I kto to mówi, śmieć i frajer bez pracy i żony. Poza tym kto dał zupełnie za darmo czerwonego Atu plus (jeszcze jedno gdzie jest ten film, w którym miałeś opowiadać o tym co się dokładnie stało z tym samochodem? a no tak, kompletnie zlałeś temat i tyle z tego), którego bezprawnie próbujesz odebrać pojazd który nie należy już do ciebie? - ty.
#axeliocontent
Kaboone1 - I kto to mówi, śmieć i frajer bez pracy i żony. Poza tym kto dał zupełnie ...

źródło: comment_1608025249YLfd954VVtyu2IlOznTuWv.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaboone1: ooo kurde a ja wczoraj z @hejterchamskiegokuca o BMW gadalem. Niech kupi ja i kozaczy to szybko jeden z dresow sie wpieni za to, ze marke oskarini szkaluje. Jak taki twardziel to niech zajedzie na Dziesieciny (najgorsza dzielnica w miescie) tak po 22 tam gdzie jakis mini zlot jest (wczesniej to byly Krywlany [teraz Tor Wschodzacy Bialystok tam jest chociaz wczesniej tam mozna bylo wbic poszalec na plycie
  • Odpowiedz
@Kaboone1: eee lipa ten material bo ,,prowadzacy" nie uraczyl nas ,,popisowym przejazdem" [trzeba ta wiedze o wszystkim jednak zaprezentowac a nie tylko same gadanie] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WSK w fajnym stanie takze lepiej, ze wlasciciel sam pokazywal wszystko.
  • Odpowiedz
ma zamiar te wszystkie pojazdy trzymac? Ba ile OC za wszystkie wyjdzie


@Bananowy_Kochanek: to nie są jego pojazdy. Nawet powiedział na filmie "tamten żuk którego kupił Daniel", tego żuka kupuje jakiś dziadek do którego axelio już się przyssał kręcąc filmy swojego życia.
  • Odpowiedz
@farara: Ufff dobrze, ze sie jej spodobala konsola bo w przeciwnym wypadku bylby out. NAWET MOZE STAC SOBIE NA STOLICZKU. Hehehe widac, ze jakby sie jej nie spodobalo to gosc musialby w---------c z chaty razem z tym gownem bo nie ma nic do powiedzenia w domu.
  • Odpowiedz
@Krupetto1: Wiesz którym Polonezem przejeżdżał, białym borewiczem czy tym granatowym, którego ten daltonista i jego widzowie uważają go z jakiegoś powodu za zielonego?

Miał jeszcze czerwonego atu plusa, z którym nie wiadomo co się stało.
  • Odpowiedz
co tam sie znow odjeb... wchodze z 2 konta z telefonu na yt a tam ze czerwonego poloneza mu "ukradli" w szkocji XD co to wiecej paczek nie chce wysylac? pewnie znow jakis wrog #axeliocontent
chociaz kto to wie, tyle zlych ludzi w internecie, sam spotykam takich zjebow ze glowa mala, widocznie jakies chytre ludzie ze wsi oszukaly oskarka i chcialy poloneza za darmo xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem moje Przystojniaki. Czy ktoś z Was Panowie może mi powiedzieć w skrócie streszczenie biegu obecnych wydarzeń w światku axela? Długo mnie tu nie było, bo się tu nic nie działo i mam własne życie, ale jak tu zajrzałem i zobaczyłem, że pojawił się jeden, drugi, trzeci samochód, jakiś żuk i kolejne dramy z jakimiś następnymi samochodami, to nie ogarniam. Dodam tylko, że jestem dopiero na etapie, że kupił pierwszy samochód -
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i sprzedał tego Żuka, którego kupił niedawno jakieś dwa tygodnie temu.

Nie spodziewałem tylko, że tak szybko sprzeda tego złoma, tak samo jak tego czerwonego Atu Plusa (chociaż pojawiają już tutaj co do tego wątpliwości, bo srAxelko raz pisze i mówi co innego, podobno jakiś nowy filmik z nim chce robić)
#axeliocontent
Kaboone1 - No i sprzedał tego Żuka, którego kupił niedawno jakieś dwa tygodnie temu.
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zamskowany kuc, krecil sie w okolicach Golebiewskiemu. Chyba wiecej donejtow dostaje bo jakas taka wieksza swinka z niego i wlosy bardziej przetluszczone jakby nie mial sily raczek juz podnosic
  • Odpowiedz
@Kaboone1: Skąd się bierze u Ciebie myślenie że axelio vel białostocki pinokio kupił czerwonego poloneza, żuka czy tam inne pojazdy gdzie historia axelia uczy tylko jednego że wszystko co mówi mocno mija się z prawdą? Polonez był podobno społeczności retro archiwzacji i o matko co to miało się nie dziać i jaka to będzie beka że ohohoh. Tak, axelio kupuje czerwonego poloneza i daje go osobie poznanej przez inernet żeby
  • Odpowiedz