Czy ktoś w #bialystok ma może #amiga 500/600/1000/1200 i mógłby użyczyć mi kabla RGB? Może ktoś zajmuje się naprawą tych komputerów, bo kupiłem ostatnio kompletnie "stan nieznany" z monitorem, a okazał się "stan zdemolowany", niby wszystko na miejscu, a chyba nie bangla.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przekręt na Nigieryjskiego księcia też dalej działa.
Aż dziwne że ten film nie jest z posterunku policji ze zgłaszaniem oszustwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
Pssst! Kopniecie? https://www.wykop.pl/link/4312477 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypadkiem trafiłam na ogromny zbiór zbiór muzyki z komputerów 8 i 16 bit wszelkiej maści. Mody amigowe, atarowskie, commodorowskie, gameboyowe, spektrumowe, wszelkiego rodzaju i formatu. Muzyka na samplach, brzmieniach syntetycznych, hybrydach. Od SIDów po ReNoise, przez DigiBoostera, AHXa, Nintendo SPC, Klystracka. Czego tam nie ma? Bierzcie i ściągajcie z tego wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej z
xandra - Pssst! Kopniecie? https://www.wykop.pl/link/4312477 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypadkiem ...

źródło: comment_pMwjw5j4PuGSj0EZZb2FI5sB3LuIydWm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

już myślałem, że wgram kilka plików na mojego everdrive do snesa i będę ciorał w Amigowskie gry na SNESie, a tutaj okazuje się, że raz działa to słabo, a dwa trzeba mieć SNESa Mini, a nie klasyka :D
Ale jak Nintendo się postara to będzie mogło zrobić w ten sposób Amigę mini :P Japończycy by się zakochali w tym słodziaku :P
  • Odpowiedz