Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co się dzieje z Brexonem? Ktoś na niego trafił? Może wypłynął w jakimś innym psychouniwersum?
#axeliocontent
#axeliocontent
@ZukColorado: Też się nad tym zastanawiałem. Gościu doktoryzował się z filmików kuca, wiedział dokładnie w której sekundzie którego odcinka jego pan pierdnął i po jakim kebsie to było. Potrafił wskazać każdy taki fragment z pamięci w sekundę po otrzymaniu komendy od pana. Kiedy kuc go w-----ł na zbity pysk cała jego wiedza i oddanie, dorobek tylu lat służby którą tak bardzo się chełpił, stały się bezużyteczne. Przychodzą mi na myśl
@ZukColorado: Możliwy jest też inny scenariusz: zraniony do głębi Brexon wykorzysta swoją wiedzę o Axeliu przeciwko swemu byłemu guru. Wzorem innych wysadzonych z siodła asystentów, sług, pridupników i adiutantów wszelkiej maści dyktatorów, siedzi teraz w swojej piwnicy i pisze demaskatorską biografię Retrogłąba. Dowiemy się z niej pikantnych szczegółów z życia prywatnego np. że Axelowi walą syry, albo, że jest opłacanym przez Chiny agentem. Twarda okładka, w obwolucie. Cena 39,99.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: On non stop zmęczony, jak kononowicz, ciężką pracą. Poza tym męczą go hejterzy którzy zazdroszczą mu sławy i kariery jutubera.
- 5
@Bananowy_Kochanek: Niech to coś już się zabunkruje w jakiejś piwnicy i zamknie ryj :/ Wszystkim to wyjdzie na zdrowie
@Bananowy_Kochanek: O jprdl. Myślałem, że szczytem będą koszulki i kubki z p-----------m, ale Spaślug przeszedł samego siebie. Ciekawe, czy będzie wydanie kolekcjonerskie: z autografem i figurką Axelia. Ostatnio jarał się zabawkami z Happy Mealów, więc możliwe, że mu to strzeli do łba. Mógłby zrobić hajs na wszystkich oglądających go dwunastolatkach i wypuścić całą serię figurek z tego białostockiego zoo: Śmierdzielio, Czeczetkowicz, Konon, Kosno i - najrzadsza do zdobycia - Natalia.
- 0
szanuj sie patusie
i nie czemu tylko dlaczego
nie ma takiego slowa jak czemu
nie obrazaj wyzwiskami to nie bedzie cie uczyl kultury moderator
i nie czemu tylko dlaczego
nie ma takiego slowa jak czemu
nie obrazaj wyzwiskami to nie bedzie cie uczyl kultury moderator
- 0
@bidbid: O zmarłych tylko dobrze. Natomiast Włosotłustelio przepięknie się odpalił komentując sprawę. Przeżyjmy to jeszcze raz:
https://youtu.be/ayIuMqyFOI0?t=5257
https://youtu.be/ayIuMqyFOI0?t=5257
- 0
@bidbid: Co za hipokryta jeszcze mówił, że płakał, a sam co robi na swoim kanale. Paskudny Hipokrytyczny Kuc!
Axel psznie je.
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1638465206FMEiHHZ4BUSAn7FFzv2W01.jpg
Pobierz
co tam wogle na polskiej scenie retro, zawsze wchodze sobie na https://www.youtube.com/c/RetrogralniaPl/channels (tak co pol roku bo wiecej nie warto) zeby zobaczyc co tam nowego i w tym roku nie ma sie z czego posmiac, wiecej autopromocji i zebractwa a najwiecej bicia martwego konia.
ostatnio chyba nawet byly proby uchylania czapki i brania na litosc na nowy komputer?
przeciez tam nie ma nic o grach - 15 minut o nich a 5
ostatnio chyba nawet byly proby uchylania czapki i brania na litosc na nowy komputer?
przeciez tam nie ma nic o grach - 15 minut o nich a 5
- 2
Nowy filmik i już zaczyna się wymądrzać. XD
#axeliocontent
#axeliocontent

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kaboone1: smiechlem w ch XD w polsce jak w lesie, jak w ch obs gwnem XD
jesli ktos sie smutny nie przypier... to swieto XD
jesli ktos sie smutny nie przypier... to swieto XD
- 1
@Kaboone1: tam jest wogle agent na agencie lacznie z korwinem ktory tak naprawde wykorzystuje kuce od lat do robienia pieniedzy (tz cele ma sluszne ale i tak wie ze nie przejmie wladzy wiec moze rzucac haselka i zgarniac za to pieniazki, na haselkach sie konczy)
teoria ze ludwiczek nie jest agentem jest smieszna, to wszystko agenci (tyle czy akurat rzadzacej wladzy ktora jednak zadzialala po tym co odwalili w tym kaliszu)
tak
teoria ze ludwiczek nie jest agentem jest smieszna, to wszystko agenci (tyle czy akurat rzadzacej wladzy ktora jednak zadzialala po tym co odwalili w tym kaliszu)
tak
@Kaboone1: https://www.wykop.pl/link/6383877/teatr-nienawisci-jaszczura-trwa-od-lat/ zreszta zeknij sobie tu o kim pisza i kto dostarcza wyborczej kontentu i po co? ilu jest takich dzbanow o ktorych pisza w gazetach? ilu pali jakies glupoty w polsce? no wlasnie rybak, jakis jaszczur
a potem polacy sie wstydza za granica albo sa po cichu nazywani antysemitami, robi sie z nich pogan a pogan dzikich ludzi mozna nawet gazowac bo przeciez ich nie szkoda - tak to
a potem polacy sie wstydza za granica albo sa po cichu nazywani antysemitami, robi sie z nich pogan a pogan dzikich ludzi mozna nawet gazowac bo przeciez ich nie szkoda - tak to
- 3
Ten przygłup próbuje coś zdziałać na swój nieudolny oczywiście sposób. XD
#axeliocontent
#axeliocontent

@Kaboone1: to ten co spowodował, że jakaś dziewucha się targnęła na życie?
@KawaJimmiego: Śmierdzielio ze swojego podlaskiego bunkra chce podpalić kraj. Na szczęście działa metodą "niech ktoś", więc nic to nie da.
- 19
jaki obrazek znalazlam na fejsie xDDDDDDD
źródło: comment_1637500624cuYJ8StxYpLr2fNlMMx6UD.jpg
Pobierzno elo, nikt z was nie jest normalny, widzialem co wypisywaliscie miesiacami i raz bylo wam gorzej a raz lepiej ale nigdy nie zmienicie faktu ze nic z tych bredni ktore wypisujecie nie jest prawda XD
chja mozecie, nawet do mnie sie probujecie doczepic nieudolnie i co? i nic XD
beka z was od zawsze, nikt nie uwierzy w te brednie.
@
chja mozecie, nawet do mnie sie probujecie doczepic nieudolnie i co? i nic XD
beka z was od zawsze, nikt nie uwierzy w te brednie.
@
@rafalkosnozawszenapropsie: skoro już mnie wywołałeś do tablicy to Ci odpowiem. Poważne analizy to ja prowadzę w sprawie swojego własnego życia, pracy, kupna domu itd. Natomiast Sraksel jest dla mnie za bardzo nikim, żebym prowadził jakieś serio analizy jego pokręconej psychiki. Dla mnie jest postacią z komiksu. Człowiek-mem, a jednocześnie prowadzi coś w rodzaju działalności publicznej. Dlatego robię sobie z niego jaja, a on ciągle dostarcza nowego materiału. Więc spokojnie mogę
@Bananowy_Kochanek: Ależ by z niej był kłótliwy babsztyl. Poobrażana z wszystkimi sąsiadkami w klatce i persona non grata w okolicznych warzywniakach. Ulubione perfumy: sos czosnkowy nr. 5.

Tymczasem zdrowa dieta kebabowa co robi
źródło: comment_1637256609DQIjmDMJsNYjY2hvEObyQ1.jpg
PobierzNawet fani Jabłonowskiego zbanowali kuca xD. On naprawdę ze swojego retrobunkra prowadzi walkę sam przeciwko całemu światu.
https://youtube.com/shorts/NhE7APKLkaE?feature=share
#axeliocontent
https://youtube.com/shorts/NhE7APKLkaE?feature=share
#axeliocontent
















#axeliocontent