś sobie pozwolić tak jak wykopkistagubązo na odrobinę rozkoszy dla podniebienia w piątek po Ala prasy. Ale ty wolisz walić harnoldy i gały za społem zamiast wsiąść się za uczciwą pracę. Ale żebyś wyszedł na prostą proponuje najpierw przeprosić wykopkistagubązo. Benc
KrissSw - #bonzo tiger jak byś nie był alkoholikiem to mógł byś sobie pozwolić tak ja...

źródło: IMG_20230721_150322

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrissSw: jak się nie jest alkoholikiem z ala wszywką to sobie można pozwolić na dwieście koloru i żateckiego mmmm tojjjtooo Fifonie, tez już po robocie akat jestem, zaraz sklep i 200 ml mirabeli wleci jak złoto, jak się nie jest alkoholikiem to można sobie wypić 200 ml mirabelki pod sklepem beeeenc
  • Odpowiedz
#bonzo ankieta dla was jako ludzi

Czy będzie strym na zmenszeniu?

  • Pytasz dzika czy sra w lesie? 51.0% (50)
  • Poste jak w chuy 49.0% (48)

Oddanych głosów: 98

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No itam itam, stej strony tiger. Ogunie znalazlem idealna marke zabawek dla ala surki. Akat szkoda ze oddalem Amelke do bidula, bo jestem siotom niemyta i nie potrafie zaopiekowac sie swoja rodzina bu ha ha #bonzo
LittleChad - No itam itam, stej strony tiger. Ogunie znalazlem idealna marke  zabawek...

źródło: IMG_2920

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach