#awanturaokase Ja rozumiem przecieki, sam dziś obejrzałem 4 odc rano, ale no ludzie, nie spoilujcie wyników... Dobrze ze nie wchodziłem na tag, ale za tydzień już bym sobie pogadał tu :/
Swoją drogą już się uaktywnily userzy co to wyśmiewają uczestników bo na to jedno pytanie co oni wiedzieli, ktoś nie wiedział xd Pytania tutaj bywają naprawdę porąbane i naprawdę łatwe. Zakładam że trochę reżyserka przy tym majstruje.
Wiadomo, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@eSUBA94: no domyślam się, tak jest pewnie wszędzie - w końcu to telewizja. Ale przy tym czy ktoś dobrze odpowie czy nie to raczej majstrować nie mogą.
Zresztą ja, jak pewnie większość, ogląda to po to żeby spróbować samemu odpowiedzieć na pytania a nie ze kibicuje konkretnej drużynie ludzi których nie znam
  • Odpowiedz
  • 0
@agaaa_ W takim znaczeniu jak m.in Polska to może i nie, chociaż i Francja doświadczyła niemieckiej okupacji i podziałów na Francję okupowaną przez nazistów i "wolną" z marionetkowym rządem; 14 lipca świętowana jest niepodległość Francji, ale odnosi się ona do Wielkiej Rewolucji Francuskiej i obalenia monarchii absolutnej
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#1z10 bardzo ciekawy odcinek, chyba najlepszy od dosc dawna, 172 punkty Pana Bartlomieja to swietny rezultat, a sam zawodnik mysle, ze moze byc czarnym koniem WF
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach