No właśnie ja nie żaden oski jestem to wy mnie zrobiliście oskim. To tez mam te 186cm wzrostu i czasami pojadę na dyskotekę i na divy to już k---a wielki oski. To tyle w temacie
#przegryw
#przegryw

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-25 171040
PobierzMikroblogger
od 28.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#przegryw