Wiecie gdzie można śledzić bez zbędnego spędzania całych dni na tym jakieś nowe dofinansowania dla przedsiębiorców, które stosunkowo łatwo uzyskać? Tylko te stronki rządowe czy może jest jakiś kanał na YouTube, blog, cokolwiek? Sam mam działalność ponad 5 lat i nigdy nie skorzystałem z żadnego wsparcia.

#kpo #afera #wlasnafirma #dotacje #dotacjeunijne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sigmaboy999: jak się dowiesz to daj znać, bo o tym samym myślę po tej całej aferze... żeby nie czuć się jak ostatni frajer co tylko płaci a inni biorą xD
  • Odpowiedz
@sigmaboy999: dołączam. Najlepiej niech zbierze ankietę i i przyśle email jak będą pieniądze możliwe do wzięcia dla mnie. @lukasj czytając to wiesz w co nie wchodzić. Jak firma dostawała darmowy kapitał to jak mam konkurować ceną gdy mój kapitał musi się zwrócić. Te dotacje niszczą wiele branż w tym moja
  • Odpowiedz
Ej, czym się zajmuje firma TAJEMNICA SZCZĘŚCIA - bo szukam i nie umiem nic znaleźć na internetach.

A że wzięli 500 000 PLN z KPO to musi przecież być jakaś ważna działalność.

#kpo #afera #pytanie #heheszki
ijones - Ej, czym się zajmuje firma TAJEMNICA SZCZĘŚCIA - bo szukam i nie umiem nic z...

źródło: ff

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ijones: oi hui, mieszkam blok obok i znam tego goscia z widzenia xD prowadza 2-3 budy typu kebab, w tym restauracja balkanska kilka ulic dalej, typowa gastronomia, ale ten adres to iest ich miejsce zamieszkania, tam nie ma zadnej restauracji pod tym adresem, ale ta nazwa nic mi mowi, pierwszy raz na oczy ja widze
  • Odpowiedz
Przypominam że dla pieniędzy z KPP polska musiała podpisać
Zobowiązania środowiskowe: niższe emisje gazów cieplarnianych, inwestowanie w instalacje odnawialne, wprowadzenie stref niskoemisyjnych, ograniczenie autobusów spalinowych w większych miastach.

Do tego zadłużyć się, bo większość tych pieniędzy trzeba zwrócić

#kpo #afera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giorgioborgio: ja wiem, że tam pewnie jest sporo bagna. Ale wrzucanie wszystkich do jednego worka pt. Przytulili pół bani na jacht to takie naprawdę słynne "polaczkowanie". A jeśli nie to przecież nie aplikowali tylko zwolennicy koalicji rządzącej tylko cały przekrój sympatii politycznych ojczyzny. Co oznacza, że nic nas nie różni od Ukrainy która tak gardzimy.
  • Odpowiedz
Słyszałem że można dostać pół melona jak się w jakimś wniosku wpisze słowo dywersyfikacja. Jakiś link coś?
#afera #kpo #finanse
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Juz baaardzo dawno nie czulem takiej frustracji jak przy obecnej aferze z KPO. Bylem swiadom, ze pod stolem przepalaja mnostwo pieniedzy, to "normalne", jedyne co mozna zrobic to po prostu rozlozyc rece i tyle...

Urodziles sie biedakiem? To ch*j ci w dupe, moze tam cos osiagniesz ale przez 80% zycia bedziesz je*any na kredycie, bedziesz musial liczyc kazdy grosz, zeby czasem nie wyladowac na bruku i moze na starosc bedzie wiecej grosza dla
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giorgioborgio: damage control i próba wrzutki tematu zastępczego Niestety dla nich Polacy już są bardziej uodpornieni na czarny PR z tuskowych trollowni i to za mało żeby przebić wk**w na januszy i dotacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakoś nie wierzę w te kontrolę. Probi się trochę szumu, odbierze się 2-3 dotacje i fajrant. Za dużo wychodzi powiązań z władzami. Wnioski bez żadnego uzasadnienia były przyklepywane na kwoty typu 500k. Po prostu imię i nazwisko i fajrant xd albo ta babka co miała 3 spółki nazwane tak samo i na każdą jacht xd
Przecież to "ważni" ludzie zgłaszali się do lokalnych kacyków co mają klepać a co nie.
#kpo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChamskoCytuje: hehe, podejrzewam że dotacje zostały przydzielone prawidłowo, to system/kryteria/założenia były błędne.
Kupując coś na dotacje końcowa cena jest 2-3 razy większa niż bez dotacji.
  • Odpowiedz
dobra muszę to przyznać, wali mnie ta "afera", zwłaszcza że wykopki nie należą do najbystrzejszych, że jak dają to się bierze, a nie płacze w internetach

#kpo #beka #afera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@solejukowski: @tulipana leczą sie na NFZ, ale szpital jest w rękach prywatnych. Szpital prywatny dostaje hajsy z dotacji i się unowocześnia za hajs podatników. I teraz załóżmy że kilka lat później dalsze głodzenie służby zdrowia kończy się obcinaniem świadczeń na NFZ, a za coraz więcej świadczeń w tymże szpitalu trzeba płacić. I tak dalej i tak dalej. Nie widzicie w tym konfliktu interesów? Tymczasem szpital np. tego całego twitterowego
  • Odpowiedz