@GunFight: nie śledzę ich namiętnie więc nie wiem na jakim etapie remontu jest. Wiem że kupił jakiegoś passata z krzaków i go naprawia. Wciąż brzmi bardziej realnie niż kucowa 3 dniowa impreza retro w warszawie za 5 tysięcy złotych z ochroną i fajerwerkami.
  • Odpowiedz
acctim usuwa niewygodne wpisy, więc muszę posiłkować się print screenem. Otóz ponownie odpowiem: niedawno sam tutaj spamowałeś wypocinami swojego kanału promując się tym tagiem, a teraz masz tupet taki wpis wrzucać? Jesteśmy fanami i "fanami" axelia, a więc rozmawiamy tu o nim, a nie o tobie. Ten tag więc ma się i będzie miał dobrze.
#axeliocontent
teslagrad - acctim usuwa niewygodne wpisy, więc muszę posiłkować się print screenem. ...

źródło: comment_1584460854Kz2vK2jYMOc4oJyTxFVJzF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a co wy nadaj hejtujecie #axeliocontent zamiast zakladac wlasne grupy #polskascenaretro i discordy? nawet mi was nie zal, przeciez tylko dajecie mu atencje, przychodzi axelio na ten tag i pierwsze co robi to "mysli" ale jestem zajebisty, nadal o mnie dzien w dzien gadaja XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kisajerski: Problem w tym, że on do tego tematu podchodzi w sposób bardzo ignorancki i antypatyczny, bo "wielce szanowny pan Axel" nie wierzy w jakąś tam pandemię i wie lepiej zgrywając mądrale mając gdzieś ofiary zakażenia wirusa.
  • Odpowiedz
@hejterchamskiegokuca: nie mi oceniać i może się jeszcze zdziwimy, tak jak z tym prawkiem, którego miał nie zdać. Przykro to pisać, ale intuicja mi podpowiada, że te pieniądze nie będą na szczytne cele. Mam nadzieję, że się mylę.
  • Odpowiedz
Kuc - wiecznie młody, bez dziewczyny, żrący kebaby, szkalujący ludzi otyłych, p--------y głupoty o koronawirusie.
Przecież gdyby nie donejty kucu jeden to byś z kononem na szkolnej wylądował.
Niech ktoś go n-----e wkońcu i doprowadzi do porządku xD
#axeliocontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanczoPansa89: Z 3 lata temu jechałem na jedna imprezę retro i Kuc miał być oficjalnie tam. W ostatniej chwili organizatorzy zrezygnowali z niego, gdyż ludzie z większego miasta obok pisali, że przyjadą i mu wjebią. Nie dziwie się, bo przychodziły tam całe rodziny i nie chciano problemów.
  • Odpowiedz
kuc szuka koronawirusa

Z wczorajszego liva. Jak powszechnie wiadomo, kuc jest debilem nie tylko w skali internetu, ale i kraju. Wiadomo, że w obecnej sytuacji nie ma co nadmiernie panikować, ale komunikat jest wyraźny: zostać w domu i wychodzić tylko w konieczności. Tymczasem axello chodzi sobie po takich miejscach, jak restauracje, gdzie łatwo coś złapać, bo ma taki kaprys, a potem będzie łaził i roznosił po mieście. Dajmy na to, że np.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZukColorado: niech mieszka sobie z kim chce, całe pokolenie obecnych 30 - latków mieszka jeszcze po stancjach lub wraca do mamusi. Ale ręce opadają jeśli chodzi o takie chodzenie po restauracjach. Nieodpowiedzialne!
  • Odpowiedz