Hej, wiecie może gdzie znajdę jakiś bezpłatny albo tani kanał samochodowy w naszym pięknym mieście? Ten na Europejskiej przy lotosie już nie funkcjonuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szczecin
#szczecin
źródło: temp_file7943834681518269444
Pobierz
źródło: temp_file3712357464995251947
Pobierz
źródło: temp_file458673345158588506
Pobierz
źródło: temp_file3869134267981842228
PobierzAlternatywa jest posiadanie własnego pieca.
Ja płacę tyle za ogrzewanie 60mkw co znajomi za domy ponad 2 razy większy.
@virtroy: no jak wolnostojące większe domy są tańsze w ogrzewaniu indywidualnym niż środkowe mieszkanie w bloku przy ogrzewaniu "hurtowym"… to jak najbardziej jest sens porównywać, bo właśnie ten gorszy i mniej efektywny przypadek nawet wychodzi taniej.
W większości wulkanizacji oddasz. Kiedyś było 5 zł za oponę. Ew. jak prawi @moniuszki, dogadaj się z kolegą
pracowniczka w ekoporcie mówiła o rejestracji pojazdu, nic
źródło: 1000050299
Pobierz
źródło: 68f0701fc3e64306ad69ea6a644266bd
Pobierz
źródło: IMG_20250816_132149
Pobierz
źródło: temp_file7195641354214491637
Pobierz
źródło: 1000032772
Pobierz
źródło: temp_file760075377651460984
Pobierz
źródło: temp_file2476767848530430037
PobierzRocznica
od 10.08.2025
Gadżeciarz
od 16.08.2017
Koder
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#szczecin