On zawsze tak p------i sam do siebie i udaje że nic nie widzi na czacie, czy po prostu kobrzyca wszystkim daje z miejsca shadow bana? #bonzo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
#bonzo ty sioto zayebana i sfelu tajgeju menelu.
@AntyUszatronMelin: h-j mu na imie tego typu
jadę właśnie na spotkanie na którym dokonamy wyboru kancelarii prawnej która zadba o nasze pieniądze które zarabiamy na tajgerze.
dodam, że spotkanie jest w Łodzi. o 16 z minutami dam znać kto został wybrany. #bonzo
dodam, że spotkanie jest w Łodzi. o 16 z minutami dam znać kto został wybrany. #bonzo
@Szwagier_Teli: akat my tutaj śmieszkujemy na tagu, ale trochę jej współczuję mieć takiego uszatego kretyna za brata. Rodziny się nie wybiera i na pewno jakieś podśmiechujki musiały lecieć w jej stronę połączone z wplatanym ło baben tu i ówdzie. Uszaty nie dość że niszczył życie swojej córce, to jeszcze przez niego zapewne siostra obrywała.
@Drill90: pewnie kiedyś tak, aczkolwiek nie sądzę, żeby w kancelarii były podobne akcje od współpracowników . Ona się odseparowała od Uszatka i chwała jej za to, mądra, wykształcona dziewczyna
#bonzo akat mam pytanie tego typu czy siostra menela jest ładna czy podobna do kobry tego typu?
Pytam się szczerze i otwarsie jako widz i ludź benc
Pytam się szczerze i otwarsie jako widz i ludź benc
@Szczurek_kupiec: ona nie chce się angażować w temat uniwersum i rozumiem tą decyzję, także trzeba to szanować i jej nie łączyć z tematem Bonza - niech sobie radzi w życiu, a jeśli kiedyś zmieni zdanie, to wie, gdzie nas szukać
@freduis a składki opłacone?
ankieta poranna #bonzo
ILE PIWEK DZIŚ WYPIJESZ DO POŁUDNIA?
- ILE WLEZIE! 50.4% (59)
- LODÓWKA NIE NADĄŻY SCHŁADZAĆ! 49.6% (58)
@wyginam-do-drawska: akat nie pije bo w dupski szyfka tego typu
- 24
Szerze? Ale tak szerze? I otwarsi? Tajger przegrał z wykopem wczoraj i dzisiaj też. Takajesprawda, bo jakbym kłamał, to już bym dawno kłamał. Benc imiegodnia.
#bonzo
#bonzo
@Drill90 dodam, że jutro przegra też.
@wyginam-do-drawska: On ciągle przegrywa Benc
zimne p--o na tarasie o poranku to jest to!
a tajger leży pod cyckiem śmierdzącej kobry, w śmierdzącej pościeli, w śmierdzącym pokoju. widział ktoś kiedyś jak tajger prał pościel? anowaśnie.
pralka pewnie nie działa i z tego co wiem to kobra i tajger robią pranie na zbiorniku wodnym Arturówek.
trzeba być nieźle p-------m by robić pranie na Arturówku. #bonzo
a tajger leży pod cyckiem śmierdzącej kobry, w śmierdzącej pościeli, w śmierdzącym pokoju. widział ktoś kiedyś jak tajger prał pościel? anowaśnie.
pralka pewnie nie działa i z tego co wiem to kobra i tajger robią pranie na zbiorniku wodnym Arturówek.
trzeba być nieźle p-------m by robić pranie na Arturówku. #bonzo
- 5
@PonuryBatyskaf jak dla mnie to pralki już nie ma na melinie. od nowości była r-------a bo kręciła się tylko w lewo.
@wyginam-do-drawska: akat ja już nayebany tego typu ziś z rana wleciało 200ml czystej i 6 dębowych mocnych tego typu żona wkur.wiona ale jej wytłumaczyłem że taki żywot życia z urlopu tego typu więc poleciała jeszcze po 2 dębowe na kacusia dla mnie benc
tajger skosiłbyś trawę nygusie. kosiarka w lombardzie? #bonzo
@wyginam-do-drawska: przyjmuje panów, taki żywot żysia
- 7
#bonzo kto ma mniej fejmu niż Tiger? Tojes pytanie
#bonzo menel wodny
źródło: baba-wodna2
Pobierz
@RejestratorRodzynek: nie pomniejszać uszu..... Tyle razy się klepie ten sam tekst a wy dalej swoje
- 13
#bonzo Ale to trzeba być ciotą żeby mieć żonę Kobrę wodną, która pojawia się w Wiedzminie 3 Dziki Gon
- 15
#bonzo tiger jak byś nie był alkoholikiem to mógł byś sobie pozwolić tak jak wykopkistagubązo na odrobinę rozkoszy dla podniebienia w piątek po Ala prasy. Ale ty wolisz walić harnoldy i gały za społem zamiast wsiąść się za uczciwą pracę. Ale żebyś wyszedł na prostą proponuje najpierw przeprosić wykopkistagubązo. Benc
źródło: IMG_20230721_150322
Pobierz@KrissSw: jak się nie jest alkoholikiem z ala wszywką to sobie można pozwolić na dwieście koloru i żateckiego mmmm tojjjtooo Fifonie, tez już po robocie akat jestem, zaraz sklep i 200 ml mirabeli wleci jak złoto, jak się nie jest alkoholikiem to można sobie wypić 200 ml mirabelki pod sklepem beeeenc
- 3
@KosherForeskin: się prasa się ma
ben ben pytacie się po co kobrze c---i do podłogi? mhmm to je pytanie. Akat kobra zapuszcza c---i do podłogi żeby melin wijąc się po dywanie z gulką w rączce mógł possać cycocha. Poste? poste! Benc
#bonzo
#bonzo
źródło: temp_file6322342648496465161
Pobierz@Linnior88: czyli mają kutasa do podłogi?
@Agresywna_Szyba: zaklada gabki na suty i czysci fuge, benc.
- 2
#bonzo ankieta dla was jako ludzi
Czy będzie strym na zmenszeniu?
- Pytasz dzika czy sra w lesie? 51.0% (50)
- Poste jak w chuy 49.0% (48)
głowa roziny pewnie załatwia swoje prywatne sprawy o których nie musimy wiedzieć. #bonzo
@wyginam-do-drawska: czyli akat chleje w rowie bo jakby nie chlal to by nagrał gownogniota
- 13
@KosherForeskin podkręcił atmosferę to mu rząd podwyższając 500+ do 800+ a tajger może tylko pomarzyć o tym. hahahaha
- 26
źródło: temp_file7969460939600504963
Pobierzjakbyś miał taką damę jak kobra, napięcie seksualny wolałbyś rozładowywać na:
- pale Maślaka w krzakach 61.7% (50)
- dywanie liżąc pięty torbie 38.3% (31)
#bonzo czy to prawda że kobza op.ie.rd.dalała pęto księdzu w zamian za szlup? Tego typu
@Szczurek_kupiec: urzędnikowi … mają tylko cywilny
@Szczurek_kupiec na kocio łape



















Pozdrawiam imegowieczoru tego typu.
#bonzo