To ten kebab co kiedyś tam Turek zabił polaka ?
Turek ze Złotoryi całą niedzielę robił kebaby dla WOŚP «

Ahmet Gerik, właściciel pubu z kebabem ze Złotoryi, u którego 2,5 roku temu wandale powybijali dzień w dzień szyby przekazał cały niedzielny utarg na WOŚP. Fajny gest.
z- 244
- #
- #
- #
- #
- #
- #

