Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shitty_support

shitty_support

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 161967
  • Znaleziska 19802
  • Mikroblog 142165
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 195
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
05.03.2023, 05:45:04
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 05.03.2023, 06:15:09 via Wykop
  • 7
@i_bless_the_rains_down_in_africa: halo Wrocław, macie okna? Śnieg! Śnieg!

Miłego dnia!
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
19.02.2023, 05:44:18
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 19.02.2023, 07:21:33 via Wykop
  • 12
Hej Ptysie!
Mąż wczoraj zakupił sukulenty i zrobiłam im misę z podłożem i kolorowym piaskiem i żwirkiem. Wygląda spoko jak na pierwszy raz.

Teściowie wpadają dzisiaj na obiad więc zmykam pichcić i upiec jakiegoś keksa. Odpoczywajcie, dbajcie o siebie 乁(♥ u ♥)ㄏ
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 19.02.2023, 07:28:24 via Wykop
  • 8
@mobutu2: hejka, dobrze Cie widzieć ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 16.02.2023, 05:54:26
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 16.02.2023, 08:41:21 via Wykop
  • 8
Hej wariaty,
Jak się macie? Idę odebrać gigantycznego kraba z paczkomatu i biorę się za kwiatki i sadzonki.
Buziaki!
  • Odpowiedz
algus
algus
15.02.2023, 18:43:23
  • 2
Lepszej rzeczy facet nie może usłyszeć (a w tym przypadku przeczytać) 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #podrywajzwykopem
algus - Lepszej rzeczy facet nie może usłyszeć  (a w tym przypadku przeczytać) 乁(♥ ʖ̯...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 16.02.2023, 08:01:10 via Wykop
  • 1
@algus: Awww, najlepsza wiadomość (。◕‿‿◕。) Bardzo, bardzo się cieszę! Gratki i duuuuzo szczęścia dla Was ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 12.02.2023, 05:50:20
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 12.02.2023, 08:18:40 via Wykop
  • 8
@slabehaslo: wielkie dokładne sprzątanie, bo sanepid w postaci mojej mamy niedlugo przyjeżdża ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pamiętam jak z 30 lat temu pucowała mieszkanie na przyjazd swojej mamy i powtarzała w kółko, że ona taka nigdy nie będzie - żeby się wtrącać i sprawdzać czy posprzątane jest dosłownie wszędzie. No i
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 12.02.2023, 10:40:29 via Wykop
  • 6
@wynalazek_one: nie zapomni, sprawdzałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Raz mi odpowiedziała NO WIDZĘ, WIDZĘ XD
  • Odpowiedz

630

Jak zrobić żeby zawsze być zadowolonym i żeby nie było problemu na Allegro :)

Jak zrobić żeby zawsze być zadowolonym i żeby nie było problemu na Allegro :)

Czasami nudne wystawianie na Allegro przyciąga najróżniejsze indywidua

Pompeqijusz
z
wykop.pl
dodany: 11.02.2023, 13:11:23
  • 125
  • #
    heheszki
  • #
    allegro
  • #
    targowanie
shitty_support
shitty_support 12.02.2023, 06:55:45 via Wykop
  • 21
@PozdroPocwicz: na Vinted to samo. Paczka wysłana 38 minut po kupnie przedniotu. Baba po kilku dniach: HALO MIAŁO BYĆ SZYPKO A JES WOLMO OSZUKAŁA MJE PANI, dlaczego jeszcze nie mam paczki?!? No to cyk screena z godzina wysłania i pisze ze nie mam wpływu na pracę inpostu ale sprawdze gdzie jest paczka. Od 2 dni w paczkomacie. Babie się pomyliło, że paczkomaty to kurier i czekała aż ktoś jej do
s.....o
s.....o
konto usunięte 11.02.2023, 05:50:21
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 11.02.2023, 07:47:11 via Wykop
  • 10
Hej kochani!
Jeszcze nie ma 9, a ja już zmęczona jak koń po westernie. Zaczęłam dzień od wyczynowego ślizgu na karetce lego (╥﹏╥)
Dziś pora na duże zakupy typu chemia, ponowne odkurzanie i rundkę z mopem parowym po domu. Ale najpierw zapisać parę pomysłów żeby nie wyleciały z głowy w ciągu dnia.

Trzymajcie się!
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 10.02.2023, 05:50:23
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 10.02.2023, 07:07:35 via Wykop
  • 9
Hej Totowcy!
Już piątek. Przytulać wszystkich, nikogo nie oszczędzać!

Czas kupić bilety dla mamy. Chciałam zrobic małe przemeblowanie na piętrze i w łazienkach i poprosiłam czy mogłaby przyjechać pozerkac na Smola. No i nie wiem czy malować ściany już (duży damage od wózka, jezdzikow i odbijania brudnych łapek gdzie popadnie) czy poczekać az uda mi się sprzedać wózek i nie będzie mnie kusić żeby jeszcze nim jeździć na duże zakupy.
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 08.02.2023, 05:57:25
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 08.02.2023, 11:45:34 via Wykop
  • 10
Hej wszyscy,
Buziaki dla Was (。◕‿◕。)
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 03.02.2023, 06:00:23
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 03.02.2023, 07:32:48 via Wykop
  • 12
Hej!
Pada śnieg, pada śnieg, pada śnieg! (。◕‿‿◕。)

Crag Hack

Sandro be like:
shitty_support - Hej!
Pada śnieg, pada śnieg, pada śnieg! (。◕‿‿◕。)
Crag Hack
Sandro b...

źródło: aE2VxA9_460s

Pobierz
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 02.02.2023, 06:01:27
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 02.02.2023, 07:04:01 via Wykop
  • 8
Hej!
Podgłaśniamy totoafrykę i działamy kochani! Ale najpierw smarujemy maść na plecy (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 01.02.2023, 09:15:48
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 01.02.2023, 11:31:38 via Wykop
  • 9
Hej Ptysie,
Ostatnie parę dni znowu dołki. Jedyny plus, że być może na majówkę będę się opiekować cute kotkiem. Poza tym dużo komplikacji i ledwo zmuszam się żeby poprawnie funkcjonować. Dzisiaj na obiad gotuje się już zupka ryżanka.

Trzymajcie się, nie dajcie się. Buziaki!
  • Odpowiedz
wynalazek_one
wynalazek_one
26.01.2023, 06:29:42
  • 16
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry w ten czwartkowy poranek!
26 stycznia 2023
26. dzień roku,
do końca pozostało 339 dni
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 26.01.2023, 07:24:56 via Wykop
  • 7
@wynalazek_one: nie działają :(
  • Odpowiedz
mobutu2
mobutu2
22.01.2023, 08:22:56
  • 19
5. dzień nowego Wykopu.
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

bezwzględnie na nic sołnce wstało w 7:47
i będzie widoczne do 16:12
co wynosi długość dnia na poziom 8 godzin i 26 minut
mobutu2 - 5. dzień nowego Wykopu.
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziend...

źródło: flat2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 22.01.2023, 10:05:55 via Wykop
  • 8
@mobutu2: Dzień dobry kochani!
Dzisiaj wizyta u teściów z wywołanymi zdjęciami Smola, bo pozostałe wnuki stoją na szafkach od dawna.

@slabehaslo przeczytałam masło zamiast masala i miałam chwilę takie błeeeeh (ಠ‸ಠ) U mnie dzisiaj nowy wynalazek - Milk Tea MISS TI. Obawiam się, że nawet ja mogę nie dać rady tego wypić, ale jak niebieski specjalnie dla mnie kupił to spróbować trzeba.
  • Odpowiedz
o.....i
konto usunięte 17.01.2023, 07:57:18
  • 17
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witamy w nowej rzeczywistości. Podoba wam się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy wtorek, 17.01.2023. Słońce dziś wstało o 7:35, zajdzie o godz. 15:56, a całkiem ciemno zrobi się o 16:37. Dzień trwa 8 godz. 18 min, jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 28 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 35 min. Do końca
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 17.01.2023, 14:02:31 via Wykop
  • 8
Halo,
Test test, kurdeeee└[⚆ᴥ⚆]┘Odebrałam dwi paczki i wróciłam do domu, a tu powiadomienie, że mam jeszcze 5 do odebrania w tym samym miejscu co byłam przed chwilą. No nie chce mi się wracać. Oprócz tego byłam n poczcie i od razu humor popsuty i flashbacki z lat dzieciństwa. Nienawidzę tam chodzić, wiecznie jest z nimi jakiś problem.
@Pjotsze witamy z powrotem! (。
  • Odpowiedz
O.....e
O.....e
konto usunięte 15.01.2023, 02:16:29
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 07:48:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@OstatnieKontoKtoreJuzNieUsune: Psychotropy to nie paracetamol który działa od ręki.

Citalopram odstawia się 2 tygodnie. Czyli 2 tygodnie wchodziłeś na dawkę i dwa schodziłeś z pełnej? Działanie farmakologiczne ujawnia się tu z opóźnieniem (jak z resztą u większości tego typu leków) więc jak zrobiłeś według swojego widzimisię no to nie wiem co tu miało zadziałać.

Mam podobne wrażenia jak @wioslarz-umyslow dużo rzeczy nazaczynane żeby odhaczyć, ale jak nie ma szybko
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 16:58:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie, nie odstawia się 2 tygodnie. Nie ma czegoś takiego. I nie oznacza to, że wliczone tu jest wchodzenie, a szczególnie odstawianie.

@senselessness: ulotka (i niemal każdy psychiatra) mówi coś innego, ale widzę, że wiesz lepiej i nikt Ci nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
shitty_support - > nie, nie odstawia się 2 tygodnie. Nie ma czegoś takiego. I nie ozn...

źródło: comment_1673801921zxAqxNm748wtJxP1IsAp7o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 18:51:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ulotki mówią też o 1 tyg. I co teras? Pomijając praktykę kliniczną i wmawianie opowi, że z miesiąca odstawiał 2 tyg. XD


@senselessness: ulotka tego leku który podał mówi dosłownie o min. 2 tyg. więc tyle założyłam w swoim pytaniu.

Jeśli uważasz, że ulotka jest źle napisana to możesz zwrócić się do producenta z polemiką i prośbą o poprawienie błędu ¯\_(ツ)_/¯

Wmawianie XD Typie, ten zawinięty znaczek na końcu zdania
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 22:25:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wioslarz-umyslow: yup, u mnie robi to samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 16.01.2023, 06:28:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senselessness: stary, masz napisane na screenie. Jakikolwiek Citalopram. Może być Citalopram Vitabalans pierwszy z brzegu.
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 16.01.2023, 06:29:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senselessness: eh
shitty_support - @senselessness: eh

źródło: comment_16738505530KU0ZmALlg36OkJfu9ifmw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 16.01.2023, 06:30:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senselessness: 2
shitty_support - @senselessness: 2

źródło: comment_1673850617cvGbdDs5PArE1IGONba9HO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 16.01.2023, 06:35:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senselessness: czepiłeś się słówek jak rzep psiego ogona (na dodatek implikujac mi rzeczy których nie napisałam) i nie wnosisz totalnie nic do dyskusji poza traceniem mojego czasu i dziwisz się, że nie odpisuję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
barnej_zz
barnej_zz
barnej_zz
15.01.2023, 21:31:02
  • 188
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 23:03:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@robertx: ma na imię Hania i jest z grupy poszukiwawczo ratunkowej Antares
shitty_support - @robertx: ma na imię Hania i jest z grupy poszukiwawczo ratunkowej A...

źródło: comment_1673823826kHFnsRZRJLdZQowby1mzJW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 23:07:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@shitty_support: łapcie jeszcze w innym wdzianku:
shittysupport - @shittysupport: łapcie jeszcze w innym wdzianku:

źródło: comment_1673824063Hk83gcZHY2zuMzLwJkpxLG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mientka_guma
mientka_guma
mientka_guma
15.01.2023, 17:40:25
  • 117
pamietajcie zeby zawsze brac magie ziemi, zobaczcie jaka jest op
#heroes3
mientka_guma - pamietajcie zeby zawsze brac magie ziemi, zobaczcie jaka jest op 
#he...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 22:40:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@slabehaslo pa co typ uczarował
  • Odpowiedz
micke
micke
15.01.2023, 06:02:01 via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 15
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:01, Niedziela, 15 stycznia 2023. Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora. Słońce podniesie się dziś o 07:59. Będzie oświecało nas 7 godzin i 52 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:51. Ciemna noc zapadnie o 17:19, ale gwiazd można wypatrywać od 16:34.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitty_support
shitty_support 15.01.2023, 09:42:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Hej,
Trzeba w gości jechać dzisiaj na chwilę, po drodze wysłać paczki i odebrać dziecięce ubranka na wymianę od znajomych i w sumie to zawieźć im nasze też.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >
  • Lubię grać w heroski i plusować na nocnej

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.05.2017

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking