Battlefield i fabuła... taaaa :)
W ogóle tego nie było milion razy nigdzie... Ja bym zrobił grę, w której Litwa staje się potęgą lotnictwa wojskowego i kontroluje obszar całej Europy, podczas gdy Czechy opanowują Bałtyk i robią zamieszanie swoją marynarką wojenną. Do tego sojuszu dołącza Polska, która dzięki najnowocześniejszym i najlepszym drogom na świecie jest w stanie szybko transportować wojsko, dzięki czemu Niemcy czują się zagrożeni od strony lądu. Tego jeszcze nikt
W ogóle tego nie było milion razy nigdzie... Ja bym zrobił grę, w której Litwa staje się potęgą lotnictwa wojskowego i kontroluje obszar całej Europy, podczas gdy Czechy opanowują Bałtyk i robią zamieszanie swoją marynarką wojenną. Do tego sojuszu dołącza Polska, która dzięki najnowocześniejszym i najlepszym drogom na świecie jest w stanie szybko transportować wojsko, dzięki czemu Niemcy czują się zagrożeni od strony lądu. Tego jeszcze nikt























Minimalne:
System operacyjny: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Procesor: