Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1z10

  • Obserwuj 538
Jeden z dziesięciu (1 z 10) – polski teleturniej edukacyjny produkowany przez Euromedia TV i TVP3 Lublin, emitowany w TVP od 3 czerwca 1994. Przez ponad 23 lata był nadawany na antenie TVP2, a od 15 stycznia 2018 – w TVP1. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. Program opiera się na brytyjskim formacie Fifteen to One według pomysłu Johna M. Lewisa. Program podzielony jest na edycje. Do 72. edycji na każdą serię składało się

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
14.10.2024, 17:19:28
  • 5
#1z10 to 10. odcinek edycji, pani Nina 121 punktów i tylko 7-8. miejsce na liście zwycięzców, WF będzie na bardzo wysokim poziomie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotPirx
PilotPirx
14.10.2024, 17:26:51 via Android
  • 3
@IWezTuCosWymysl albo pytania były łatwe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
14.10.2024, 19:39:15 via Android
  • 0
@IWezTuCosWymysl No jednostki indukcji to akurat się domyśliłem że nie zgadnie zanim Pan Tadeusz skończył pytanie.

Będzie ciekawie.
  • Odpowiedz
lepaq
lepaq
14.10.2024, 17:18:54
  • 2
Pani Nino :))))
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kombajnbizon
kombajnbizon
14.10.2024, 17:18:53
  • 0
#1z10 Nina trochę taki męski typ.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
14.10.2024, 17:18:27
  • 4
Elegancko, fajny odcinek, brawo Nina
#1z10
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
14.10.2024, 17:19:10 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: tak, dobry, emocjonujący odc. :)
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
14.10.2024, 17:18:02
  • 3
#1z10 brawo Pani Nino :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
konto usunięte 14.10.2024, 17:18:01
  • 6
WOW NINA JEDNAK Ale z zaskoczenia
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
konto usunięte 14.10.2024, 17:16:38
  • 1
Ejjj, myślałam, że Pan Aleksander wygra! Zaskoczyli mnie
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
14.10.2024, 17:16:29
  • 2
#1z10 fajna rywalizacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
14.10.2024, 17:15:48
  • 0
#1z10 nie no, antyperspirant to już trochę większe zaawansowanie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lepaq
lepaq
14.10.2024, 17:15:36
  • 5
#1z10 wiedziałem akurat to :))
lepaq - #1z10 wiedziałem akurat to :))

źródło: 1000024418

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kombajnbizon
kombajnbizon
14.10.2024, 17:13:06
  • 3
#1z10 nazwa dnia zniesienia niewolnictwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
14.10.2024, 17:13:05
  • 3
#1z10 to pytanie o czarny pt troche rasistowskie :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
14.10.2024, 17:12:41
  • 8
#1z10 Black Friday na zniesienie niewolnictwa? To byłoby kontrowersyjne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lepaq
lepaq
14.10.2024, 17:09:47
  • 1
#1z10 pani Nino, brawo za wyeliminowanie pana Jerzego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
14.10.2024, 17:09:30
  • 1
#1z10 ostatnio Dibula wygrał z AJ-em w boksie, to dobry znak dla Pani Niny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
konto usunięte 14.10.2024, 17:08:32
  • 2
NINA jedziesz! #1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
14.10.2024, 17:05:55
  • 4
Jak ta rola tak ci ciąży, Leszku, to zawsze możesz - także i w tym etapie - bohatersko wziąć na siebie
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
14.10.2024, 17:04:40
  • 9
#1z10 Doktor House ma na imię Doktor.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kombajnbizon
kombajnbizon
14.10.2024, 17:06:42 via iOS
  • 3
@IWezTuCosWymysl tak jak Porucznik Columbo
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
14.10.2024, 16:58:37
  • 4
#1z10 Nina ma fajny głos
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kombajnbizon
kombajnbizon
14.10.2024, 16:57:25
  • 0
#1z10 wybory nie są tajne tylko w głosowaniu tajnym. Wybory nie mogą być tajnego byłoby to zaprzeczeniem ich powszechności
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotPirx
PilotPirx
14.10.2024, 17:06:20 via Android
  • 0
@kombajnbizon powszechne też nie są bo trzeba mieć 5 procent żeby wejść
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 500
  • Strona 232 z 500
  • >

Powiązane tagi

  • #jedenzdziesieciu
  • #heheszki
  • #vabanque
  • #awanturaokase
  • #kyrjeelejson
  • #pdk
  • #teleturniej
  • #milionerzy
  • #debata
  • #2137
  • #telewizja
  • #pytanie
  • #mecz
  • #tvp
  • #humorobrazkowy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking