@ZukColorado: Też się nad tym zastanawiałem. Gościu doktoryzował się z filmików kuca, wiedział dokładnie w której sekundzie którego odcinka jego pan pierdnął i po jakim kebsie to było. Potrafił wskazać każdy taki fragment z pamięci w sekundę po otrzymaniu komendy od pana. Kiedy kuc go w-----ł na zbity pysk cała jego wiedza i oddanie, dorobek tylu lat służby którą tak bardzo się chełpił, stały się bezużyteczne. Przychodzą mi na myśl
  • Odpowiedz
@ZukColorado: Możliwy jest też inny scenariusz: zraniony do głębi Brexon wykorzysta swoją wiedzę o Axeliu przeciwko swemu byłemu guru. Wzorem innych wysadzonych z siodła asystentów, sług, pridupników i adiutantów wszelkiej maści dyktatorów, siedzi teraz w swojej piwnicy i pisze demaskatorską biografię Retrogłąba. Dowiemy się z niej pikantnych szczegółów z życia prywatnego np. że Axelowi walą syry, albo, że jest opłacanym przez Chiny agentem. Twarda okładka, w obwolucie. Cena 39,99.
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: O jprdl. Myślałem, że szczytem będą koszulki i kubki z p-----------m, ale Spaślug przeszedł samego siebie. Ciekawe, czy będzie wydanie kolekcjonerskie: z autografem i figurką Axelia. Ostatnio jarał się zabawkami z Happy Mealów, więc możliwe, że mu to strzeli do łba. Mógłby zrobić hajs na wszystkich oglądających go dwunastolatkach i wypuścić całą serię figurek z tego białostockiego zoo: Śmierdzielio, Czeczetkowicz, Konon, Kosno i - najrzadsza do zdobycia - Natalia.
  • Odpowiedz
co tam wogle na polskiej scenie retro, zawsze wchodze sobie na https://www.youtube.com/c/RetrogralniaPl/channels (tak co pol roku bo wiecej nie warto) zeby zobaczyc co tam nowego i w tym roku nie ma sie z czego posmiac, wiecej autopromocji i zebractwa a najwiecej bicia martwego konia.
ostatnio chyba nawet byly proby uchylania czapki i brania na litosc na nowy komputer?
przeciez tam nie ma nic o grach - 15 minut o nich a 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaboone1: tam jest wogle agent na agencie lacznie z korwinem ktory tak naprawde wykorzystuje kuce od lat do robienia pieniedzy (tz cele ma sluszne ale i tak wie ze nie przejmie wladzy wiec moze rzucac haselka i zgarniac za to pieniazki, na haselkach sie konczy)
teoria ze ludwiczek nie jest agentem jest smieszna, to wszystko agenci (tyle czy akurat rzadzacej wladzy ktora jednak zadzialala po tym co odwalili w tym kaliszu)

tak
  • Odpowiedz
@Kaboone1: https://www.wykop.pl/link/6383877/teatr-nienawisci-jaszczura-trwa-od-lat/ zreszta zeknij sobie tu o kim pisza i kto dostarcza wyborczej kontentu i po co? ilu jest takich dzbanow o ktorych pisza w gazetach? ilu pali jakies glupoty w polsce? no wlasnie rybak, jakis jaszczur

a potem polacy sie wstydza za granica albo sa po cichu nazywani antysemitami, robi sie z nich pogan a pogan dzikich ludzi mozna nawet gazowac bo przeciez ich nie szkoda - tak to
  • Odpowiedz
no elo, nikt z was nie jest normalny, widzialem co wypisywaliscie miesiacami i raz bylo wam gorzej a raz lepiej ale nigdy nie zmienicie faktu ze nic z tych bredni ktore wypisujecie nie jest prawda XD

chja mozecie, nawet do mnie sie probujecie doczepic nieudolnie i co? i nic XD

beka z was od zawsze, nikt nie uwierzy w te brednie.
@
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rafalkosnozawszenapropsie: skoro już mnie wywołałeś do tablicy to Ci odpowiem. Poważne analizy to ja prowadzę w sprawie swojego własnego życia, pracy, kupna domu itd. Natomiast Sraksel jest dla mnie za bardzo nikim, żebym prowadził jakieś serio analizy jego pokręconej psychiki. Dla mnie jest postacią z komiksu. Człowiek-mem, a jednocześnie prowadzi coś w rodzaju działalności publicznej. Dlatego robię sobie z niego jaja, a on ciągle dostarcza nowego materiału. Więc spokojnie mogę
  • Odpowiedz
@Lardor: Jeszcze brakuje, żeby sobie kupił kałasznikowa na kulki i ostrzeliwał się z okna swojego bloku. Dopóki babcia nie przyjdzie i nie skonfiskuje retrokałasza temu urwisowi.
  • Odpowiedz