Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
scimotear

scimotear

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 434
  • Znaleziska 222
  • Mikroblog 212
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 36
  • Dodane (39)
  • Komentowane (141)
  • Plusowane (32)
scimotear
scimotear przedwczoraj, 21:33:08
  • 0
#raportzpanstwasrodka
scimotear - #raportzpanstwasrodka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scimotear
scimotear przedwczoraj, 18:31:45
  • 0
#raportzpanstwasrodka
głupcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyszek-krol
zbyszek-krol
przedwczoraj, 19:16:55 via Wykop
  • 2
@scimotear: Великая Россия, великий Путин, Великая Лехия, Ярузельский — король
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
Autor
przedwczoraj, 21:26:57 via Wykop
  • 0
@zbyszek-krol: nauczyłeś się używać tłumacza online? niesamowity jesteś
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 11.06.2026, 07:15:00
  • 0
#raportzpanstwasrodka ważna wiadomość dla hejterów kambodżańskich youtuberów
scimotear - #raportzpanstwasrodka ważna wiadomość dla hejterów kambodżańskich youtube...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamboszambo
kamboszambo
11.06.2026, 08:00:38 via Wykop
  • 0
@scimotear: haha ogladalbym tego kuca w kambodzy, ciekawe jak prezes by zareagowal na jego zydofilie ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=xk6HiFGPSVk
kamboszambo - @scimotear: haha ogladalbym tego kuca w kambodzy, ciekawe jak prezes by...
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
Autor
11.06.2026, 08:38:00 via Wykop
  • 1
@kamboszambo: baba nim steruje
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 08.06.2026, 22:41:08
  • 3
Witamy nowo zdekonspirowanych członków społeczności tagu #raportzpanstwasrodka
Robert Swiatkowski Warszawa
Marek Zbrzezny Maków Mazowiecki
Piotr Warchalowski Puławy
czujcie się jak u siebie w domu, czyli srajcie na środku izby
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
08.06.2026, 22:48:48 via Wykop
  • 7
@scimotear: "Zgodnie z polskim prawem, naruszenie ochrony danych osobowych może skutkować zarówno odpowiedzialnością karną, jak i cywilną. Osoba, która nielegalnie udostępnia dane, może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej i skazana na grzywnę, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 3. Dodatkowo, osoby poszkodowane mogą domagać się odszkodowania za naruszenie swoich praw."
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
Autor
09.06.2026, 07:09:15 via Wykop
  • 2
@imtiredboss: ale mówiliście że jestem Marcinem z Kambodży, to cytuj paragrafy odpowiedniego królestwa chociaż...
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 04.06.2026, 21:22:24
  • 3
Ciekawe skąd się to bierze, że ci co zarabiają najmniej, najbardziej nienawidzą tych zarabiających najmniej. Życzą im wszystkiego najgorszego. To przecież wasi bracia których spotkał ten sam los. Powinniście się wspierać.
Wśród hejterów palmowego Krzycha czy Mumina widziałem wiele komentarzy ludzi, którzy mają wiedzę ekspercką odnośnie najtańszej pracy fizycznej na zachodzie, agencji itp. i też takie pomysły pierwsze pojawiają się w ich głowach. To dlatego, że sami w tym siedzą. Być może
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
04.06.2026, 21:43:13 via Wykop
  • 3
@scimotear: tak, a budowanie na konstrukcjach betonowych wraz z ściankami działowymi, to wytwór ignoranta po budowlance, czy trucie przed szkodnikami wylewu!? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
04.06.2026, 21:56:06 via Wykop
  • 3
@DonJohnsonXIII: wystarczy mieć nasrane w głowie jak OP i wszystko jest możliwe xD
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 02.06.2026, 18:31:06
  • 2
#raportzpanstwasrodka
Tymczasem, jego wysokość, król Kambodży, z szacunkiem dla urzędu.
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
Tymczasem, jego wysokość, król Kambodży, z szacunk...

źródło: 1000037875

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis
02.06.2026, 19:08:40 via Wykop
  • 1
@scimotear: Nice try
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 02.06.2026, 18:29:52
  • 3
#raportzpanstwasrodka
Wy się chcecie porównywać z Kambodżą? Dla tej skundlonej Polski nie ma ratunku, ta nacja nie ma żadnej godności.
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
Wy się chcecie porównywać z Kambodżą? Dla tej skun...

źródło: 1000037880

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
02.06.2026, 20:04:00 via Wykop
  • 5
@scimotear: skundlonej Ojczyzny? Ej typie zluzuj rajty, bo bez godności jesteś tutaj tolerowany. Okun bababa i tjuzdej, ciuliku.
  • Odpowiedz
daniel_daniel
daniel_daniel
daniel_daniel
02.06.2026, 21:17:01 via Wykop
  • 3
@scimotear: spieprzaj hejterku.
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 02.06.2026, 18:29:17
  • 2
#raportzpanstwasrodka
Wy się chcecie porównywać z Kambodżą? Dla tej skundlonej Polski nie ma ratunku, ta nacja nie ma żadnej godności.
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
Wy się chcecie porównywać z Kambodżą? Dla tej skun...

źródło: 1000037869

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scimotear
scimotear 01.06.2026, 11:10:35
  • 0
#raportzpanstwasrodka
obraz waszej nędzy intelektualnej
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
obraz waszej nędzy intelektualnej

źródło: 1000037853

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
01.06.2026, 12:33:37 via Android
  • 4
@scimotear:
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - @scimotear:

źródło: Oh-Stop-It-You-%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB

Pobierz
  • Odpowiedz
daniel_daniel
daniel_daniel
daniel_daniel
01.06.2026, 12:49:51 via Wykop
  • 0
@scimotear: a kysz hejterze.
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 30.05.2026, 13:04:10
  • 0
#raportzpanstwasrodka
Żałośni hejterzy podniecają się tym, że ich władca urzędnik wpisał im ojcostwo w papiery. Tylko wtedy czują się rodzicem.
Gdyby urzędnik nie wypisał im papierka, nie byliby rodzicami.
Córka Marcina ma jego wygląd, ale będą zakłamywać rzeczywistość, że to nie jego córka. Odklejenie hejterów nie ma granic.
Tymczasem hejterzy płacą alimenty na nie swoje dzieci, bo ich władca urzędnik tak zdecydował, że to jest ich dziecko i milczeć nie
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
Żałośni hejterzy podniecają się tym, że ich władca...

źródło: 1000037820

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scimotear
scimotear
Autor
30.05.2026, 13:08:04 via Wykop
  • 2
@Rudz1elec: lejla to ty? Tak, każdy kto się z debilami nie zgadza to Marcin albo Adam. Nie ma innych osób myślących inaczej niż stado liżących sobie jaja hejterów. Tak, jestem Marcinem. Wczoraj byłem Adamem. Rozgryzłeś mnie.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
30.05.2026, 13:17:30 via Wykop
  • 2
@scimotear: nie wiem czy te dwie rzeczy można łączyć - "córka" ropucha wygląda jak khmer. pol białe dzieci, nigdy nie wyglądają jak biali. Czy kiedykolwiek ktoś powiedział o Obamie ze jest bialy?

ale mniejsza o to - problem z ropuchem jest taki, ze nigdy te dziecko nie będzie miało polskiego paszportu. Ropuch nie może wrócić do Polski np, bez zostawienia córki samej sobie..albo przenieść się do innego kraju... co moze
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 23.05.2026, 07:42:53
  • 4
#raportzpanstwasrodka
Jacy wy jesteście ograniczeni umysłowo. Jak można porównywać dom na wyludnionym zadupiu do klatki w kurniku z męczącymi przygłupami pokroju @daniel_daniel w sąsiednich klatkach, w mieście. Zero refleksji jakiejś. Zrozum dzbanie, nie każdy jest tobą i nie każdy chce żyć w kurniku z podobnymi tobie przygłupami w liczbie 5 na metr kwadratowy. Niektórzy marzą o wyludnionym zadupiu.

#uposledzenihejterzy
@daniel_daniel
scimotear - #raportzpanstwasrodka
Jacy wy jesteście ograniczeni umysłowo. Jak można p...

źródło: 1000037521

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przykleszc
Przykleszc
23.05.2026, 08:31:35 via Wykop
  • 1
@scimotear: i nie kazdy chce zyc na zadupiu gdzie psy doopami szczekaja i jedyne co mozesz robic caly dzien to chlac berbeluche i pogadac z niemowa o geopolityce🤣 bo zeby gdzies do ludzi wyjsc na chwile to 2godziny przez dzungle. No ale jak ktos jest golodupcem to musi stawiac chate 100km od cywilizacji bo tanio a rownie dobrze mozna domek na obrzezach miasta postawic i tez nie musisz w bloku
  • Odpowiedz
daniel_daniel
daniel_daniel
daniel_daniel
25.05.2026, 16:12:24 via Wykop
  • 0
@scimotear: ja mam domek nad jeziorem z własną plażą więc ci nie pykło głąbku. 56 metrowy kurnik jak to nazywasz też posiadam 8 km od tego jeziora w 100 k mieście które wynajmuję i to w tym zgniłym euro sojuzie 😂
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 21.05.2026, 20:57:30
  • 2
#raportzpanstwasrodka
(5) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt - nienawiść - fanatyzm
#aktahejturzps
scimotear - #raportzpanstwasrodka
(5) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt -...

źródło: 1000037492

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scimotear
scimotear 20.05.2026, 19:11:11
  • 0
#raportzpanstwasrodka
(4) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt - nienawiść - fanatyzm
scimotear - #raportzpanstwasrodka
(4) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt -...

źródło: 1000037460

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stopmen
stopmen
stopmen
20.05.2026, 19:28:49 via Wykop
  • 4
@scimotear: ja tego nie mowilem, smiecie jak machaj, frejer, yeyol waldek czy cwelde cwelde to sa chooye do szczania wiec to zaden hejt na te smiecie co tylko matke ziemie zasmiecaja swoim bytem niepotrzebnym nikomu. Do piachu przegrywy.
  • Odpowiedz
eMinimi
eMinimi
20.05.2026, 20:00:21 via Wykop
  • 1
@scimotear: chcesz plusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 20.05.2026, 14:26:09
  • 4
Wyciekła rozmowa @lskx na temat tagu

#raportzpanstwasrodka
scimotear - Wyciekła rozmowa @lskx na temat tagu

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsiSynJarema
PsiSynJarema
20.05.2026, 14:41:42 via Wykop
  • 4
@scimotear: O cholera. Dzwonię do TVNu. Sprawa jest poważna
  • Odpowiedz
EmilKorecki
EmilKorecki
20.05.2026, 19:43:26 via Wykop
  • 2
@scimotear: Chyba utknąłeś w latach 90., kiedy nooby straszyły ludzi adresami IP. Pal licho, że to AI słabo ci wyszło, ale z logiką też masz mocno pod górkę. W API nie ma żadnych adresów IP - dane pobiera się za pomocą API i klucza. Doedukuj się, zanim znowu coś napiszesz
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 19.05.2026, 20:33:11
  • 0
Ale wy PIĘKNI jesteście ha ha, a tak szydzą z klapka

#raportzpanstwasrodka
scimotear - Ale wy PIĘKNI jesteście ha ha, a tak szydzą z klapka

#raportzpanstwasrod...

źródło: 1000037360

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
19.05.2026, 20:37:05 via Wykop
  • 4
@scimotear: kasuj moje zdjęcie z internetu
  • Odpowiedz
majFriend
majFriend
19.05.2026, 20:55:42 via Wykop
  • 7
@scimotear: ale wy piekni jesteście ha ha
majFriend - @scimotear: ale wy piekni jesteście ha ha

źródło: IMG_7700

Pobierz
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 19.05.2026, 07:09:42
  • 1
#raportzpanstwasrodka
(3) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt - nienawiść - fanatyzm
scimotear - #raportzpanstwasrodka
(3) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt -...

źródło: 1000037349

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
19.05.2026, 08:04:37 via Android
  • 7
@scimotear: no ale to prawda. Obdzierają się z resztek godności, żeby tylko nie wziąć się za robotę
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 18.05.2026, 20:35:42
  • 2
#raportzpanstwasrodka
scimotear - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000037106

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyszek-krol
zbyszek-krol
18.05.2026, 20:43:02 via Wykop
  • 7
@scimotear: o kurde ale ty mądry jesteś , ja cię nie mogę
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
18.05.2026, 20:45:05 via Wykop
  • 4
@scimotear: to wiele mówi o naszym społeczeństwie
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 17.05.2026, 17:58:10
  • 1
#raportzpanstwasrodka
(2) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt - nienawiść - fanatyzm
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
(2) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt ...

źródło: 1000037267

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
17.05.2026, 18:47:24 via Wykop
  • 3
@scimotear: Zgodnie z definicją języka polskiego PWN krytyka (z łac. Critica) to sztuka osądzania, rozstrzygania. Jako postawa jest związana z wszelką aktywnością umysłową zmierzającą do analizy i oceny wyników uprzedniej działalności, ustalenia rozbieżności między zamierzonym celem a osiągniętym rezultatem, wykrycia wad i niedociągnięć wykonanej pracy. OKUN.
  • Odpowiedz
Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
17.05.2026, 18:48:53 via Wykop
  • 4
@scimotear: kastracja chemiczna w pakiecie za propagowanie pdf.a
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear 17.05.2026, 17:57:12
  • 1
#raportzpanstwasrodka
(1) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt - nienawiść - fanatyzm
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
(1) "my nie mamy w sobie nienawiści"
czytaj: hejt ...

źródło: 1000037262

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zigzag667
zigzag667
zigzag667
17.05.2026, 21:03:05 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

zigzag667
zigzag667
zigzag667
18.05.2026, 10:53:27 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

scimotear
scimotear 17.05.2026, 14:12:19
  • 1
#raportzpanstwasrodka
@zdrajczyciel: głupi hejterze, czemu kłamiesz "Z kobietą ... z którymi nie porozmawia." akurat rozmawia z nią więcej niz ty byś rozmawiał ze swoją gdybyś miał coś więcej niz rękę. Ale hejter zawsze będzie krzyczał ze to niemowa, bo jest hejterem i robakiem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

ernest

  • kocham Putina
  • Kambodża

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking