Po tym Twoim wysrywie...tak wysrywie a nie wpisie @axelio
Skompromitowałeś się jeszcze bardziej niż z papierami o chorobie. Toksyczny podczłowieku. Gardzę Tobą i mam nadzieję że życie dopiero Tobie d--------i i to solidnie. JESTES ZEREM! Powinieneś mieć tutaj bana dożywotniego. Jedyne co przynosisz nam to bekę i zażenowanie, a kobietom które z Tobą obcują dajesz tylko ból, depresję i...sam wiesz co.
Życie Cię przeciągnie pod kilem bezrobotny i leniwy kucu.
#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten tag przeżywa renesans. Sorrki mirki za wczorajszy wk... o wpisy o Oskarku, ale piwerko w cheat day za mocno weszło ;)
Ciekawe, czy kucelio pojedzie do Zakopanego dzisiaj/jutro i kiedy znowu odpali live.
Już widzę jak jego podnóżek czyli #brexoncontent będzie wywalać za nieodpowiednie pytania.
Oskar, jak to czytasz... dla dobra swojego i całego świata:
Idź na leczenie.
Zrozum że jesteś toksyczny.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten dzban powinien być już dawno temu odizolowany. #takaprawda Wystarczyło poczytać jego historie tutaj i co odpisywał w komentarzach...

Co nie zmienia faktu, że miał sporo momentów, które spokojnie można byłoby wrzucać jako #pasta. Mój ulubiony #axelio moment to jak jechał do laski autostopem ciężarówką...

Wrzuci ktoś jakiegoś screena czy coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#axeliocontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niema to jak kasować po sobie konta, posty, filmiki w takim momencie w jakim jest #axeliocontent
To jeden z grubszych sygnałów/dowodów dla policji i sędziego, że coś jest nie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W psychologi nawet jest coś takiego, to taka jakby spowiedź, oczyszczanie się. Pewnie teraz płacze pod prysznicem.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laska która jest znana z tego że jest dziewczyną typa którego lajwy ogląda po 30 osób umiera i nagle na samym wykopie mamy 50 ekspertów od ich związku, którzy już zwęszyli okazję żeby komuś d-----ć przy tej okazji. Ja p------e jak ja się wami brzydzę XD
#axeliocontent
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nastepną ofiarą Oskara bedzie?

  • Znany dziennikarz 18.8% (25)
  • Kolega z wieziennej celi 81.2% (108)

Oddanych głosów: 133

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SADhonda: krótka odpowiedź - była niedojrzała, miała problemy emocjonalne, nie bez powodu brała tabletki, może była też po prostu głupia. ale to są żadne powody żeby się znęcać psychicznie, dodatkowo nad kimś kogo się eeee "darzy uczuciem"?. Bez kitu z--------m kopa w łeb temu patyczakowi teraz
  • Odpowiedz
@paulinastarahin: Tym bardziej powinien odpowiedzieć za to co zrobił
@yahoomlody: Najgorsze są takie typy, które sugerują, że ten kuc zrobił dobrze, że jej zabronił brać tego bo hur dur spisek. Nie rozumieją, że człowiek, który jest w głębokim dołku nie myśli racjonalnie, a tym bardziej jak ma podkopaną pewność siebie
  • Odpowiedz
  • 1
@top_czipsy: Z jednej strony uważam że Axel z kanału Retroarchiwizacja powinien zostać u-----y, z drugiej nie mogę nie odnieść wrażenia, że dla wielu wykopków śmierć tej dziewczyny jest najlepsza rzeczą jaka ostatnio ich spotkała :v
  • Odpowiedz