Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vrt1337
vrt1337

vrt1337

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3857
  • Znaleziska 432
  • Mikroblog 3425
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 27
vrt1337
vrt1337
vrt1337 28.08.2019, 10:23:11
  • 0
fajne te #astralchain warto kupić
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337
Autor
28.08.2019, 11:03:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vveasel: jest dość trudna może nie poziom Darka souls ale gram na normalny i zdarza mi się umrzeć.
Początek może wydawać się nie łatwy ale jak już się ogarnie sterowanie to jest git
  • Odpowiedz
dziadek15
dziadek15
19.08.2019, 15:06:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdzie iść po tym jak jakaś wieża poszła w górę razem ze mną, potem gadał ze mną jakiś starzec. Biegam po mapie jak debil i nie wiem o co chodzi.
#zelda #nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 19.08.2019, 15:34:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziadek15: wejdź w questy i zaznacz je na mapie
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 17.08.2019, 18:30:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nintendoswitch jak to jest z fire emblem chapter 1 jest taki sam dla każdej frakcji? Tylko nie spojlerujcie ples dopiero zacząłem chapter 2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337
Autor
17.08.2019, 19:25:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nitwoe: golden deer od zawsze lubię łuczników w każdym typie gier xd
  • Odpowiedz
bikuben
bikuben
15.08.2019, 16:54:37 via Android
  • 13
Wiecie co. Po prawie 2 latatch stwierdzam, że zakup switcha był nieporozumieniem. Konsola może i ma tam jakieś plusy, ale prócz japońskiego gówna, albo gier dla ludzi 3-10 lat, nie ma w ogóle w co grać. No niestety miałem nadzieję, dałem szanse, pieniądze wywalone w błoto :(

#nintendoswitch
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 16.08.2019, 05:12:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bikuben: też za bardzo nie lubię japonsczyzny ale switcha szanuje za duża ilość gier na coopie oprócz tego nigdy nie lubiłem gier turowych ale octopath traveler, xenomblade i fire emblem three houses wciągnęły mnie jak bagno teraz czekam na astral chain
  • Odpowiedz
m76859
m76859
14.08.2019, 16:47:15 via Android
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 14.08.2019, 21:56:20
  • 0
@m76859: o moje miasto, ciekawe kto to XD
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 13.08.2019, 06:05:32
  • 0
halo gdzie moge zarejestrowac adres do tegorocznego aegisa?
#dota2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wytnijcie_mi_sledzione
wytnijcie_mi_sledzione
13.08.2019, 12:27:41 via Android
  • 0
@Luntri to weź podaj, to ja podam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69
13.08.2019, 12:36:39
  • 0
@vrt1337: W menu gry, wchodzisz w postęp BP, jak masz ten 1000 poziom to wciskasz "zarejestruj się na dostawę", wyskakuje okienko i wypełniasz, co roku jest tak samo.
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 11.08.2019, 18:18:03
  • 0
ktoś z okolic bredy noord brabant jakies piwko kiedy?
#holandia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 10.08.2019, 20:21:30
  • 0
jest cos takiego jak dysk ze slotem na kartę pamięci który by zrzucał jej zawartość na dysk? nie chcę brać całego laptopa a bym porobił jakieś filmy na wakacjach.

#komputery #laptopy #fotografia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gippo86
Gippo86
10.08.2019, 20:26:59
  • 1
@vrt1337: photobank to się nazywa lub filehub... dużo modeli nie ma :( na amazonie jest ciut wyboru
  • Odpowiedz
arkoo
arkoo
10.08.2019, 20:28:03
  • 2
Ja to rozwiązałem przez otg w telefonie, najpierw z karty przez czytnik do telefonu później z telefonu na pendrive.
  • Odpowiedz
itsokaytobegay
itsokaytobegay
05.08.2019, 17:40:40
  • 3
Jak tam operacja w #csgo albo immortal treasure 3 w #dota2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#artifact #halflife #valve #dotaunderlords
itsokaytobegay - Jak tam operacja w #csgo albo immortal treasure 3 w #dota2? ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_NwJPYti29txtbBo4R7035FYcHSuAUyvW.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 06.08.2019, 13:22:03
  • 0
@Antek999: ta pamietam jak kiedys gralem w podobne umsy na w3
  • Odpowiedz
gustowny_dzikus
gustowny_dzikus
03.08.2019, 15:46:27
  • 314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 03.08.2019, 15:51:46
  • 0
@gustowny_dzikus: też nie chcę
  • Odpowiedz
Mortonnajdek
Mortonnajdek
Mortonnajdek
18.07.2019, 07:01:24
  • 2
32!!!!! Kupione switch bundle z Mario odyseey oraz kart deluxe. Dodatkowo let's go Pikachu. Zestaw pod bombelki, podajcie proszę jakieś tanie/free gierki dla starszyzny...
#nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 18.07.2019, 10:38:09
  • 0
@Mortonnajdek: mario maker 2 29 here a n---------m jak p-----n
  • Odpowiedz
mdc
mdc
15.07.2019, 14:31:06
  • 1
Mirki, jak nowe #mariomaker2? Nie ukrywam że jestem okrutnie nagrzany na tą pozycję, niestety nie mam jeszcze switcha więc trzeba jeszcze zakupić switcha. Ma ktoś może w Poznaniu switcha z MM i dałby ograć?
#nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 15.07.2019, 14:51:24
  • 0
@mdc: od premiery nie odpalałem nic innego, poprostu niekonczące się mario
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 15.07.2019, 15:36:43
  • 1
@mdc: jest ranking leveli most popular/hot/new ale masz endless mode w 4 poziomach trudnosci i to ci odpala losowe mapy graczy chyba na podstawie % przejscia i jak przejdziesz jedna plansze odpala ci druga

pobrane mapy mozna grac offline ale jeszcze jest chyba 100 leveli w singlu od nintendo
  • Odpowiedz
epi
epi
13.07.2019, 18:11:34
  • 3
Interesting ;)
#nintendoswitch
epi - Interesting ;)
#nintendoswitch

źródło: comment_UZ6Rj4XhhH6s6Y7zPxm7pW37hzfotrvD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 13.07.2019, 19:35:27
  • 0
@epi: ale ze co dodadza jakies aplikacje typu messenger, gmail? bo nie widzę innego wykorzystania funkcji
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 07.07.2019, 07:43:52
  • 0
jak mogę znaleźć założyciela rodzinki switcha bo chyba niedlugo konczy sie rok i chiałbym znowu zapłacić za kolejny
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
07.07.2019, 07:45:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vrt1337: (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Kien
Kien
07.07.2019, 09:24:59
  • 0
@vrt1337: a ile to wychodzi w rodzinie? bo w sumie mogę się też dopiąć
  • Odpowiedz
Karyna_ternarna
Karyna_ternarna
03.07.2019, 16:40:49
  • 843
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 03.07.2019, 20:07:23
  • 1
@Karyna_ternarna: świetny cover, leci sub, nagrywaj dalej :)
  • Odpowiedz
M.....o
konto usunięte 30.06.2019, 06:10:21 via iOS
  • 3
Po tygodniu posiadania Switcha stało się, kupno Zeldy odbyte ( ͡° ͜ʖ ͡°) gierka sprawia wrażenie miodnej. Czemu tak dlugo zwlekalem (╯︵╰,)
Jakieś porady dla nowicjusza? To moja pierwsza Zelda nie licząc krótkiego epizodu „A link between worlds”. Albo jakies protipy jak np z tym arabskim koniem w RDR2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 30.06.2019, 06:20:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrIncognito: zacznij od krainy gdzie ciągle pada deszcz (divine beasts quest)
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 21.06.2019, 03:13:22
  • 73
sztos
#seriale #strangerthings
vrt1337 - sztos
#seriale #strangerthings
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337
Autor
21.06.2019, 14:02:31
  • 0
@morgiel: jeszcze jak
  • Odpowiedz
asunez
asunez
21.06.2019, 13:27:18 via Zakop
  • 1
Pstrykumple, jak to jest z Super Mario Party - można fajnie pograć w dwie osoby? Przymierzam się do kupna, wiem, że najlepsza zabawa to jednak 4 osoby, ale czy przy grze w dwie nie ma uczucia wykastrowania tak jak na przykład w Odyssey, gdzie drugi gracz był zaledwie czapką?

Wiem że to dwie różne gry, ale może zrozumiecie o co mi chodzi z tym wykastrowaniem w ten sposób :p

#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vrt1337
vrt1337
vrt1337 21.06.2019, 13:33:43
  • 4
@asunez: uczucie wykastrowania troche jest bo grasz z 2 botami i nie mozna tego wylaczyc
  • Odpowiedz
vrt1337
vrt1337
vrt1337 21.06.2019, 13:37:57
  • 0
@asunez: jak dla mnie nie ma uczucia tej rywalizacji jak w przypadku 4 osób w 3 jeszcze ujdzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18
  • Strona 9 z 18
  • >

Maryjusz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking