#masterchef pisałem, że strzelam, że finał wygra Sylwia i co? Przestrzeliłem XD
Naszło mnie natomiast, czy nie wygrała Wika z jednego prostego wglęzu - w finale ze 2 razy napomknęła, że chciałby mieć kiedyś gwiazdkę michelin. Może podłapali temat, dali jej wygrać (nie ujmuję, pewnie zajebiste żarcie zrobiła), a w przyszłości produkcja (czy nawet sami jurorzy) będą jej pomagać osiągnąć ten level? Pewnie prestiż programu (a i także jurorów) mocno
@shareshare: ja bym sie aż tak nie doszukiwał, Wika miała mniej ambitne danie niż Sylwia, ale zrobiła wszystko dobrze. Sylwia przeciągnęła rybę i przegrała. Zaważyło to kto zrobi mniej błędów. A osobiście też moją faworytką była Sylwia przed finałem.
@shareshare: wlazlam na wykop zeby sprawdzic czy ktos tez zauwazyl jak w tym sezonke robia z Madzi krolowa. Moment w restauracji to takie ciary zenady…
@majk3l Aktualne, tylko nie tutaj. Na forum xkom i jakimś jeszcze dla użytkowników jakiegoś forum są w miare aktywni. Szału nie ma, na koszyk 2k dostałem kodzik -50zł, ale zawsze coś!
@majk3l A swoją drogą, gdzieś Ty był jak tydzień temu składałem kompa... 4h troubleshootowania, czemu płyta główna nie chce czytać grafiki. Jak będę składał kolejnego za 5+ lat, może będę pamiętał (╥﹏╥)
#samsung #galaxy #samsunggalaxy #flip #fold #galaxywatch siemka, z racji premiery nowych smartfonów Galaxy chętnie podziele się kodami promocyjnymi -> Każdy z kodów obniża cenę Premierowych Smartfonów Galaxy w koszyku o 250pln, a dodatkowo, jak zamówicie sobie premierowe Galaxy w pierwszych 7 dniach przedsprzedaży, to dostanie za friko słuchawki Galaxy Buds2. Kodów mam 15, chętnych zapraszam na priv albo tutaj jakoś
Siema, mam 9 kodów zniżkowych na Premierowe Galaxy (wychodzi dzisiaj o 17 albo o 19, idk) Każdy kod obniża cenę Premierowych Galaxy o 250pln: EC9-LRWC-NP11-KMLC EC9-LR11-RADM-14CH
No i jak po premierze nowego T5M? Nowy program, a Hania ta sama ( ͡°͜ʖ͡°) Wątpię, że ją wybiorą, w końcu wygrany dołącza do genzie, a dwie takie same osoby to chyba średnio. No i szacun dla chłopa co się w--------ł na krzywy ryj XD Pomijając, że rzucił jakieś tam szanse w USA, no ale co to teraz ludzie nie zrobią żeby chociaż liznąć fejmu Friza
ja p------e, nadrabiam top model, i do finału wchodzi michalina (specjalnie z małej), która miała jeden pokaz i spoko zdjęcie... Gdzie np. Borys miał kilka pokazów, Adriana ze cztery, Maciek trzy... I jednej mówią, że pokazy to nie wszystko, można to obronić zdjęciem, a drugiej, że ma i zajebiste pokazy, i zajebiste zdjęcia, a i tak odpada XD Sorry ale jako laik totalnie się nie znam i po ostatnim odcinku jestem 100%
pisałem, że strzelam, że finał wygra Sylwia i co? Przestrzeliłem XD
Naszło mnie natomiast, czy nie wygrała Wika z jednego prostego wglęzu - w finale ze 2 razy napomknęła, że chciałby mieć kiedyś gwiazdkę michelin. Może podłapali temat, dali jej wygrać (nie ujmuję, pewnie zajebiste żarcie zrobiła), a w przyszłości produkcja (czy nawet sami jurorzy) będą jej pomagać osiągnąć ten level? Pewnie prestiż programu (a i także jurorów) mocno