Problem jest następujący. Mam sobie jakiś sygnał w wektorze x i chcę zastosować do niego pewne przekształcenia zdefiniowane jako funkcje foo* i bar*. Wynikiem ma być macierz o dwóch kolumnach z przekształceniami foo* w pierwszej i bar* w drugiej. Jak to zrobić w jakiś zwięzły i "fajny" sposób w pythonie, naiwne rozwiązanie z dwoma pętlami for już zrobiłem. Programuję długo w matlabie i tam można by użyć cellfun, to mój pierwszy większy
Nie śledzę w szczegółach tego co się dziej z Twiterem. Czy ktoś może mi coś wyjaśnić? Czy fandom Piżmaka i inna kuceria wierzy, że 80% pracowników to Julki z HR, cenzorzy od LPG i inne bezużyteczne sojaki, a Dobry Pan Elon zrobi z tym porządek zostawiając tylko tych Prawdziwych Programistów (TM)?
#mecz