Często, rzekłbym nawet, że zbyt często w wykopowych dyskusjach na temat #rpa pojawia się argument o tym, jakoby to była pusta, niezamieszkana przestrzeń - bzdura totalna.

Mam dziś dla Was krótkie podsumowanie i próbę falsyfikacji tego mitu, zapraszam.
#rpameksykiemafryki #afryka #historia
Ethordin - Często, rzekłbym nawet, że zbyt często w wykopowych dyskusjach na temat #r...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ethordin: dzięki Mirku za ciekawy materiał! teraz zawsze już będę prostował te głupoty o tym jak to biali się zjawili na "ziemi niczyjej".

swoją drogą - chyba każdy kto trochę choć poczytał o warunkach jakie panują na terenie dzisiejszego RPA, Botswany i Zimbabwe powinien zadać sobie pytanie dlaczego zamieszkane były tereny Botswany (nieco gorsze warunki do hodowli i rolnictwa niż RPA z tego co się orientuję) a odłogiem miałyby leżeć
  • Odpowiedz