@slabehaslo: wielkie dokładne sprzątanie, bo sanepid w postaci mojej mamy niedlugo przyjeżdża ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Pamiętam jak z 30 lat temu pucowała mieszkanie na przyjazd swojej mamy i powtarzała w kółko, że ona taka nigdy nie będzie - żeby się wtrącać i sprawdzać czy posprzątane jest dosłownie wszędzie. No i
@PozdroPocwicz: na Vinted to samo. Paczka wysłana 38 minut po kupnie przedniotu. Baba po kilku dniach: HALO MIAŁO BYĆ SZYPKO A JES WOLMO OSZUKAŁA MJE PANI, dlaczego jeszcze nie mam paczki?!? No to cyk screena z godzina wysłania i pisze ze nie mam wpływu na pracę inpostu ale sprawdze gdzie jest paczka. Od 2 dni w paczkomacie. Babie się pomyliło, że paczkomaty to kurier i czekała aż ktoś jej do
Hej kochani! Jeszcze nie ma 9, a ja już zmęczona jak koń po westernie. Zaczęłam dzień od wyczynowego ślizgu na karetce lego (╥﹏╥) Dziś pora na duże zakupy typu chemia, ponowne odkurzanie i rundkę z mopem parowym po domu. Ale najpierw zapisać parę pomysłów żeby nie wyleciały z głowy w ciągu dnia.
Hej Totowcy! Już piątek. Przytulać wszystkich, nikogo nie oszczędzać!
Czas kupić bilety dla mamy. Chciałam zrobic małe przemeblowanie na piętrze i w łazienkach i poprosiłam czy mogłaby przyjechać pozerkac na Smola. No i nie wiem czy malować ściany już (duży damage od wózka, jezdzikow i odbijania brudnych łapek gdzie popadnie) czy poczekać az uda mi się sprzedać wózek i nie będzie mnie kusić żeby jeszcze nim jeździć na duże zakupy.
Hej Ptysie, Ostatnie parę dni znowu dołki. Jedyny plus, że być może na majówkę będę się opiekować cute kotkiem. Poza tym dużo komplikacji i ledwo zmuszam się żeby poprawnie funkcjonować. Dzisiaj na obiad gotuje się już zupka ryżanka.
@mobutu2: Dzień dobry kochani! Dzisiaj wizyta u teściów z wywołanymi zdjęciami Smola, bo pozostałe wnuki stoją na szafkach od dawna.
@slabehaslo przeczytałam masło zamiast masala i miałam chwilę takie błeeeeh (ಠ‸ಠ) U mnie dzisiaj nowy wynalazek - Milk Tea MISS TI. Obawiam się, że nawet ja mogę nie dać rady tego wypić, ale jak niebieski specjalnie dla mnie kupił to spróbować trzeba.
Witamy w nowej rzeczywistości. Podoba wam się? ( ͡°͜ʖ͡°)
Mamy wtorek, 17.01.2023. Słońce dziś wstało o 7:35, zajdzie o godz. 15:56, a całkiem ciemno zrobi się o 16:37. Dzień trwa 8 godz. 18 min, jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 28 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 35 min. Do końca
Halo, Test test, kurdeeee└[⚆ᴥ⚆]┘Odebrałam dwi paczki i wróciłam do domu, a tu powiadomienie, że mam jeszcze 5 do odebrania w tym samym miejscu co byłam przed chwilą. No nie chce mi się wracać. Oprócz tego byłam n poczcie i od razu humor popsuty i flashbacki z lat dzieciństwa. Nienawidzę tam chodzić, wiecznie jest z nimi jakiś problem. @Pjotsze witamy z powrotem! (。
Citalopram odstawia się 2 tygodnie. Czyli 2 tygodnie wchodziłeś na dawkę i dwa schodziłeś z pełnej? Działanie farmakologiczne ujawnia się tu z opóźnieniem (jak z resztą u większości tego typu leków) więc jak zrobiłeś według swojego widzimisię no to nie wiem co tu miało zadziałać.
Mam podobne wrażenia jak @wioslarz-umyslow dużo rzeczy nazaczynane żeby odhaczyć, ale jak nie ma szybko
nie, nie odstawia się 2 tygodnie. Nie ma czegoś takiego. I nie oznacza to, że wliczone tu jest wchodzenie, a szczególnie odstawianie.
@senselessness: ulotka (i niemal każdy psychiatra) mówi coś innego, ale widzę, że wiesz lepiej i nikt Ci nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡
@senselessness: czepiłeś się słówek jak rzep psiego ogona (na dodatek implikujac mi rzeczy których nie napisałam) i nie wnosisz totalnie nic do dyskusji poza traceniem mojego czasu i dziwisz się, że nie odpisuję ¯\_(ツ)_/¯
U was wszystko w porządku?, 07:02:01, Niedziela, 15 stycznia 2023. Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora. Słońce podniesie się dziś o 07:59. Będzie oświecało nas 7 godzin i 52 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:51. Ciemna noc zapadnie o 17:19, ale gwiazd można wypatrywać od 16:34.
Hej, Trzeba w gości jechać dzisiaj na chwilę, po drodze wysłać paczki i odebrać dziecięce ubranka na wymianę od znajomych i w sumie to zawieźć im nasze też.
Miłego dnia!