#kiszak https://youtu.be/cC-b8-g7_3w?is=ZDsXiTlQq6xU4Nt0 Patrzcie jakie mamy tutaj odwracanie kota ogonem, Karol Laska „nie potrafiący skupić się na fabułce” fuj, Kiszula nie czytający notatek w SHf już fajnie XD i ja sobie zdaje z tego sprawę, że on tutaj robi komedie, szydzi z argumentów drugiej strony, sprowadzając je tym samym do absurdu, ale nie róbmy sobie jaj, że teraz każda krytyka to griftowanie
@sliski_jerry2113: mam wrażenie że niedługo hrabia kiszula zostanie całkiem sam w tym swoim k--------u i tak będzie p-------c, aż w końcu sam się zakopie z tym p----------m. Bo nawet snejki potrafił normalnie obejrzeć ten sam material, a wąsacz myśli że jest zabawny, udając osoby co go krytykują spłycając cały sens, a małpki na czacie klaszczą których z każdym dniem i tak coraz mniej.
#kiszak Jak nie ma dram mam wrażenie że o rumuńskim Drakuli coraz ciszej XD Niestety tak to jest gdy sensem Twojej egzystencji jest plucie jadem wszędzie i każdego. Oglądanie chociażby Jaskóła jest nieporównywalnie przyjemniejsze
@sliski_jerry2113: tag śpi, bo nikt na siłę tutaj nikomu nie robi na złość. Odwalą hipokryci to będzie wyjaśnianie. Jak oni nonstop patrzą na ręce recenzentów i robią dramy z byle czego tak samo tag patrzy im na ręce. Kwestia czasu jak znów będzie jakaś drama, bo to jest heh darmowy konencik dla nich.
#kiszak przez ten cały zły PR od legoludów jak ktokolwiek będzie chciał bardziej krytycznie podchodzić do gier to zastanowi się dwa razy żeby nie być źle kojarzony, mark my words, krytykować też można w godny sposób, poza tym nie powinno dawać się im na to monopolu
@sliski_jerry2113: Wystarczy nie bratać się z zakolakami i rumunami oraz nie bawić się w ich kopie zarówno w sposobie prowadzenia kanału jak i powielania 1:1 ich opinii i wtedy nic nie mam do tego, że ktoś jakąś grę pojedzie jak burą sukę o ile jest w tym jakaś oryginalność, a nie giereczkowe pozerstwo.
@sliski_jerry2113: Jest różnica między ktytykowaniem gier, a szukaniem dziury w całym. Np widziałem film akurat zagranicznego griftera o The Outer Worlds 2 : on atam widział woke nawet tam, gdzie go nie było. WIdać że to gra z 2025 roku, czyli pewne rzeczy są typowe (wybór typu ciała zamiast płci, silne kobiety w narracji, zła korporacja itp.) ale wszystko jest stonowane, nie jest czarno-białe. A Protektorat został wycięty nie dlatego
#kiszak #drwalrebajlo Najgorszy imo tekst drwala r. to gadanie o „zdroworozsądkowym” gronie. Jakie to jest otwarcie na konfrontacje z innymi poglądami w sytuacji gdy tworzysz narrację „my dobrzy, oni źli”? Jakim on wgl prawem przypisuje sobie prawo do posiadania JEDYNYCH słusznych poglądów XD przecież to jest dokładnie to samo, co zarzuca się lewakom - budowanie oblężonej twierdzy i cancel połączony z rzucaniem pozwami w momencie, gdy ten śmie
@sliski_jerry2113: Prawaki na przestrzeni lat szybko nauczyły się wielu rzeczy od swoich przeciwników
I tak, Drwal, Areczek, Rumun, oni wszyscy są intelektualnym betonem, z wierzchu mogą wydawać się mądrzy i oczytani, ale im dłużej ich słuchasz (szczególnie w jakimkolwiek temacie niezwiązanym z grami i filmami) to coraz mocniej łapiesz się za głowę
#kiszak Nigdy nie widziałem kogoś w stanie tak głębokiego wyparcia, typ KOMPLETNIE nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi, jak Rejtan rozdziera szatę broniąc ruchu ludologicznego. Jak to jest, że tak drą mordę o konkrety a gdy ktoś te konkrety łaskawie przytoczy to hurr durr, wszyscy inni idioci, tylko ja mam rację