Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mam konto na Battle.net, dawno nie korzystałem i dzisiaj dostałem takiego maila:
Witaj,
Blizzard
- 1
Praktycznie co kilka dni blizzard blokuje mi konto ze względu na "podejrzaną aktywność" zaczęlo się to od kiedy przeniosłem się z UPC do Vectry. Ma ktoś podobny problem?
- 1
- 2
- 2
#battlenet #pytanie #starcraft2 #diablo3
Komentarz usunięty przez moderatora
#pytaniedowykopkow #diablo3 #battlenet
- 0
40
Sekretny poziom w Diablo 3

Czyli coś na wzór krowiego levelu z Diablo 2 :)
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Polacy zdominowali europejski GrandMaster League w SC2

Może w rankingu FIFA jesteśmy za Burkina Faso, Libią i Białorusią, ale gdzie indziej są powody do dumy! Polacy zajmują 5 z 6 najwyższych miejsc wśród najlepszych graczy w Europie w Starcraft 2.Brawa dla tych panów!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
20
Stara reklamówka Diablo 2

Gdzie jest paladyn?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
219
Blizzard docenił polskich graczy!

Niewiele mówiło się w mediach o tym, że Blizzard organizował w Warszawie turniej European Battle.net Invitational - bezpośrednią drogę awansu na wszystkim dobrze znaną imprezę jaką jest BlizzCon. Najlepsi gracze z całej Europy (w tym dwóch Polaków)...
z- 48
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
12
Blizzard wydał darmową wersję gry StarCraft II

StarCraft II: Starter - możliwość gry na BattleNecie z innymi graczami, gry przeciwko AI oraz okrojona wersja singla. Wszystko Terranami.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
39
European Battle.net Invitational 2011 w Polsce!

Turniej będzie miał miejsce 6-7 sierpnia w Złotych Tarasach w Warszawie - tamtejsze Multikino będzie wówczas w centrum uwagi całego esportowego świata, gdyż spotkają się tam najlepsi europejscy gracze w StarCraft II i World of Warcraft 3v3 Arena. WJAZD ZA FRIKO!!!
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1









#gry #diablo #diablo3 #blizzard #battlenet #diablo2