Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
virtroy

virtroy

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4685
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 4675
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 24
SilentSan
SilentSan
23.11.2025, 23:37:39
  • 1
Dostałem wczoraj po kąpieli uczulenia na twarzy - cała twarz zaczerwieniona poza okolicami oczu. Dziś losowo się dowiedziałem, że to samo dorwało znajomego w Kołobrzegu. Czy ktoś z was miał cos podobnego ostatnio? Kminię, czy coś z wodą jest nie tak... Pomorzany jbc
#szczecin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 24.11.2025, 06:38:08 via Android
  • 2
@SilentSan Pomorzany meldują się. Jak dotąd zero problemów.
  • Odpowiedz
SzemranyHolden
SzemranyHolden
SzemranyHolden
21.11.2025, 21:26:42
  • 0
Hej, wiecie może gdzie znajdę jakiś bezpłatny albo tani kanał samochodowy w naszym pięknym mieście? Ten na Europejskiej przy lotosie już nie funkcjonuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 22.11.2025, 07:26:30 via Android
  • 1
@SzemranyHolden ten człowiek co jakiś czas na grupach się ogłasza
virtroy - @SzemranyHolden ten człowiek co jakiś czas na grupach się ogłasza

źródło: temp_file7943834681518269444

Pobierz
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
21.11.2025, 05:54:06
  • 4
Dzieńdoberek #szczecin
Przymrozki dzisiaj troszkę. Weźcie poprawkę na skrobanie auta! Ja tego nie zrobiłam i spóźnię się do roboty xD
Dorciqch - Dzieńdoberek #szczecin 
Przymrozki dzisiaj troszkę. Weźcie poprawkę na skr...

źródło: temp_file3712357464995251947

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 21.11.2025, 08:37:59 via Android
  • 4
Odmrażaczy nie lubię, bo szyby później bardziej parują, a w samochodzie wali spirytem


@Dorciqch ale nie pijesz tego odmrażacza, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
20.11.2025, 12:26:57
  • 10
Kolejny piękny dzień na taryfie 💥
#taryfa #taksi #szczecin
krucjan - Kolejny piękny dzień na taryfie 💥
#taryfa #taksi #szczecin

źródło: temp_file458673345158588506

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 20.11.2025, 12:35:31 via Android
  • 0
@krucjan no i gitara
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
18.11.2025, 06:40:18
  • 5
#szczecin no kto by się spodziewał przy pierwszych przymrozkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dorciqch - #szczecin no kto by się spodziewał przy pierwszych przymrozkach ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file3869134267981842228

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 18.11.2025, 08:14:34 via Android
  • 3
Alternatywa jest posiadanie własnego pieca.


@vviktor123488 to już nie te czasy. Możesz sobie zamontować klimatyzację z funkcją grzania i być niezależnym od SEC.

Ja płacę tyle za ogrzewanie 60mkw co znajomi za domy ponad 2 razy większy.


@vviktor123488 zgadzam się, że SEC jest drogi. Jednak porównywanie kosztów ogrzewania zupełnie innych budynków/mieszkań, które mogą być dodatkowo użytkowane w zupełnie inny sposób nie ma sensu.
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 18.11.2025, 09:11:22 via Android
  • 1
@virtroy: no jak wolnostojące większe domy są tańsze w ogrzewaniu indywidualnym niż środkowe mieszkanie w bloku przy ogrzewaniu "hurtowym"… to jak najbardziej jest sens porównywać, bo właśnie ten gorszy i mniej efektywny przypadek nawet wychodzi taniej.


@11mariom ale skąd w tym porównaniu wiesz który przypadek jest mniej efektywny? Równie dobrze możesz porównywać mieszkanie w kamienicy, bez zrobionego ocieplenia, z wentylacją grawitacyjną (łącznie z nawiewnikami) do nowego domu jednorodzinnego z
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 18.11.2025, 09:41:09 via Android
  • 0
@11mariom nie napisałeś co dokładnie porównujesz. Ponadto nawiewniki nie oznaczają że masz dziury w oknach, a jedynie to, że wentylacja grawitacyjna będzie działać prawidłowo. Chyba wszystkie nowe bloki mają nawiewniki.

Nawet jeśli według Ciebie jest dużo podobieństw między tymi budynkami, to nadal porównujesz gruszki do jabłek. Nie chcę wgłębiać się w to czym ogrzewa dom znajomy, ale strzelam, że pewnie ma pompę ciepła z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym. Ty masz zapewne ogrzewanie
  • Odpowiedz
Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
30.10.2025, 09:33:24
  • 6
Audi wybrało późnoburgundowe jako zezwolenie na przejazd? #szczecin
Gienek-Kielbasa - Audi wybrało późnoburgundowe jako zezwolenie na przejazd? #szczecin

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 30.10.2025, 09:35:29 via Android
  • 3
@sogen jak wygląda sytuacja? oczekujemy na raport z okna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 30.10.2025, 09:37:13 via Android
  • 1
@dzieju41 niech będzie i z balkonu!
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
23.10.2025, 05:55:56
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 23.10.2025, 06:41:49 via Android
  • 1
@Megasuper to @krucjan rozszerzył zakres usług taksówkarskich celem omijania korków.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
13.10.2025, 19:50:29
  • 1
Jaka pizza 60cm najlepsza?
#szczecin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 13.10.2025, 22:17:04 via Android
  • 0
@krucjan kurczak
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 13.10.2025, 22:17:15 via Android
  • 0
@krucjan 4 sery
  • Odpowiedz
Demaxian
Demaxian
13.10.2025, 15:09:45
  • 2
#szczecin
Wie ktoś gdzie najlepiej można oddać stare opony do utylizacji po taniości albo najlepiej [JANUSZ MODE] za darmo. Ekoporty odpadają, bo auto nie jest zarejestrowane w Szczecinie, a do siebie daleko
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 13.10.2025, 16:26:28 via Android
  • 0
W większości wulkanizacji oddasz. Kiedyś było 5 zł za oponę. Ew. jak prawi @moniuszki, dogadaj się z kolegą


@KazimierzWielki 20 zł od sztuki obecnie. Mówią, że tyle ich potem kasuje ekoport.

pracowniczka w ekoporcie mówiła o rejestracji pojazdu, nic
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
11.10.2025, 12:33:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 11.10.2025, 12:43:22 via Android
  • 1
@6poziomprokrastynacji mamy dobrą wodę w kranie, ale dla świętego spokoju stosuję zestaw Dafi Flow Comfort z "dodatkowym kranikiem" w zlewie. Jest on wystarczający przy takiej jakości wody jaką mamy w Szczecinie. Nie masz też strat wody, jak to ma miejsce przy odwróconej osmozie (tam nawet 80% wody jest wylewane w kanał).

Masz do wyboru dwa rodzaje filtrów - zmiękczający wodę i taki który wody nie zmiękcza. Przy użyciu tego drugiego pozbywasz
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
24.09.2025, 11:17:49
  • 10
Ale mi facebook z rana niespodzianke zapodał #szczecin #matecki #polityka
Sudo_exit - Ale mi facebook z rana niespodzianke zapodał #szczecin #matecki #polityka

źródło: 1000050299

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 24.09.2025, 12:49:09 via Android
  • 5
@Sudo_exit rozważyłbym chyba redukcję wspólnych znajomych
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18.09.2025, 10:17:24
  • 0
✨️ Co warto wiedzieć przed wprowadzeniem się do Szczecina? Ⓘ
hej za parę tygodni wprowadzam się do #szczecin , dzielnica Nowe Miasto, ul. Putlicka okolice zajezdni tramwajowej. Zależało mi na bliskości komunikacji i szybkim dojeździe do Centrum, stąd lokalizacja, ale powiedzcie proszę czego mogę się spodziewać żyjąc tam na co dzień, czy jest tam bezpiecznie, jak z sąsiadami, jak sklepy :)

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 18.09.2025, 10:40:37 via Android
  • 1
@mirko_anonim nie parkuj auta w dolnej części ulicy Piekary, ani tym bardziej blisko działek. Patusy kradną tam felgi i włamują się nawet do starych aut.
  • Odpowiedz
zatracenie_czasu
zatracenie_czasu
zatracenie_czasu
16.09.2025, 05:04:53
  • 904
Parę tygodni temu mnie zwolnili z #korposwiat dziś jadę na rozmowę i ewentualnie podpisanie umowy.. dajcie plus na odwagę
zatracenie_czasu - Parę tygodni temu mnie zwolnili z #korposwiat dziś jadę na rozmowę...

źródło: 68f0701fc3e64306ad69ea6a644266bd

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 16.09.2025, 05:58:21 via Android
  • 1
co Ty w toruniu za pracę chcesz znaleźć?


@Sebciou jest dobra posada w lokalnym radiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
06.09.2025, 17:08:53
  • 1
Jakie buty do biegania dla początkującego? Czy jest w #szczecin jakiś fajny sklep z butami do biegania? #bieganie #buty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 06.09.2025, 17:58:15 via Android
  • 8
@Sudo_exit ogólnie najczęściej jest tak jak pisze @saimonm. Jednak nie zawsze. Jeśli nigdy nie biegałeś to nie wiesz czy potrzebujesz butów neutralnych czy stabilizujących. Jeśli masz pronację, a kupisz buty neutralne to skończy się solidnymi odciskami po pierwszych kilometrach. Wiem co mówię, bo sam popełniłem ten błąd na początku.

Zasadniczo masz dwie opcje. Najlepiej pójść np do Run Expert na Turzynie. Tam za darmo zrobią Ci wideoanalizę biegu i powiedzą
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 06.09.2025, 20:26:39 via Android
  • 1
@Sudo_exit jeśli zrobiłeś 5 km bez bólu to znaczy że buty neutralne będą raczej dla Ciebie ok. Zatem możesz kupić je wszędzie.

Jeśli szukasz po taniości to Decathlon. Jeśli masz większy budżet to jakiś sklep dla biegaczy. Tak czy siak pewnie będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 07.09.2025, 06:35:18 via Android
  • 0
@Sudo_exit daj potem znać jak Ci się podobało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
01.09.2025, 19:26:38
  • 1
#remontujzwykopem Mircy znacie jakiś fachowców co mi zrobią tunel pod kable od tv i dodatkowo bruzdowanie ściany pod instalację klimatyzacji? Miejsce to #szczecin Bo ja szukam ale coś znaleść nie mogę. Musze dodać ze chce aby ekipa używała sprzętu z mocnym odkurzaczem bo się nabrudzi mocno i ważne info blok z wielkiej płyty więc lekko nie będzie #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 01.09.2025, 20:25:31 via Android
  • 0
@jazdaniebieski2023 jeśli chodzi o bruzdowanie pod klimatyzację to dobry instalator sam Ci to zrobi. Przerabiałem temat, jeśli jesteś zainteresowany to napisz wiadomość prywatną.

Jednak musisz mieć na uwadzę, że tak jak kolega @sberatel pisał - wielka płyta to może być trudny temat.
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
16.08.2025, 15:13:59
  • 16
264 818 + 26 + 22 + 53 = 264 919

#rowerowyrownik #ruszszczecin
kicek3d - 264 818 + 26 + 22 + 53 = 264 919

#rowerowyrownik #ruszszczecin

źródło: IMG_20250816_132149

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 16.08.2025, 15:28:55 via Android
  • 0
@kicek3d w jakim miejscu robiłeś zdjęcie?
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 24.08.2025, 18:20:54 via Android
  • 0
@kicek3d a pokazałbyś trasę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Też bym pojechał chętnie
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 24.08.2025, 19:29:03 via Android
  • 1
@kicek3d dzięki!
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
22.08.2025, 10:21:07
  • 0
#szczecin #pomorzany #sodastream
Hej, gdzie w okolicy Pomorzan znajdę sklepik/punkt we którym za niewielką opłatą wymienię butelkę z gazem >różową<. Jest jeden punkt na Budziszyńskiej, ale coś drogo chcą. Na Słonku obok Auchan chcą 27 zł i to jest dla mnie cena akceptowalna.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 22.08.2025, 10:50:47 via Android
  • 0
@Wiskoler_double coś takiego mi migneło
virtroy - @Wiskoler_double coś takiego mi migneło

źródło: temp_file7195641354214491637

Pobierz
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 16.08.2025, 16:25:20
  • 18
265 050 + 51 = 265 101

#rowerowyrownik #rowerowyszczecin #ruszszczecin

Skrypt | Statystyki
virtroy - 265 050 + 51 = 265 101



#rowerowyrownik #rowerowyszczecin #ruszszczecin

...

źródło: 1000032772

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy
Autor
16.08.2025, 16:26:19 via Android
  • 1
@virtroy
virtroy - @virtroy

źródło: temp_file760075377651460984

Pobierz
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy
Autor
16.08.2025, 16:27:11 via Android
  • 1
@virtroy
virtroy - @virtroy

źródło: temp_file2476767848530430037

Pobierz
  • Odpowiedz
WhiteRower
WhiteRower
12.08.2025, 15:45:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 12.08.2025, 16:18:28 via Android
  • 1
@JonaszSynGrazyny sieciowe stacje to jest często franczyza, gdzie właściciel sam sobie może ustalać cenę. Czemu miałoby nie być różnicy? Właściciele różnych stacji nie robią sabatu co niedzielę ustalając ceny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Różnice są odczuwalne, np wystarczy że dowolnego dnia weźmiesz cenę na BP na ul. Wczasów (zjazd na Zdroje) i porównasz to to BP na Mieszka I. Gwarantuję, że zawsze będzie 20-40 groszy różnicy.
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 12.08.2025, 17:40:30 via Android
  • 1
@WhiteRower na Moya masz też "lepszego diesla". Ceny tam są niskie, a w ten weekend jest jeszcze rabat 32 grosze na litrze z kodem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • Strona 3 z 8
  • >
  • Taki sobie Kulfon.
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2017

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking