Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
samotcel

samotcel

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 1329
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 1312
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
samotcel
samotcel 28.04.2026, 20:09:52
  • 5
Pa pa pa, pa pa pa, to jest właśnie trukli świat
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
28.04.2026, 20:15:40 via Wykop
  • 2
@samotcel: To jest właśnie trukli życie, zobaczycie - uwierzycie
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 28.04.2026, 20:02:18
  • 4
No właśnie ja nie żaden oski jestem to wy mnie zrobiliście oskim. To tez mam te 186cm wzrostu i czasami pojadę na dyskotekę i na divy to już k---a wielki oski. To tyle w temacie
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 20:07:59 via Wykop
  • 1
@Firlej_: ty nie oski nieee
  • Odpowiedz
futanari
futanari
28.04.2026, 20:00:55
  • 6
ja chce młode cipki

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
samotcel
samotcel 28.04.2026, 20:05:56 via Wykop
  • 1
@futanari: t…to ja mogę te w średnim wieku
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 19:59:49
  • 5
Gdybym tylko miał nieskończoną ilość kału w jelitach
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
28.04.2026, 20:03:18 via Wykop
  • 2
@michal1498: ja miałem pomysł, żeby zrobic operację i wyjąć jelito na wierzch i pompować do niego kał z zewnętrznego zbiornika, wtedy można by wysrać np. 100 kg kału na razu, coś wspaniałego
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
28.04.2026, 20:00:45
  • 18
nie mam motywacji by zostać gymcelem, słomiany zapał. Chyba na zawsze pozostanę skinny/skinny fat

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 20:01:30 via Wykop
  • 6
@CocoaGrower: pompki się fajnie ćwiczy
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 19:11:45
  • 4
Moim marzeniem jest zostać fakecelem, tylko jak?
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
28.04.2026, 19:13:09 via Wykop
  • 3
prycz i shitpostuj na tagu
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 19:05:52
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Timer_555
Timer_555
28.04.2026, 19:07:33 via Android
  • 3
@samotcel: tak zeby nie śmierdziało i nie trzeba bylo sprzątać i myć sie
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 19:05:14
  • 6
Witam wszystkie polskie thukle
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
28.04.2026, 18:45:40
  • 5
#przegryw jak normalnie zyc zarabiac pieniadze i cieszyc sie ze wszystkiego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 18:47:02 via Wykop
  • 3
@FiksQ: urodzić się z dobrą chemią w mózgu
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
28.04.2026, 18:46:05
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 18:46:41 via Wykop
  • 10
@Tired_: anonimowa p----------a mu się należy
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
28.04.2026, 14:05:14
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:08:50 via Wykop
  • 9
@re5ublimacja: no nie wiem, baby to straszne śluzary jak im się ktoś spodoba. Aż mi się przypomniało jak koleżanka się zachowywała w stosunku do kolegi z klasy, nawet dla niego to już było too much xD
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 17:49:38 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: dokładnie xD
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
28.04.2026, 14:29:04
  • 3
No robi wrażenie. Ciekawe czy tzipa pogrzewana/

#przegryw
Ulquiorra - No robi wrażenie. Ciekawe czy tzipa pogrzewana/

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:31:08 via Wykop
  • 2
@Ulquiorra: gdybym coś takiego miał, to bym użył z 10 razy i by się znudziło. Jak sobie wyobrażę ile roboty jest z utrzymaniem tego w czystości i ile to waży, to wolę raz dwa zwalić konia i mieć z głowy
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:39:37 via Wykop
  • 0
@Netanstachu: no tak, po każdym ruchaniu zdemontować cipę na części, wymyć dokładnie, wysuszyć. Lepiej żywą babę znaleźć bo myje się sama
  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
28.04.2026, 14:33:21
  • 22
#przegryw
Look of an average trucel
t4f9oy55 - #przegryw 
Look of an average trucel

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-25 171040

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:37:34 via Wykop
  • 2
@t4f9oy55: a tak naprawdę to tak
samotcel - @t4f9oy55: a tak naprawdę to tak

źródło: IMG_8699

Pobierz
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:33:56
  • 3
Na złodzieju czapka GORE
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragnipurake
Dragnipurake
28.04.2026, 14:27:13
  • 3
Się urodzić brzydkim chłopem na wsi to pozamiatane.

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:28:06 via Wykop
  • 4
@Dragnipurake: urodzić się to już jest chujnia
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
28.04.2026, 14:24:35
  • 17
Permanentna depresja od wielu lat. Brak chęci do robienia czegokolwiek, bo po co to wszystko? Po co się starać, skoro i tak moje życie będzie wyglądać tak samo? Nie lepiej żyć po linii najniższego oporu? Nie wysilać się i żyć z myślą, że jakoś to będzie?
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:26:46 via Wykop
  • 0
@Szary_Anon: lepiej, ale nie da się
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:22:49
  • 1
It’s over dla huopa
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biedakwsiowy
biedakwsiowy
28.04.2026, 14:12:05
  • 3
#przegryw
Przegryw kisi ogórki w spiżarni a oski kisi ogóra w Julce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:15:28 via Wykop
  • 2
@biedakwsiowy: ja nigdy nie kisił, nawet nie mam spiżarni
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 14:12:49
  • 1
Pokłóciłbym się z kimś
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
28.04.2026, 14:14:10 via Wykop
  • 3
@Empirycznyracjonalista: nie
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 28.04.2026, 11:32:45
  • 5
Cierpię na kompulsywne jedzenie banana
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
  • Strona 10 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking