Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 498
@ijones: to tajemnica, przecież jest napisane xD po kim ty taki chytry na wiedzę
@ijones: oi hui, mieszkam blok obok i znam tego goscia z widzenia xD prowadza 2-3 budy typu kebab, w tym restauracja balkanska kilka ulic dalej, typowa gastronomia, ale ten adres to iest ich miejsce zamieszkania, tam nie ma zadnej restauracji pod tym adresem, ale ta nazwa nic mi mowi, pierwszy raz na oczy ja widze
źródło: temp_file1879706262460175984
Pobierz- 2
@giorgioborgio: gdzie naklejka!?
źródło: temp_file3002848058874314760
Pobierz
źródło: 1000003043
Pobierz- 3
źródło: 1000003046
Pobierz- 6
Przypominam że dla pieniędzy z KPP polska musiała podpisać
Zobowiązania środowiskowe: niższe emisje gazów cieplarnianych, inwestowanie w instalacje odnawialne, wprowadzenie stref niskoemisyjnych, ograniczenie autobusów spalinowych w większych miastach.
Do tego zadłużyć się, bo większość tych pieniędzy trzeba zwrócić
#kpo #afera
Zobowiązania środowiskowe: niższe emisje gazów cieplarnianych, inwestowanie w instalacje odnawialne, wprowadzenie stref niskoemisyjnych, ograniczenie autobusów spalinowych w większych miastach.
Do tego zadłużyć się, bo większość tych pieniędzy trzeba zwrócić
#kpo #afera
@Kreation Stąd zeroemisyjne motorówki.
konto usunięte via Wykop
- 1
@giorgioborgio: Rozumiem, że motorówki zeroemisyjne, będą dostępna za zero zł dla każdego obywatela, który opłacił ten cyrk?
źródło: BANGLOB_MARINA-18-scaled
Pobierz- 0
źródło: temp_file4655731596428236577
Pobierz@PanieDoktorze: zaraz się okaże, że w zarządzie są lewicowe platformersiki
https://niezalezna.pl/polityka/400-tysiecy-dla-hotelu-moscicki-w-spale-w-zarzadzie-zona-wlodzimierza-czarzastego/549362
https://niezalezna.pl/polityka/400-tysiecy-dla-hotelu-moscicki-w-spale-w-zarzadzie-zona-wlodzimierza-czarzastego/549362
konto usunięte via Wykop
- 4
źródło: temp_file7811461273304697914
Pobierz@giorgioborgio: ja wiem, że tam pewnie jest sporo bagna. Ale wrzucanie wszystkich do jednego worka pt. Przytulili pół bani na jacht to takie naprawdę słynne "polaczkowanie". A jeśli nie to przecież nie aplikowali tylko zwolennicy koalicji rządzącej tylko cały przekrój sympatii politycznych ojczyzny. Co oznacza, że nic nas nie różni od Ukrainy która tak gardzimy.
- 1
@langer: Tam jednak troche madrzejsi obywatele i rzad jest, nie bez powodu jest taka roznica miedzy krajami w rozwoju, nam to blizej do wchodu jezeli chodzi o korupcje
@langer: W DE jak oferowali dotację covidową to trzeba bylo busa dokumentów załączyć. Znajomy startował i się poddał.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 4
Juz baaardzo dawno nie czulem takiej frustracji jak przy obecnej aferze z KPO. Bylem swiadom, ze pod stolem przepalaja mnostwo pieniedzy, to "normalne", jedyne co mozna zrobic to po prostu rozlozyc rece i tyle...
Urodziles sie biedakiem? To ch*j ci w dupe, moze tam cos osiagniesz ale przez 80% zycia bedziesz je*any na kredycie, bedziesz musial liczyc kazdy grosz, zeby czasem nie wyladowac na bruku i moze na starosc bedzie wiecej grosza dla
Urodziles sie biedakiem? To ch*j ci w dupe, moze tam cos osiagniesz ale przez 80% zycia bedziesz je*any na kredycie, bedziesz musial liczyc kazdy grosz, zeby czasem nie wyladowac na bruku i moze na starosc bedzie wiecej grosza dla
źródło: temp_file1124677477745084430
Pobierz@giorgioborgio: chyba coś pominąłes xD
@giorgioborgio: damage control i próba wrzutki tematu zastępczego Niestety dla nich Polacy już są bardziej uodpornieni na czarny PR z tuskowych trollowni i to za mało żeby przebić wk**w na januszy i dotacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś nie wierzę w te kontrolę. Probi się trochę szumu, odbierze się 2-3 dotacje i fajrant. Za dużo wychodzi powiązań z władzami. Wnioski bez żadnego uzasadnienia były przyklepywane na kwoty typu 500k. Po prostu imię i nazwisko i fajrant xd albo ta babka co miała 3 spółki nazwane tak samo i na każdą jacht xd
Przecież to "ważni" ludzie zgłaszali się do lokalnych kacyków co mają klepać a co nie.
#kpo
Przecież to "ważni" ludzie zgłaszali się do lokalnych kacyków co mają klepać a co nie.
#kpo
- 1
@niecodziennyszczon: jedno to już za dużo
@ChamskoCytuje: hehe, podejrzewam że dotacje zostały przydzielone prawidłowo, to system/kryteria/założenia były błędne.
Kupując coś na dotacje końcowa cena jest 2-3 razy większa niż bez dotacji.
Kupując coś na dotacje końcowa cena jest 2-3 razy większa niż bez dotacji.
- 0
Wszedłem sobie na mapki #kpo dot. szpitali onkologicznych. Kliknąłem sobie pierwszy lepszy szpital a tu patrzę, że to szpital Luxmedu XD Czemu ta kasa leci zamiast w państwowe szpitale to do prywatnych?
https://www.kpo.gov.pl/strony/szpitale-onkologiczne-kpo/
#medycyna #zdrowie #afera
https://www.kpo.gov.pl/strony/szpitale-onkologiczne-kpo/
#medycyna #zdrowie #afera
źródło: image
PobierzLudzie się tam leczą na NFZ, to czemu nie?
- 7
@solejukowski: @tulipana leczą sie na NFZ, ale szpital jest w rękach prywatnych. Szpital prywatny dostaje hajsy z dotacji i się unowocześnia za hajs podatników. I teraz załóżmy że kilka lat później dalsze głodzenie służby zdrowia kończy się obcinaniem świadczeń na NFZ, a za coraz więcej świadczeń w tymże szpitalu trzeba płacić. I tak dalej i tak dalej. Nie widzicie w tym konfliktu interesów? Tymczasem szpital np. tego całego twitterowego




















#kpo #afera #wlasnafirma #dotacje #dotacjeunijne