Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SanczoPansa89
- 2
axelio-frajer
- 0
@SanczoPansa89: To ładnie im się j---e w tych główkach :D już raz kuc żebrał kiedyś telefon jak potrzebował zrobić modem :D

@Bananowy_Kochanek: jak się skapną że ma kamerkę to materiał będzie na liveleaku
0:21 xD xD xD
Szacunek do widzów level 9000 xD
Szacunek do widzów level 9000 xD
- 4
@WorkSzop: uuuuu
źródło: comment_1584792552VBElmrdw2Pm21ZfH5DWHyz.gif
Pobierz- 1
magister pozbywa się resztki kolekcji z gadżetami od widzów
potrząśnijcie sakiewką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#axeliocontent
potrząśnijcie sakiewką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#axeliocontent
źródło: comment_1584695553r9dFmmAySsAIHiIn5MU6jB.jpg
Pobierz@bidbid: ale ten między moimi komentarzami już raczej tak ;)
@GunFight: nie śledzę ich namiętnie więc nie wiem na jakim etapie remontu jest. Wiem że kupił jakiegoś passata z krzaków i go naprawia. Wciąż brzmi bardziej realnie niż kucowa 3 dniowa impreza retro w warszawie za 5 tysięcy złotych z ochroną i fajerwerkami.
- 0
@acctim: Wołajo @porywacz_zwlok
@hejterchamskiegokuca: Przypomina mi otylego s---------a bez wasow
- 3
@ssehflodur: Niejaki oskar wadołowski (celowo z małej) - jeden z naczelnych (o ile nie naczelny) chamów polskiego internetu, mitoman, kłamca, totalny debil, hipokryta, "znafca" w każdym temacie, oszust, krętacz, pasożyt i wrzód na dupie społeczeństwa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@axelio-frajer: przyznaj, że kuc wyruchał ci dziewczynę
- 0
@Qapishi: bez przesady. lubię tylko go w------ć :D
o jezu o jezu o jezu o jezu xD wpis mu usuneli XD
#axeliocontent
#axeliocontent
acctim usuwa niewygodne wpisy, więc muszę posiłkować się print screenem. Otóz ponownie odpowiem: niedawno sam tutaj spamowałeś wypocinami swojego kanału promując się tym tagiem, a teraz masz tupet taki wpis wrzucać? Jesteśmy fanami i "fanami" axelia, a więc rozmawiamy tu o nim, a nie o tobie. Ten tag więc ma się i będzie miał dobrze.
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1584460854Kz2vK2jYMOc4oJyTxFVJzF.jpg
Pobierz@teslagrad: jaki jest jego kanał? xD
@yahoomlody: nie wiem czy to on ale jakis gowniany o programowaniu itd cos kojarze z yt
a co wy nadaj hejtujecie #axeliocontent zamiast zakladac wlasne grupy #polskascenaretro i discordy? nawet mi was nie zal, przeciez tylko dajecie mu atencje, przychodzi axelio na ten tag i pierwsze co robi to "mysli" ale jestem zajebisty, nadal o mnie dzien w dzien gadaja XD
- 1
Czy ten debil widzi w ogóle, co teraz pisze?
A czego się spodziewał? że w czasie epidemii może sobie ot tak sobie włóczyć się po mieście? a co by było gdyby to on się zaraził?
Sorry, ale w tej chwili zdrowie ludzkie jest ważniejsze niż głupie narzekanie. :P
#axeliocontent
A czego się spodziewał? że w czasie epidemii może sobie ot tak sobie włóczyć się po mieście? a co by było gdyby to on się zaraził?
Sorry, ale w tej chwili zdrowie ludzkie jest ważniejsze niż głupie narzekanie. :P
#axeliocontent
źródło: comment_1584386077oqyEAP6OlM2A44HkmBesBr.jpg
PobierzDziwie się że go to denewuje. Przecież ten robak cały czas gnije w domu, więc jakie ma to dla niego znaczenie...
- 0
@Kisajerski: Problem w tym, że on do tego tematu podchodzi w sposób bardzo ignorancki i antypatyczny, bo "wielce szanowny pan Axel" nie wierzy w jakąś tam pandemię i wie lepiej zgrywając mądrale mając gdzieś ofiary zakażenia wirusa.
Ooo usuneli moj post bo napisalem ze porywacz zwlok lizal jajka axelowi za czasopisma
#axeliocontent
#axeliocontent
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SanczoPansa89: nie jara mnie umboxing. Wolałbym zobaczyć unboxing jego majtek, czy ma większego niż ja, czy nie. Tyle.
kuc coś ściemnia (w tym przypadku żadna nowość)
Już kuc podpuszcza naiwnych, żeby szybciej mu wpłacali na cele "charytatywne"... Nie wiem jak Wy, ale ja wyczuwam ściemę.
#axeliocontent
Już kuc podpuszcza naiwnych, żeby szybciej mu wpłacali na cele "charytatywne"... Nie wiem jak Wy, ale ja wyczuwam ściemę.
#axeliocontent
@hejterchamskiegokuca: Przecież nie od dziś wiadomo, że kuc ma na myśli siebie, gdy mówi o „potrzebującym”.
@hejterchamskiegokuca: nie mi oceniać i może się jeszcze zdziwimy, tak jak z tym prawkiem, którego miał nie zdać. Przykro to pisać, ale intuicja mi podpowiada, że te pieniądze nie będą na szczytne cele. Mam nadzieję, że się mylę.
Kuc - wiecznie młody, bez dziewczyny, żrący kebaby, szkalujący ludzi otyłych, p--------y głupoty o koronawirusie.
Przecież gdyby nie donejty kucu jeden to byś z kononem na szkolnej wylądował.
Niech ktoś go n-----e wkońcu i doprowadzi do porządku xD
#axeliocontent
Przecież gdyby nie donejty kucu jeden to byś z kononem na szkolnej wylądował.
Niech ktoś go n-----e wkońcu i doprowadzi do porządku xD
#axeliocontent
@osiemosiemczteryjeden: Za tydzień to się dopiero (niestety) rozkręci, ale przy postrzeganiu rzeczywistości przez osraka to pewno już szkoły czy kina otworzą za tydzień ;)
- 2
@SanczoPansa89: Z 3 lata temu jechałem na jedna imprezę retro i Kuc miał być oficjalnie tam. W ostatniej chwili organizatorzy zrezygnowali z niego, gdyż ludzie z większego miasta obok pisali, że przyjadą i mu wjebią. Nie dziwie się, bo przychodziły tam całe rodziny i nie chciano problemów.
konto usunięte via Android
- 4
kiedy kebab dobry :)
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1584216863q2BNtOAse6GlvKZpLH557E.jpg
Pobierz@teslagrad: Jadłeś w życiu kebaba, że takie pierdy wypisujesz?
Ale wiesz, ze polacy też otwierają budy z kebsem?
już wolę kupić zapiekankę i wspieać polską Grażynę niż ciapatego
Ale wiesz, ze polacy też otwierają budy z kebsem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kuc szuka koronawirusa
Z wczorajszego liva. Jak powszechnie wiadomo, kuc jest debilem nie tylko w skali internetu, ale i kraju. Wiadomo, że w obecnej sytuacji nie ma co nadmiernie panikować, ale komunikat jest wyraźny: zostać w domu i wychodzić tylko w konieczności. Tymczasem axello chodzi sobie po takich miejscach, jak restauracje, gdzie łatwo coś złapać, bo ma taki kaprys, a potem będzie łaził i roznosił po mieście. Dajmy na to, że np.
Z wczorajszego liva. Jak powszechnie wiadomo, kuc jest debilem nie tylko w skali internetu, ale i kraju. Wiadomo, że w obecnej sytuacji nie ma co nadmiernie panikować, ale komunikat jest wyraźny: zostać w domu i wychodzić tylko w konieczności. Tymczasem axello chodzi sobie po takich miejscach, jak restauracje, gdzie łatwo coś złapać, bo ma taki kaprys, a potem będzie łaził i roznosił po mieście. Dajmy na to, że np.
@ZukColorado: niech mieszka sobie z kim chce, całe pokolenie obecnych 30 - latków mieszka jeszcze po stancjach lub wraca do mamusi. Ale ręce opadają jeśli chodzi o takie chodzenie po restauracjach. Nieodpowiedzialne!
- 1
@teslagrad: Wydaje mi się, że słowo "odpowiedzialność" to w przypadku osraka odległy wszechświat. Wszystko się zgadza - przecież on nie myśli o innych, tylko o sobie.
@Krypta_VHS: pocisk ad personam to słaby pocisk, ale fakycznie... Dwa podbrodki już są.
https://www.youtube.com/watch?v=KKlu0vBIU8g #axeliocontent jakie ten debil pieprzy teraz głupoty o koronawirusie to głowa mała "oni sie wszyscy nie znajo, banda debili, ja przeżyłem świnsko grype, nic sie nie dzieje"
@osiemosiemczteryjeden: jeszcze bedzie tak, ze ktos z widzow bedzie prosil ,,swojego przywodcy sekty" o porady jak sie leczyc.
@MolibdenowyTadeusz: sam zapracowal na to aby ludzie z niego beke toczyli. Peknie ta jego banka mydlana i bedzie kwik z jego strony
@MolibdenowyTadeusz: sam zapracowal na to aby ludzie z niego beke toczyli. Peknie ta jego banka mydlana i bedzie kwik z jego strony
- 5
@osiemosiemczteryjeden: najstarszy nastolatek w Polsce.















