Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
repunch
repunch

repunch

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 669
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 667
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 58
  • Dodane (14)
  • Komentowane (556)
  • Plusowane (97)
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
04.05.2026, 06:11:37
  • 947
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Autor
04.05.2026, 07:52:02 via Wykop
  • 60
Już myślałem, że shadowbana dostałem. Ale po prostu #lewandowska mi się dwa razy otagowało. Za to +18 wpis dostał i na niezalogowanym nie mogę obejrzeć.
  • Odpowiedz
milo77
milo77
04.05.2026, 09:57:02 via Android
  • 47
@Znachor_enjoyer GTA 6 wyglada zajebiście (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:38:34
  • 1333
Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce wyjechać przez przejścia dla pieszych?

#konfitura #samochodoza #prawojazdy
o__0 - Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
27.04.2026, 06:39:45 via Wykop
  • 606
@o__0: Tak, ale kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z pojazdu należy wysiąść i przeprowadzić go przez przejście dla pieszych
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
27.04.2026, 07:33:02 via Wykop
  • 485
kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z pojazdu należy wysiąść i przeprowadzić go przez przejście


@Tagliacozzo: @o__0: nie musi, bo to przejazd pieszo-samochodowy
skrytek - >kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z p...

źródło: 898492384

Pobierz
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
26.04.2026, 16:44:09
  • 985
Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-page-share
#latwogang
Mariuszzuk - Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-p...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaeres
kaeres
26.04.2026, 16:44:52 via Wykop
  • 373
@Mariuszzuk: top 10 momentow lajwa
  • Odpowiedz
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
26.04.2026, 16:45:20 via Wykop
  • 546
@Mariuszzuk: własnie na to czekała telewizja
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WojownikZbombasu
WojownikZbombasu
26.04.2026, 11:05:40
  • 26
Cześć nazywam się dżesika mercedes, pracuje w świecie mody #latwogang
WojownikZbombasu - Cześć nazywam się dżesika mercedes, pracuje w świecie mody #latwog...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-26 130502

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
26.04.2026, 11:00:03
  • 13
#latwogang To jest naprawdę niepojęte jak odrażające są te influencerskie szoniska.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
26.04.2026, 11:00:34
  • 16
#latwogang
Piotrek to nie serio anielską cierpliwość. Jak z moimi nerwami to bym ich tam r------ł wszystkich za ten młyn bezsensowny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
26.04.2026, 10:41:36
  • 416
#latwogang Wszystko dla dzieciaczków
adam-pajac - #latwogang Wszystko dla dzieciaczków

źródło: blanka

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WojownikZbombasu
WojownikZbombasu
26.04.2026, 10:42:23 via Wykop
  • 32
@adam-pajac: LETS GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
26.04.2026, 11:23:44 via Wykop
  • 187
@adam-pajac: te usta wygladaja jak odbyt pawiana. Nie obrazajac pawiana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chudykbr
chudykbr
26.04.2026, 09:25:00
  • 12
Ta akcja pokazuje że wam nigdy się nie dogodzi. Jest na wykopie tag przegryw gdzie goście ubolewają nad sobą i nic z tym nie robią natomiast Mirko to zbiorowisko takich młodych starych dziadów którym nigdy nic nie pasuje. Robią akcje zbierania hajsu- źle. Nie zrobiliby akcji- źle. Gwiazdy przychodzą aby promować dalej- źle bo to dla atencji. Gwiazdy by nie przyszły promować akcji- źle bo nie chcą udostępnić swoich zasięgów. Żygać się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....w
konto usunięte 26.04.2026, 09:25:57 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
26.04.2026, 09:34:16 via Wykop
  • 6
Jesteście takimi wielkimi moralniakami i


@chudykbr: ... i co roku robię paczki świąteczne dla lokalnego rodzinnego domu dziecka. Tak samo zamawiam karmę i co potrzebują do fundacji, z której wziąłem kiedyś psa i wiem, że oni są tą "dobrą fundacją". No i obowiązkowo 1,5% podatku - też na lokalne stowarzyszenie.

Nie słyszysz o tym, bo taka pomoc jest w 100% celowa i cicha, bo nie ma jak się na tym
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
26.04.2026, 09:26:06
  • 19
#latwogang
Akurat Wardęga tam jest na duży plus po wczorajszym problemie atencjuszy wiczornych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Latwo bedzie dla nich za mily a Wardega ma to towarzystwo w pompie i moze realnie zapanować nad ich czasem antenowym.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
25.04.2026, 17:40:45
  • 7
Tam jest tyle kudłów na podłodze, że gdyby w studiu nadawania transmisji doszło do morderstwa czy innej zbrodni, to technicy kryminalni palneliby sobie w łeb na miejscu.
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
20.02.2026, 20:24:39
  • 12
#mediolan2026
Upadek: "ma miejsce w każdym wyścigu"
Piotr Dębowski - COS NIESAMOWITEGO
wiktor-wkpl - #mediolan2026 
Upadek: "ma miejsce w każdym wyścigu" 
Piotr Dębowski - ...

źródło: 5675

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
20.02.2026, 20:26:08 via Android
  • 0
@wiktor-wkpl: JESTEM W SZOKU
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
15.04.2026, 20:54:02
  • 36
#mecz
Real należy odmurzynić w trybie natychmiastowym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek_zul
mietek_zul
15.04.2026, 20:54:59 via Wypiek
  • 1
@Vezz kilka lat za późno juz na to :D
  • Odpowiedz
ang33r
ang33r
ang33r
15.04.2026, 20:55:58 via Wykop
  • 0
@mietek_zul: ze dwa max
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.04.2026, 10:19:18
  • 1371
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD
Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy).
Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD
A przy okazji
vladi_putin - Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś ta...

źródło: alebydle

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
09.04.2026, 10:20:00 via mirko.proBOT
  • 93
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @vladi_putin ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 10 kwietnia 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
09.04.2026, 10:33:28 via Wykop
  • 78
@HAMSKLOSS89: Tak ulozylem zeby portfel trzymac xD To chwyt imitujący trzymanie siura xD
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
31.03.2026, 21:58:38
  • 44
#mecz Na wywiad z Lewym powinni ściągnąć odrzutowcem tego pana
plackojad - #mecz Na wywiad z Lewym powinni ściągnąć odrzutowcem tego pana

źródło: uid_aa5f831f849d5cf94bde845dc43122a11469436078978_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_fot-tvp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czaczkes
Czaczkes
01.04.2026, 02:21:58 via Wykop
  • 0
@plackojad: On już powinien tam być z urzędu :)
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
31.03.2026, 21:38:06
  • 35
#mecz
Hambercios - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
31.03.2026, 20:52:36
  • 35
Mam flashbacki z Euro 2008 kiedy z Austrią zagraliśmy totalna chujnie, uratował nas Boruc i cud, a na koniec i tak była wina sędziego według całego narodu xD teraz 3 bramki na własne życzenie i p---------e że to wina sędziego nie zmieni tego, że jesteśmy tragiczni w obronie #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.03.2026, 20:52:56 via Wykop
  • 2
@StdPtr: Popełniał błędy w obie strony
  • Odpowiedz
soniaker
soniaker
soniaker
31.03.2026, 20:54:15 via Wykop
  • 2
@StdPtr: howard webb jak ja go nienawidze
  • Odpowiedz
lskx
lskx
25.02.2026, 18:40:57
  • 39
#raportzpanstwasrodka

Najbardziej u Pająka podoba mi się w sumie to, że niby mieszka w Thai, spółka w HĄ KĄGU (nie taka dziura) a mail jest na gmailu.

Zapatrzył sie na jeevacation@gmail.com xD
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Najbardziej u Pająka podoba mi się w sumie to, że niby...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
25.02.2026, 18:42:06 via Wykop
  • 24
@lskx: umowmy sie, nie byl najostrzejsza kredka w piorniku....
  • Odpowiedz
Leicester
Leicester
25.02.2026, 18:45:13 via Wykop
  • 26
@lskx: Pisałem już że to najgorzej promowany scam ever. Wołaj od ludzi 10k $ za członkostwo i miej e-mail na gmail... Szkoda było kilka $ na prywatną domenę? Ja obstawiam dwa scenariusze: 1. Piotrek to debil 2. Piotruś wisi komuś gruby hajs więc łapie się brzytwy żeby na szybko przytulić kilkaset koła $.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking