Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@ZmutowanaFrytkownica: gdyby w pakietach były kamuflaże, nieśmiertelniki, noże i inne tego typu bajery to jeszcze by uszło. Ale te debilne xp boosty i dodatki do broni to już przegięcie.
@Doleginho: za wbicie wyższego levela albo jak masz premke to od czasu do czasu dostajesz. A mogą być dodatki do broni, premie do doświadczenia, noże, kamuflaże, nieśmiertelniki, portrety żołnierzy.
@Doleginho: za wbicie wyższego levela albo jak masz premke to od czasu do czasu dostajesz. A mogą być dodatki do broni, premie do doświadczenia, noże, kamuflaże, nieśmiertelniki, portrety żołnierzy.
- 1
@bbackbone: nie no co ty, fpsy na padzie a bijatyki na klawiaturze bo można sobie zbindować każdy cios pod wszystkie przyciski!
konto usunięte via Android
- 1
Też wam nie działa #battlefield4 na #ps4 ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ElCidX: rasizm odnosi się do rasy
Jak wiedzę gdzie w jakiejś dyskusji o grach słowo netcode, to chce mi się wywalić komputer przez okno zę czytam taki głupi tekst.
bf4 był zły bo słaby netcode, i teraz wszędzie w grach onlinenetcode netcode netcod netcod...
#gry #netcode #battlefield4
bf4 był zły bo słaby netcode, i teraz wszędzie w grach onlinenetcode netcode netcod netcod...
#gry #netcode #battlefield4

- 0
@ZmutowanaFrytkownica: wychodzi jakiś update?
@thedoorsz: wychodzi kolejne gówniane dlc i znając ea wtedy łaskawie wydadzą patcha. Zawsze tak było
Zachciało mi się pograć w #battlefield4
Najpierw aktualizacja #origin Potem 2GB aktualizacji samej gry. Usuwanie i dodawanie plug-inów w przeglądarce bo nie chciało ruszyć a teraz, 3 godziny później okazuje się, że muszę zaktualizować sterowniki od grafy. Co zajmie mi pewnie jeszcze co najmniej pół godziny. Zagrałbym w #civilization5 dla uspokojenia ale pieprzonego steama też nie uruchamiałem od co najmniej miesiąca więc pewnie nasra mi aktualizacjami.
Najpierw aktualizacja #origin Potem 2GB aktualizacji samej gry. Usuwanie i dodawanie plug-inów w przeglądarce bo nie chciało ruszyć a teraz, 3 godziny później okazuje się, że muszę zaktualizować sterowniki od grafy. Co zajmie mi pewnie jeszcze co najmniej pół godziny. Zagrałbym w #civilization5 dla uspokojenia ale pieprzonego steama też nie uruchamiałem od co najmniej miesiąca więc pewnie nasra mi aktualizacjami.
- 2
#battlefield4 #battlefield #ea
Jak szybko nie wprowadzą celowników na normalną wersję to trzeba będzie nakleić sobie kropkę na ekranie.
Jak szybko nie wprowadzą celowników na normalną wersję to trzeba będzie nakleić sobie kropkę na ekranie.

- 0
@kamil1210:
oczywiście to BF3 jest
https://www.youtube.com/watch?v=wRmzHwJqxAo
https://www.youtube.com/watch?v=zH7d213zKrs
oczywiście to BF3 jest
https://www.youtube.com/watch?v=wRmzHwJqxAo
https://www.youtube.com/watch?v=zH7d213zKrs
- 0
@bart606: tak myślałem
Wlasnie przeszedlem kampanie #battlefield4. Stwierdzam, że była kiepska. Bardziej jak tutorial do tego jak działają niektóre bronie do trybu multiplayer...
@Persilsi: to już nieaktualne
- 1
@psposki: masz rację, już po tej promocji, była widocznie zorganizowana tylko dla premiery PS4.
Oferta Sony na zakup cyfrowej wersji gry po obniżonej cenie wygasa 28 marca 2014. Oferty innych sprzedawców mogą się pod tym
Do kiedy będzie dostępna ta oferta?
Oferta Sony na zakup cyfrowej wersji gry po obniżonej cenie wygasa 28 marca 2014. Oferty innych sprzedawców mogą się pod tym
K-----e w co grac premierze?
#civilization5 a moze #europauniversalis4 albo #tropico5 albo #battlefield4 albo #battlefield3
a #sc2 juz mi sie znudzil jakos :<
#civilization5 a moze #europauniversalis4 albo #tropico5 albo #battlefield4 albo #battlefield3
a #sc2 juz mi sie znudzil jakos :<
konto usunięte via Android
- 0
@AlmostDivine: i jak wrażenia? Ja na razie grałem z 5 gier i w sumie nawet nie ogarnąłem co tam się dzieje, ale gameplay identyczny jak w 3
- 0
- 1
hej dodałem #bf4 przed chwilą do konta.Zapłaciłem za klucz 135 zł , dodał się, ale nie ma ikony gry na moim koncie origin .wtf ? jak mam pobrać ta gre ? #battlefield4
- 10
Zamiast robić jakiegoś gównianego Hardline, nie mogli odświeżyć tematu 2WŚ? Wyobrażacie sobie multiplayer na 64 graczy na plaży Omaha w oprawie graficznej jakości Battlefielda 4?
#origin #dice #battlefield3 #bf3 #battlefield4 #bf4
#origin #dice #battlefield3 #bf3 #battlefield4 #bf4
- 1
wartto kupować #battlefield4 na pc ? Nie dużo czasu na granie , ale w 3 miło sie pykało
- 9
@nowyurzytkowniik: 25 - jakie to ma znaczenie?
Myślałem już ze jakiś gimnazjalista ktory zagrał w dwie ostatnie części mówi że jest fanem serii i już miałem inbe kręcić
441
Niezwykła akcja - czołg na dachu wieżowca.

Gratka dla fanów Battlefielda 4.
z- 88
- #
- #
- #
- #
- #




























Mojemu znajomemu ktoś przejął konto origin, bo dostałem od niego taką wiadomość z linkiem do spreparowanej strony battleloga do przechwytywania hasła do konta.
Wut