A Axelio ma w ogóle rodziców? Nie wstyd im za syna? Ja bym się go wyrzekł i adoptował niekuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) #axeliocontent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: Odwołasz jeszcze te słowa o przegrywie jak za miesiąc Axelio zostanie gwiazdą młodej prawicy, więźniem politycznym i męczennikiem za sprawę i bedzie miał z tego konkret piniondz i over 9000 tepych dresiar do ruchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wlasnie mi kumpel, co pierwsze slyszal o Axelio przed chwilą odemnie że to jest odwrócenie uwagi od spraw gospodarczych i obniżenia progów. #axeliocontent

XD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach