@0Rhplus: Praktycznie dwa dni spędziłem na flightradarze i muszę przyznać, że całkiem sporo lotów się odbywa do Tel Awiw, większość to loty pasażerskie, widziałem też kilka małych odrzutowców (nawet w czasie ostrzeliwania), oraz smaczek czyli duży Royal Airforce z obstawą dwóch myśliwców :D
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach