Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry
11 lutego jest 42. dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 323 (w latach przestępnych 324) dni.

Dziś trwa Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej, idealnie na spacerek ʕʔ

Dobreeego dnia

@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Pjotsze: @Leisik34: @przypomnij_haslo: @Mozolny_Szturm12: @userrrr: @Abrez:
slabehaslo - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry
11 lutego jest 4...
  • 18
Witajcie Drodzy! Ostatnie dwa dni to był totalny hardkor, dziś też mam sporo na głowie, ale jednak jest już o wiele bardziej lajtowo :-)
Miłej i spokojnej soboty życzę wszytkim!

@wynalazek_one Za DM zawsze plusik man <3

@micke @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @slabehaslo @buczubuczu @wynalazek_one @mobutu2

A przy sobocie zaśpiewa nam pani Utada Hikaru.
Pjotsze - Witajcie Drodzy!  Ostatnie dwa dni to był totalny hardkor, dziś też mam spo...
Depeche Mode

@wynalazek_one: ciekawe, muszę spróbować później na słuchawkach, bo głośniki wbudowane w monitor coś czuję zbyt wiele wycinają

@bolorollo: pół na pół, w poniedziałek wyrok

@omi-omi: to ładnie, gratki ()

Ja od rana zabawa z dzieciakami, męczy bardziej niż praca, ale za to jaka przyjemność.

@bolorollo: za to jakie plecy zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi
slabehaslo - > Depeche Mode
@wynalazekone: ciekawe, muszę spróbować później na słucha...