Po tym Twoim wysrywie...tak wysrywie a nie wpisie @axelio
Skompromitowałeś się jeszcze bardziej niż z papierami o chorobie. Toksyczny podczłowieku. Gardzę Tobą i mam nadzieję że życie dopiero Tobie d--------i i to solidnie. JESTES ZEREM! Powinieneś mieć tutaj bana dożywotniego. Jedyne co przynosisz nam to bekę i zażenowanie, a kobietom które z Tobą obcują dajesz tylko ból, depresję i...sam wiesz co.
Życie Cię przeciągnie pod kilem bezrobotny i leniwy kucu.
#
Skompromitowałeś się jeszcze bardziej niż z papierami o chorobie. Toksyczny podczłowieku. Gardzę Tobą i mam nadzieję że życie dopiero Tobie d--------i i to solidnie. JESTES ZEREM! Powinieneś mieć tutaj bana dożywotniego. Jedyne co przynosisz nam to bekę i zażenowanie, a kobietom które z Tobą obcują dajesz tylko ból, depresję i...sam wiesz co.
Życie Cię przeciągnie pod kilem bezrobotny i leniwy kucu.
#
























#axeliocontent