Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
technik1101
technik1101

technik1101

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1210
  • Znaleziska 795
  • Mikroblog 415
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

4062

Turek ze Złotoryi całą niedzielę robił kebaby dla WOŚP «

Turek ze Złotoryi całą niedzielę robił kebaby dla WOŚP «

Ahmet Gerik, właściciel pubu z kebabem ze Złotoryi, u którego 2,5 roku temu wandale powybijali dzień w dzień szyby przekazał cały niedzielny utarg na WOŚP. Fajny gest.

kppawlowski
z
24legnica.pl
dodany: 17.01.2018, 22:01:28
  • 244
  • #
    polska
  • #
    wosp
  • #
    kebab
  • #
    turcja
  • #
    zlotoryja
  • #
    dolnyslask
technik1101
technik1101
technik1101 18.01.2018, 19:02:42
  • -4
To ten kebab co kiedyś tam Turek zabił polaka ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2650

SZWECJA: To jest 17-letnie dziecko, które dźgnęło nożem policjanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż treści 18+

SZWECJA: To jest 17-letnie dziecko, które dźgnęło nożem policjanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarzuty zostały postawione Muhammadowi Hussainiemu, który 31 sierpnia zeszłego roku ugodził nożem policjanta na Medborgarplatsen w Sztokholmie. W swoim wniosku o azyl Hussaini stwierdził, że ma 17 lat.

konto usunięte
z
newsbook.pl
dodany: 12.01.2018, 15:55:03
  • 239
  • #
    europa
  • #
    szwecja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
technik1101
technik1101
technik1101 17.01.2018, 21:36:47
  • 0
W czasie przesłuchania Mohammedem Hussainim stwierdził że ,,lubi mordować funkcjonariuszy policji" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

294

Prośba o wykopefekt! Przekażmy 1% podatku na rehabilitację Soni!

Prośba o wykopefekt! Przekażmy 1% podatku na rehabilitację Soni!

Nazywam się Sonia Wesolik, mam 23 lata. W sierpniu uległam wypadkowi samochodowemu, w którym byłam pasażerem. Mój kręgosłup i żebra były połamane, miałam rozerwane jelita oraz wątrobę i

CaraZ
z
fundacjaavalon.pl
dodany: 14.01.2018, 22:07:55
  • 136
  • #
    wykopefekt

technik1101
technik1101
technik1101 15.01.2018, 13:51:22
  • -2
wykopane
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.02.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking