@kiszczak: przeciez to jest po prostu olej konopny (a wlasciwie to maslo) xD konopie wlokniste, a o takich mowa nie maja wlasciwosci psychoaktywnych. Smakuje pewnie jak makumba, ale poza tym tyle. No jaja sobie kolega chyba robi. Pisze to osoba, ktora uzywala sit i lodu w pierwszej polowie lat 90. Litosci...
@kiszczak: jaja sobie robisz, prawda? Napisz ze trollujesz. Ja po prostu nie wierze, ze mozna miec taki mozg xDDDDDD spoko "zaslyszane brednie" jak ja kwicze chlopaku hahahaha
@kiszczak: no pisze ci, ze bzdury wypisujesz. Zrobiles niby maslo z wloknistych i sie jarasz jakbys byl Walterem Whitem xDDDDDD nie masz pojecia o czym piszesz z tymi bieda eksperymentami xDDDDD najlepszy masz rachunek pozysku z takiego gowno-tworzenia xDDDDDD
trzymaj sie! Jak juz sie nauczysz odrzucasc chlorofil to sie zabierz za prawdziwy hasz/maslo xDDDD konsystencja w miare OK (zebys nie plakal) reszta jest jakims zartem xDDDDDD
Mapa przedstawiająca rady odnośnie bezpieczeństwa podróżowania dla Amerykanów w poszczególnych krajach (od amerykańskiego rządu) Stany Zjednoczone mają specjalną kategorię bezpieczeństwa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Hej! Dzisiaj #kolemsietoczy przez Suwalszczyznę. Jest to zdecydowanie najbardziej widokowa trasa jaką przejechałem rowerem w tym roku. Absolutnie kapitalne widoki i ten niesamowity klimat Podlasia. Po prostu zapraszam na film i dziękuję za wykopy :) Znalezisko z filmem znajdziecie tutaj.
"Wyrażę ogólną opinię. Na rosyjskich pomnikach nie może być polskich flag! A po jawnie antyrosyjskich wypowiedziach polskich polityków — tym bardziej" — napisał dziś w rosyjskim serwisie WKontakcie burmistrz Smoleńska Andriej Borysow.
Pierony znowu mi podpijają wodę, jak nie czarny to ten (╥﹏╥) A później dziwię się że ledwo ciepło się zrobiło a wody tak drastycznie ubywa. #pokazkota #koty #akwarystyka #niemcowekrewetki
a tutaj znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6785781/narodowa-armia-republikanska-oglasza-sie-odpowiedzialnym-za-atak-na-duginowna/