Wpis z mikrobloga

Pstrykumple, jak to jest z Super Mario Party - można fajnie pograć w dwie osoby? Przymierzam się do kupna, wiem, że najlepsza zabawa to jednak 4 osoby, ale czy przy grze w dwie nie ma uczucia wykastrowania tak jak na przykład w Odyssey, gdzie drugi gracz był zaledwie czapką?

Wiem że to dwie różne gry, ale może zrozumiecie o co mi chodzi z tym wykastrowaniem w ten sposób :p

#nintendoswitch
  • 7
Przymierzam się do kupna, wiem, że najlepsza zabawa to jednak 4 osoby, ale czy przy grze w dwie nie ma uczucia wykastrowania


@asunez: Nie wiem ale np na DS-ie było bo rolę dwóch kolejnych osób zajmowały upośledzone CPU.
@asunez: też nie polecam tej gry dla 2 osób. Nawet na 4 nie jest jakoś porywająca, ale za to dzieciakom znajomych się podoba. Za tydzień wychodzi Mario Maker 2 i tam będzie coop na 2 z tego co czytałem. Jeśli ci się nie spieszy, to myślę że warto poczekać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asunez: gra jest naprawdę spoko, nawet w dwie osoby z botami daje radę. Największym jej problemem jest to, że jest mega krótka. Dużo minigier, ale core gry to 4 plansze i tyle. Żadnego DLC, żadnego dodatkowego contentu rozszerzającego główny tryb. Gdzie np. Mario Tennis jest często aktualizowany.