O której zaczyna się prawilny marsz #11listopada? Bo dzisiaj dzień nietreningowy (redukcja) i wyliczyłem sobie, że maksymalnie mogę zjeść 500 gramów popcornu. Nie wiem tylko, czy starczy :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpadłem na taki pomysł aby sprawdzić Wasze zdanie co do dzisiejszych obchodów Święta Niepodległości w Warszawie.

Krótka sonda dotycząca słynnej już Tęczy na Placu Zbawiciela.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,234810,FevN.html - link do ankiety. Zapraszam do zabawy, pytanie jest proste ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ruchnarodowy #11listopada #warszawa #marszniepodleglosci #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Święto Niepodległości w dniu 11 listopada zostało przywrócone przez Sejm PRL ustawą z 15 lutego 1989 pod nazwą „Narodowe Święto Niepodległości”


Myślałem, że to święto zostało przywrócone dopiero przez sejm kontraktowy lub później.

#11listopada #wydarzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A sam rogal z Lidla, 5 CBL za sztukę (ok. 200 gram)


@pivo14: No to nie certyfikowany rogal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prawdziwy rogal musi mieć co najmniej 250g
  • Odpowiedz