Co najbardziej opłaca się kupić, żeby rozpocząć grę w WoW'a. Wbiłem 20 poziom, spodobało się i chciałbym teraz zacząć rozwijać swoją postać dalej. Jaki zestaw kupić i czy brać go z oficjalnej strony czy szukać gdzie indziej?
Jedyne co chciałem pokazać to skalę głupoty ludzi, którzy myślą, że wchodząc na przejście dla pieszych są bezpieczni. Ilu mamy ludzi na cmentarzach, którzy zielone światło mieli?
Wyobrażam sobie takiego uśmiechniętego trupa "Hoooy, nie żyje. No, ale przynajmniej tamten zwyrol dostał 8 lat za potrącenie mnie na przejściu dla pieszych." XD
Utwór skomplikowany jak sama celtycka duchowość i tylko to połączenie tekstu i muzyki oddaję jego esencję. Of Fire, Wind and Wisdom jest muzycznym ucieleśnieniem duchowej ekstazy jaką przeżywali celtyccy kapłani. Jest to rodzaj przeżycia pozwalający na przekroczenie granic tego wymiaru i przeniesienie się równoległy świat duchowy czy nawet boski, by połączyć się z pierwotną mocą sprawczą.
Brzmi trochę jak pogański obrządek pełen zakazanej magii… Trzeba
@Kubeusz89 Jest taka strona last.fm (jest też apka tej strony), na której zakładasz konto i powiązujesz je np. ze spotify. Każde odsłuchanie jakiegoś utworu powyżej np. 50% dodaje go do historii jako jednego scrobbla. Masz tam pełno statystyk dotyczących tego co słuchasz.
WT na swoim fb opublikowało playlistę, która prawdopodobnie będzie też koncertową setlistą podczas Worlds Collide Tour. Jestem podjarany, bo zestawienie piosenek jest po prostu mistrzowskie ;D Celuje w Niemcy, ale jeszcze się nie zdecydowałem czy będzie to Berlin czy Dusseldorf.
@Hans_Olo Też bardzo lubię ten album, ale dla większości ludzi nie weszłoby te surowe brzmienie i growl Roberta ;D No, a każdy kolejny album WT też jest kozacki dla mnie.
500+ i inne absurdalne programy. Cały ten system socjalny, wysokie opodatkowanie działalności gospodarczej i mamy efekty. Za parę lat może będziemy zarabiali kilka milionów na miesiąc i jedli chlebek za kilkaset tysięcy ;D Fajnie by było obudzić się w kraju gdzie nie zabierają Ci połowy hajsu z wypłaty.
@Strzelec_Kurpiowski podatki i koszty pracy mają spadać w dół. A co za tym idzie ceny i zarobki. Jeśli załóżmy ceny spadną o 2%, a zarobki o 1.5% to dobrze czy źle Twoim zdaniem? Bo moim zdaniem super.
Po trzech dniach słuchania tego przynajmniej 10 razy dziennie szok minął. Cudowny performans. Co Floor i Henk tu zaśpiewali to jest wspaniałe dla mnie ;O
Floor Jansen & Henk Poort - The Phantom Of The Opera
@wlodi0412: Raczej Tuomas, że wszystko co napisze to ona zaśpiewa. Faktycznie, nie wiem czemu napisałem metalowa. Zazdroszczę mieszkania w Holandii, bilety na solowe koncerty zakupione? Pewnie będzie trochę z After Forever, ReVamp, NW i jakieś covery, ja mogę liczyć jedynie na jakieś wideo albo może w przyszłości koncert w Polsce ( ͡°͜ʖ͡°)
#100dnimetalu
87/100 - włoskie Furor Gallico
#metal #muzyka #gitaraelektryczna #smiesznypiesek #wlochy
"Waterstrings" polecam również.