@visas: Betonowy Oskar-san. Po śmierci Miecugova od ciosu wibrującej pięści podlaski samuraj doszedł do wniosku, że sam wszystkich nie zlikwiduje. Ale coś się szykuje - zafarbował włosy i hoduje kołtun, jak kiedyś. Przybywa mu mocy kucowskiej. Kto będzie następny?
  • Odpowiedz
Kurde jak patrze ne te jego ostatnie filmy to az sie dziwie ze oskario nie ma 100k subow, obecnie produkuje content prosto z glownej jutuba odkad porzucil giereczki i wrzuca videua typu "czesc jestem oskar stoje sobie i mam kebaba" toz to akurat poziom intelektualny statystycznego poldaka
  • Odpowiedz
Chyba sie wyjasnilo czemu #axeliocontent kazdego wyzywa od grubasow. Mianowicie chodzi mu o #rozowepaski skoro ten film mial obrazic Goske.

,,Zadbane wlosy" xDDD No sa rzeczywiscie tak ,,zadbane" ze mozna na ich tluszczu frytki smazyc czy tez trzeba kombinowac aby lysiny nie bylo widac
BananowyKochanek - Chyba sie wyjasnilo czemu #axeliocontent kazdego wyzywa od grubaso...

źródło: comment_1631131709pCuXDTbXqMEtLYD1yBK8jH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: Jeśli kogoś żałować, to raczej ludzi, którzy w dobrej wierze się z nim zadają, nie znając jego patologicznego backgroundu. Jakie były intencje tej typiary - nie wiem. Możliwe, że są siebie warci. Axel to toksyczny skwaszeniec; już samo to, że wrzuca filmy "żeby powkurzać ludzi" dużo mówi o jego charakterze.
  • Odpowiedz
@Lardor: Przy odrobinie szczęścia zabarykaduje się przed sanitariuszami w domu i policja będzie wyłamywać drzwi. Świetny temat dla Uwagi, z Rychem Cebulą nadającym na żywo sprzed osrakowego bloku. Tylko babci szkoda...
  • Odpowiedz