#1z10 bylo pytanie @PilotPirx o Ciebie :)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kris-90
- 3

PilotPirx
via Android- 1
@kris-90 nie słyszałem, byłem w kuchni wtedy
kris-90
- 1
@PilotPirx: Tadeusz wymienil kilka postaci (w tym Pirxa) i było pytanie kto je stworzył - Lem
- 0
#1z10 piękna gestykulacja pana Aleksandra na odpowiedź o ślimaka
#1z10 krótkie wizytówki = dobry odcinek
- 6
Dobry
#1z10
#1z10
#awanturaokase Ja rozumiem przecieki, sam dziś obejrzałem 4 odc rano, ale no ludzie, nie spoilujcie wyników... Dobrze ze nie wchodziłem na tag, ale za tydzień już bym sobie pogadał tu :/
Swoją drogą już się uaktywnily userzy co to wyśmiewają uczestników bo na to jedno pytanie co oni wiedzieli, ktoś nie wiedział xd Pytania tutaj bywają naprawdę porąbane i naprawdę łatwe. Zakładam że trochę reżyserka przy tym majstruje.
Wiadomo, że
Swoją drogą już się uaktywnily userzy co to wyśmiewają uczestników bo na to jedno pytanie co oni wiedzieli, ktoś nie wiedział xd Pytania tutaj bywają naprawdę porąbane i naprawdę łatwe. Zakładam że trochę reżyserka przy tym majstruje.
Wiadomo, że
- 1
@eSUBA94: no domyślam się, tak jest pewnie wszędzie - w końcu to telewizja. Ale przy tym czy ktoś dobrze odpowie czy nie to raczej majstrować nie mogą.
Zresztą ja, jak pewnie większość, ogląda to po to żeby spróbować samemu odpowiedzieć na pytania a nie ze kibicuje konkretnej drużynie ludzi których nie znam
Zresztą ja, jak pewnie większość, ogląda to po to żeby spróbować samemu odpowiedzieć na pytania a nie ze kibicuje konkretnej drużynie ludzi których nie znam
@Lohengrin:
dlatego każą nagrać od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarze pod tym: https://wykop.pl/wpis/77770025/awanturaokase-studio-na-planie-kola-rozciagniety-w
przy tym czy ktoś dobrze odpowie czy nie to raczej majstrować nie mogą
dlatego każą nagrać od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarze pod tym: https://wykop.pl/wpis/77770025/awanturaokase-studio-na-planie-kola-rozciagniety-w
Czuje odmóżdżenie tym odcinkiem #awanturaokase, dobrze, że zaraz prawilne #1z10 i się człowiek trochę doładuje dawką wiedzy, a kojący głos Pana Tadeusza delikatnie połaskocze w uszka
- 7
@danieloff: Krystepanie, dziś sobota, zamiast Pana Tadeusza czeka Szpakowski i mecz patałachów (╯︵╰,)
#1z10 "W jaki sposób została zabita ktoś tam?" Odp. "Zabił ją mąż". Zaliczone.
#1z10 może to było M3 xD
"Geniusz był opiekunem mężczyzny." #1z10
#1z10 w Nowym Jorku xD jeszcze na Księżycu albo na Marsie xD
Obawiam się, że jakby to była Francja, to tego pytania by nie było, Bernadetko
#1z10
#1z10
@uncle_freddie a Francja musiała kiedyś walczyć o niepodległość?
- 0
@agaaa_ W takim znaczeniu jak m.in Polska to może i nie, chociaż i Francja doświadczyła niemieckiej okupacji i podziałów na Francję okupowaną przez nazistów i "wolną" z marionetkowym rządem; 14 lipca świętowana jest niepodległość Francji, ale odnosi się ona do Wielkiej Rewolucji Francuskiej i obalenia monarchii absolutnej
#1z10 coś czuję, że pani Bernadeta zgarnie grono fanów na wykopie
@michalis nic nie odpowiedziała w 2 rundzie więc jednak nie
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga
#1z10
- 3
sprawdzam jak xD
#1z10
#1z10
źródło: k6izdnrQvgGUWIryaBra1BpEtSJBbA3s
Pobierz- 7
#1z10 bardzo ciekawy odcinek, chyba najlepszy od dosc dawna, 172 punkty Pana Bartlomieja to swietny rezultat, a sam zawodnik mysle, ze moze byc czarnym koniem WF
#1z10 Odcinek top.









