Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113

sliski_jerry2113

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 333
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (23)
  • Komentowane (65)
  • Plusowane (245)
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 15.06.2026, 11:47:30
  • 0
#gielda czy jeśli z sukcesem przeżyłem pierwszy krach to zostałem prawdziwym inwestorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
15.06.2026, 11:52:05 via Android
  • 4
@sliski_jerry2113: ta p---------a? To nawet pierdniecie nie bylo przyjacielu, na spokojnie
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
15.06.2026, 11:53:53 via Android
  • 1
@sliski_jerry2113: no straszylismy troszke mlodych inwestorow na tagu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 10.06.2026, 09:14:19
  • 11
#gielda udało mi się kupić na górce, teraz czekam na piątek żeby sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°) życie prawdziwego inwestora nie jest łatwe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 08.06.2026, 12:23:15
  • 4
#gielda z minusa zrobił się mniejszy minus, grubas odkręcił zielony kurek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

napster92
napster92
napster92
08.06.2026, 12:25:10 via Wykop
  • 3
@sliski_jerry2113: Bull trap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 08.06.2026, 07:18:12
  • 2
#gielda jeśli się boisz już jesteś niewolnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 30.04.2026, 16:53:46
  • 10
Czy Pidżam temu pawianowi zrobił build do diablo 4? XD jak widać nie tylko buildy w POE kradnie z internetu
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaevy10
Blaevy10
Blaevy10
30.04.2026, 17:12:06 via Wykop
  • 7
@sliski_jerry2113: *śmiech pawiana*
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 21.03.2026, 11:53:55
  • 6
#kiszak
https://youtu.be/cC-b8-g7_3w?is=ZDsXiTlQq6xU4Nt0
Patrzcie jakie mamy tutaj odwracanie kota ogonem, Karol Laska „nie potrafiący skupić się na fabułce” fuj, Kiszula nie czytający notatek w SHf już fajnie XD i ja sobie zdaje z tego sprawę, że on tutaj robi komedie, szydzi z argumentów drugiej strony, sprowadzając je tym samym do absurdu, ale nie róbmy sobie jaj, że teraz każda krytyka to griftowanie
sliskijerry2113 - #kiszak 
https://youtu.be/cC-b8-g73w?is=ZDsXiTlQq6xU4Nt0
Patrzcie j...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dajzel
Dajzel
21.03.2026, 11:58:37 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TheYoungGuy
TheYoungGuy
21.03.2026, 12:15:42 via Wykop
  • 8
@sliski_jerry2113: mam wrażenie że niedługo hrabia kiszula zostanie całkiem sam w tym swoim k--------u i tak będzie p-------c, aż w końcu sam się zakopie z tym p----------m. Bo nawet snejki potrafił normalnie obejrzeć ten sam material, a wąsacz myśli że jest zabawny, udając osoby co go krytykują spłycając cały sens, a małpki na czacie klaszczą których z każdym dniem i tak coraz mniej.
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 15.01.2026, 20:45:17
  • 13
#kiszak
Jak nie ma dram mam wrażenie że o rumuńskim Drakuli coraz ciszej XD Niestety tak to jest gdy sensem Twojej egzystencji jest plucie jadem wszędzie i każdego. Oglądanie chociażby Jaskóła jest nieporównywalnie przyjemniejsze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frytaa
frytaa
15.01.2026, 21:08:25 via Wykop
  • 1
@sliski_jerry2113: a co jaskół ma dramy w necie? ja oglądam go tylko na yt jak gra w szachy
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
Autor
15.01.2026, 21:09:01 via iOS
  • 0
@frytaa: nie ma ale śmiesznie j---e po ludologach xd
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 20.12.2025, 17:47:39
  • 3
#kiszak
Ilu z was jest tutaj podwójnymi agentami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
20.12.2025, 17:48:06 via Android
  • 2
( ͡° ͜ʖ ͡°)tymczasowo na wygnaniu
  • Odpowiedz
remgusz_nudziaszek
remgusz_nudziaszek
remgusz_nudziaszek
20.12.2025, 17:48:18 via Wykop
  • 2
@sliski_jerry2113: ja
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 17.12.2025, 21:20:03
  • 1
#kiszak
Jezu, nie mogę się doczekać jutrzejszego voda, bo na pewno będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 17.12.2025, 18:59:04
  • 2
#kiszak
Jest takie stare przysłowie, które doskonale oddaje stan naszych ziemniaczanych drakul i bezmaturników
"Pycha kroczy przed upadkiem"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crisismatt
crisismatt
crisismatt
17.12.2025, 19:00:30 via Wykop
  • 2
@sliski_jerry2113: przeczytałem: PYRA kroczy przed upadkiem XDD
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 17.12.2025, 15:58:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
17.12.2025, 16:01:28 via Wykop
  • 0
@sliski_jerry2113:

Gdzies na tagu ktos dzisiaj wrzucał
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth
17.12.2025, 16:12:16 via Wykop
  • 1
@sliski_jerry2113: Wysłałem PW z vodem na godfile.
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 08.12.2025, 12:54:15
  • 2
#kiszak
Jak myślicie, kiedy i o czym będzie następna ludologiczna drama? Coś cicho po ostatnim wybryku piotra W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MemeFairy
MemeFairy
08.12.2025, 13:04:57 via Wykop
  • 13
@sliski_jerry2113: największy kontent dostarczy premiera skeletala, jeżeli kiedykolwiek do niej dojdzie
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
08.12.2025, 17:27:39 via Wykop
  • 6
@sliski_jerry2113: tag śpi, bo nikt na siłę tutaj nikomu nie robi na złość.
Odwalą hipokryci to będzie wyjaśnianie. Jak oni nonstop patrzą na ręce recenzentów i robią dramy z byle czego tak samo tag patrzy im na ręce.
Kwestia czasu jak znów będzie jakaś drama, bo to jest heh darmowy konencik dla nich.
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 01.12.2025, 20:46:27
  • 9
#kiszak przez ten cały zły PR od legoludów jak ktokolwiek będzie chciał bardziej krytycznie podchodzić do gier to zastanowi się dwa razy żeby nie być źle kojarzony, mark my words, krytykować też można w godny sposób, poza tym nie powinno dawać się im na to monopolu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
01.12.2025, 20:51:34 via Wykop
  • 10
@sliski_jerry2113: Wystarczy nie bratać się z zakolakami i rumunami oraz nie bawić się w ich kopie zarówno w sposobie prowadzenia kanału jak i powielania 1:1 ich opinii i wtedy nic nie mam do tego, że ktoś jakąś grę pojedzie jak burą sukę o ile jest w tym jakaś oryginalność, a nie giereczkowe pozerstwo.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
01.12.2025, 21:18:19 via Wykop
  • 2
@sliski_jerry2113: Jest różnica między ktytykowaniem gier, a szukaniem dziury w całym. Np widziałem film akurat zagranicznego griftera o The Outer Worlds 2 : on atam widział woke nawet tam, gdzie go nie było. WIdać że to gra z 2025 roku, czyli pewne rzeczy są typowe (wybór typu ciała zamiast płci, silne kobiety w narracji, zła korporacja itp.) ale wszystko jest stonowane, nie jest czarno-białe. A Protektorat został wycięty nie dlatego
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 28.11.2025, 18:11:16
  • 53
#kiszak #drwalrebajlo Najgorszy imo tekst drwala r. to gadanie o „zdroworozsądkowym” gronie. Jakie to jest otwarcie na konfrontacje z innymi poglądami w sytuacji gdy tworzysz narrację „my dobrzy, oni źli”? Jakim on wgl prawem przypisuje sobie prawo do posiadania JEDYNYCH słusznych poglądów XD przecież to jest dokładnie to samo, co zarzuca się lewakom - budowanie oblężonej twierdzy i cancel połączony z rzucaniem pozwami w momencie, gdy ten śmie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eksagnem
Eksagnem
28.11.2025, 18:16:11 via Wykop
  • 28
@sliski_jerry2113: Prawaki na przestrzeni lat szybko nauczyły się wielu rzeczy od swoich przeciwników

I tak, Drwal, Areczek, Rumun, oni wszyscy są intelektualnym betonem, z wierzchu mogą wydawać się mądrzy i oczytani, ale im dłużej ich słuchasz (szczególnie w jakimkolwiek temacie niezwiązanym z grami i filmami) to coraz mocniej łapiesz się za głowę
  • Odpowiedz
filixcastellano
filixcastellano
28.11.2025, 18:33:40 via Wykop
  • 13
@sliski_jerry2113: to nie jest tekst drwala tylko nerdrotica, jak wszystko co dobre u tego kseroboja
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 28.11.2025, 11:13:39
  • 1
#kiszak
Zaczynam się czuć jak rycerz w konflikcie dobra ze złem, jak myślicie, jaki jest odpowiednik krucyfiksa na ziemniaczanych ludologów?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
28.11.2025, 11:16:27 via Wykop
  • 7
@sliski_jerry2113: godność, rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
francis0440
francis0440
28.11.2025, 11:54:07 via Wykop
  • 1
@sliski_jerry2113: Konstruktywna krytyka, argumenty
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 27.11.2025, 00:45:43
  • 22
#kiszak
Nigdy nie widziałem kogoś w stanie tak głębokiego wyparcia, typ KOMPLETNIE nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi, jak Rejtan rozdziera szatę broniąc ruchu ludologicznego. Jak to jest, że tak drą mordę o konkrety a gdy ktoś te konkrety łaskawie przytoczy to hurr durr, wszyscy inni idioci, tylko ja mam rację
sliski_jerry2113 - #kiszak 
Nigdy nie widziałem kogoś w stanie tak głębokiego wyparci...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukasz-slowikowski
lukasz-slowikowski
lukasz-slowikowski
27.11.2025, 00:47:27 via Wykop
  • 17
@sliski_jerry2113: Typ ma strasznie duże mniemanie o sobie.
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
27.11.2025, 00:49:06 via Wykop
  • 26
@sliski_jerry2113: Chłop już wszędzie wykopków widzi XD
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 22.11.2025, 19:58:12
  • 4
#kiszak
Wiadomo coś o tej sprawie co snejki i rumun ogarniają z adwokatem? Już się doczekać nie mogę tego, mam nadzieję, ślepaka XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Latarenko
Latarenko
22.11.2025, 20:26:36 via Wykop
  • 3
@sliski_jerry2113: o co chodzi?
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
Autor
22.11.2025, 20:36:26 via iOS
  • 5
@Latarenko snejki na streamie mówił że z prawnikiem rozpatruje jakąś sprawę, że to będzie jakiś banger etc. Mówił to przy okazji dramy z silent hill f
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 14.11.2025, 19:48:08
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
14.11.2025, 19:49:02 via Wykop
  • 35
@sliski_jerry2113: nie, to narcyz z silnym syndromem wyparcia
  • Odpowiedz
D.....Z
D.....Z
konto usunięte 14.11.2025, 19:51:53 via Wykop
  • 14
@sliski_jerry2113: Nie, bo on mało co rozumie w życiu. On jest jak ten ork, którym zawsze gra w rpgach. 0 inteligencji full siły.
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 04.11.2025, 13:25:52
  • 2
#kiszak streściłby ktoś co Amanda ostatnio mówiła o ziemniaczanym na streamie? jakieś leaki? coś mi się obiło o uszy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
04.11.2025, 13:33:39 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
o.....6
konto usunięte 04.11.2025, 13:34:24 via Wykop
  • 6
@totem_lesnych_ludzi: ale to jest odkopane. To się nie działo ostatnio. Ostatnio to ona od 2 miesięcy mieszka w polsce xD
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113 10.10.2025, 19:04:18
  • 1
#kiszak ziemniaczany się odpalił, na stanowiska kochani
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4wid
d4wid
10.10.2025, 19:22:16 via Wykop
  • 6
@sliski_jerry2113: to ktos to gowno oglada?
  • Odpowiedz
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
sliski_jerry2113
Autor
10.10.2025, 19:26:05 via iOS
  • 0
@d4wid nieduże to dla mnie poświęcenie a można memowac na bieżąco z odklejek tego pajaca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking