@WojownikZbombasu: no ma zajebisty, ale z drugiej strony pomyśl, że palestyńczycy wystrzeliwują tak naprawdę rakiety o sile fajerwerków w większości, a Żelazna Kopuła musi to zestrzeliwać xDD

gównorakieta za 1 USD vs każdorazowa interwencja Kopuły za 50000 USD na jedną fajerwerkę xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tellet: tak samo Polacy podczas drugiej wojny światowej, mogli nie organizować akcji dywersyjnych tylko posłusznie pozwolić sie wytępić nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle co Palestynie daje to poparcie świata i postrzeganie jako ofiary jak i tak Izrael organizuje akcje mające zapewnić im "Lebensraum" na przykład wyrzucając Palestyńczyków z domów
  • Odpowiedz
@tellet: nie no żymianie są sprytni dodatkowo jeszcze starają się kontrolować media aby ich postrzegano jak trzeba. Zobacz co się stało jak zabili izraelskich sportowców mogli robić co chcą wszystko było dozwolone. Ta metoda jest często wykorzystywane przez żymian i żymina z USA pozwalasz przeciwnikowi na "masakrę" i kontrolujesz wtedy narrację. Patrz także na media ile zginęło osób gdy zbombardowano budynek który się zawalił oraz jakich słów używali + widzisz
  • Odpowiedz
@Wronski444: Jednak trzeba Żydom oddać że nazwy operacji to zawsze mieli kozackie: Płynny Ołów, Gniew Boży, Bracia, Pokój dla Galilei, Piorun.

Wszystko brzmi zajebiście dobrze, aż chciałoby się brać udział
  • Odpowiedz