Sprzedam ETS Standard Edition, pograłem 3 godziny i gierka nie dla mnie, fajnie mi się ogląda jak ktoś gra ale dla mnie zbyt hardcorowa. Cena 120 zł, zmiana email itd bez problemu. Kontakt discord Razian#9936
@Razian: Jak zmiana email bez problemu jak to nie działa od lat i nie mają zamiaru tego naprawić. Z tego co widziałem to support też odmawia wprowadzania ręcznej zmiany. No chyba, że się coś z supportem ostatnio zmieniło to OK, ale w profilu samemu nie zmienisz maila.
Na wydruku z P2055dn pojawiły się takie kropki w równych odstępach. Do tego dokładnie w obszarze tych kropek wydruk jest delikatnie bardziej blady, chociaż nie widać tego na zdjęciu. Winna jest rolka transferowa, czy coś w bębnie niedomaga? W środku załadowany oryginalny 05X ze stanem napełnienia wg czipa 65%. Szkoda wyrzucać i kupować nowy zamiennik, temu radze się.
@paczpan23: No przecież jest nagranie jak niszczy ten chodnik i na podstawie tego nagrania został ukarany. Chodniki nie są kładzione po to żeby po nich jeździły samochody a tym bardziej samochód o DMC powyżej 2.5 tony. KAŻDY przejazd samochodem po chodniku ma negatywny wpływ na chodnik. Dlatego po X przejazdów chodnik się nadaje do remontu generalnego. Z tego samego powodu należy karać każdego jeżdżącego po chodnikach jak omawianym wypadku.
@paczpan23: Zależy, świeżo remontowane chodniki np w centrum miasta gdzie z góry wiadomo, że będzie strefa parkowania to jest na to brana poprawka przy projekcie i owszem różnią się od zwykłego osiedlowego chodnika.
@paczpan23: Nie mam zamiaru kopać się z koniem, skoro od razu zaznaczasz, że wiesz lepiej. Szkoda, że nie odniosłeś się do kwestii nie niszczenia dóbr wspólnych i dbania o nie. Bo to po jakim chodniku jechał pan z artykuły jest w sumie najmniej istotne. Ważne ze to zrobił a prawo tego zabrania, wiec został zgodnie z prawem ukarany. No i prawidłowo. W sumie @voot bardzo ładnie podsumował kwestie przepisów
na customsie na starej stacji zrespił mi się waist pouch, taka saszetka NIKE niebieska, nie mogłem tego podniesc w żaden sposob, ale mogłem to przeszukać, podobno jakiś super rzadki przedmiot, o co chodzi, po nowym patchu to jest jakiś glicz? #escapefromtarkov #eft
@kidi1: Jak zassasz iso, i zrobisz instalke z Iso to nie będzie bóldupić. Tak samo z 6 i 7 generacją Intel Core. Update nie przejdzie bo niby nie obsługuje, ale normalna instalka juz jest OK i nie ma bóldupienia ze strony MS
@RM_PL: No ale jest fun z wynoszeniem tego. W którymś rajdzie jak już byłem obładowany i jeszcze to znalazłem to z 90KG się zrobiło :D To przerzucanie plecaka, zrzucanie ze schodów itd, żeby z nim nie łazić xDDD Generalnie wycieczka w drodze prostej do exita +30 minut...
A wczoraj ziomeczek jak wybiegał, to orbitowałem dokoła niego jak obstawa bossa xD
@TP89: zajebisty event. Jakie jaja z bossami tam się odstawiają to głowa mała xD No i easy kasa. Co dziesięć minut idzie wynieść około 500k rubli (⌐͡■͜ʖ͡■)
@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy: wszystko na scavach gdzie timer pokazuje +-12 minut do końca. 6.79 repa u fenca i bossy z obstawą nie strzelają do mnie. Za to strzelają do wszystkiego innego co się rusza. Więc albo zbierasz co zostało z bossów i innych PMC/scavow albo patrzysz jak boss tłucze wszystko co się rusza i zabierasz :D Fest event :D
Mirki mam problem ze ściąganiem, aktualizowaniem gier poprzez Battle.net oraz Epic(tylko tych używam). Równiez NOD32 się nie aktualizuje. Problem ustaje gdy połączę się z obojętnie jakim serwerem poprzez VPN Unlimited. Jak jest połączenie poprzez VPN to wszystko działa jak należy. W innym wypadku w Battle.net oraz Epic jest komunikat o problemie z połączaniem. Instalowałem na nowo sterowniki sieciówki. Zmieniałem kabel na wifi, odinstalowałem,VPN Unlimited, przeinstalowałem Epic, Battle.net.... ktoś się domysla gdzie może
@M4rcin: No jeśli ruter ci blokuje takie rzeczy to zaczął bym się martwić. W szczególności jeśli kiedyś działało normalnie i przestało. Czasem syf na ruterze potrafi wycinać ruch aby się bronić przed usunięciem.
Cześć, sporo ostatnio sponsorowanych streamów ze statków. Postanowiłem założyć klan dla nowych graczy. Jeśli osoby z dłuższym stażem są zainteresowane również zapraszam ( ͡°͜ʖ͡°)
Nowi gracze zapewne nie wiedzą, że będąc w klanie dostajemy kolejny zasób - ropę, a za nią kupujemy nowe budynki w naszej bazie, które zapewniają ekonomiczne bonusy jak np. - więcej PD(statki, dowódca, wolne) - więcej węgla i stali - mniejszy koszt
Przy hidden cachu mogą się generować przedmioty czy po prostu znalazłem sobie ot tak pełen karnister 100/100 leżący obok? ( ಠ_ಠ) #escapefromtarkov #eft
@PiehdolonaUszczelkaPodGlowica: Zależy gdzie. Są miejsca gdzie pod drzewem może leżeć red card ( ͡º͜ʖ͡º) Ale w tym wypadku pewnie slicka wyciągnął ze stasza to wywalił paliwko.
#escapefromtarkov