Oskarek został wy@#$%^& z kolejnego mieszkania.
Plus jest taki, że nie będzie zostawiał po sobie smrodu w windzie¯\(ツ)/¯.
#axeliocontent
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@abralinc @Matiszka bo mieszkaliśmy w tym samym bloku. Umowa była na nią ale to nie pomogło bo niestety to coś nie jest w stanie wyjść spod kamienia i żyć jak cywilizowany czlowiek.
  • Odpowiedz
widzieliście film o rocznicy? też macie wrażenie że jakby "zwolnił"? trochę jak major może? dłużej mu przychodzi zebrać myśli jakby. nie wiem czy to tylko ja to widzę
ale z mordy i z mimiki też już trochę major xD #axeliocontent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach