Takie krzyczenie "przepraszamy, przepraszamy"... Czy to jest oficjalny sposób na wykluczenie kuca ze stada? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #axeliocontent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obejrzałem kilka filmików testovirona. Kiedyś to nawet on mi nawet imponował swoją determinacją aby coś osiągnąć, ale teraz widzę, że ten facet to jednak psychol.


~Axelio

Przeczytałem kilka wpisów Axelio. Kiedyś to nawet on mi nawet imponował swoją determinacją aby coś osiągnąć, ale teraz widzę, że ten facet to jednak psychol.

#axeliocontent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masej: Jeszcze media go powiążą z wypokiem i będzie wstyd ludziom mówić, że się ma tutaj konto. Ludzie się szybciej przyznają do konta na naszej-klasie czy innym redtubie.
  • Odpowiedz