Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
neurus
neurus

neurus

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2751
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 2430
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 43
Flacer
Flacer
30.01.2020, 20:29:24
  • 0
Jest jakiś program który zapisuje logi zmian napięcia na zasilaczu? Komputer mi się wyłącza w randomowych momentach a temperatura i napięcia niby w porządku.

#komputery #informatyka #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 31.01.2020, 12:57:50
  • 0
@Flacer: miałem tak samo na ryzenie 1600. Sprawdź temperatury w occt prz teście zasilacza u mnie pomogło czyszczenie i wymiana pasty.
  • Odpowiedz
Bonifacy13
Bonifacy13
17.01.2020, 16:46:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy połączenie GTX 1660 SUPER 6GB z Ryzen 5 2600 i płyta główna Gigabyte B450M dsh3. To dobry pomysł? Czy szukać tańszej grafiki która będzie w pełni wykorzystana.

#pcmasterrace #komputery #sprzetkomputerowy #gry #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 17.01.2020, 18:12:29
  • 0
@Bonifacy13: pomysł jest ok, a procek sobie spokojnie poradzi.
  • Odpowiedz
RozowaZielonka
RozowaZielonka
07.12.2019, 10:17:57
  • 1
#metroexodus jaka ta gra jest jednak denna, przecież ona się kończy gdzieś w połowie a finalna misja jest tak denna że byłam bardziej zażenowana i mialam ochotę rzucic pada.
Zakończenie tez nie lepsze, atrem zdycha bo skosnooki mi został na pustyni xD no ludzie
tylko ja mam wrazenie ze ta gra została okrojona z contenu ze ja p------e?
dobrze ze mialam ja w gamepassie a nie zaplacilam 300 zł
#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 07.12.2019, 21:38:39
  • 1
@RozowaZielonka: też mi skośnooki został na pustyni, a zakończenie miałem dobre
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 21.10.2019, 18:12:46
  • 0
Mirki mam problem, po kolei padają mi rybki - molinezje czarne i otoski. Robią się najpierw apatyczne, leża na dnie albo bez ruchu przy powierzchni a potem padają. Do samego końca normalnie jedzą. Zbiornika ma 40l, kaskada aquaclear, ph 7,5 no3 poniżej 10, no2 i amoniaku brak. Co robić i jak żyć :) ??
#akwarystyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus
Autor
21.10.2019, 18:36:14
  • 0
zbiornik ma 6 miesięcy. Na początku były 3 molinezje i 3 otoski. Moli się rozmnożyły i było 3+5. starsze zaczęły padać koło lipca, a teraz padła jedna młoda. Otoski wypadły w międzyczasie. kopiłem 3 nowe ale juz widze ze jeden jest nieswój.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus
Autor
21.10.2019, 18:41:59
  • 0
aaa no i mam jeszcze 2 danio ale ich nic nie rusza.
  • Odpowiedz
D.....x
D.....x
konto usunięte 21.08.2019, 15:04:25
  • 1
Mam te pamięci RAM
CMK16GX4M2B3000C15
https://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-lpx-ddr4-16-gb-3000mhz-cl15-cmk16gx4m2b3000c15-776617/

Na płycie głównej MSI Tomahawk B350 i Ryzen 1600 na pokładzie działają mi domyślnie jak na załączonym screenie...
Jest jakiś sposób aby ustawić je na 3000? Czy raczej lipa?
D.....x - Mam te pamięci RAM
CMK16GX4M2B3000C15
https://www.morele.net/pamiec-corsa...

źródło: comment_RmknFTD9v4yVb7n4S9LutSau1E7MCyvQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 21.08.2019, 17:09:23
  • 0
@Dajlaxx: mam dokładnie taki sam zestaw co ty i śmiga. Bios masz zaktualizowany bo przed aktualizacja pamiętam że też nie działał.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
07.05.2019, 08:57:14
  • 38
#anonimowemirkowyznania
tl;dr: wpakowałem się w takie relacje z różową, że teraz nie mam za co kupić jej pierścionka.
Long story: mieszkam z różową w jej mieszkaniu. Od zawsze nie umiałem gospodarować pieniędzmi mimo tego, że nie zarabiam najniższej krajowej. Za to różowa chyba magicznie mnoży hajs na koncie, zawsze pilnuje wszystkich opłat, wydatków, oszczędności itp.
Jak się wprowadzałem to sam poprosiłem, żebym mogł jej wysyłać na konto całą wypłatę minus
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 07.05.2019, 18:31:16
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: kredyt odnawialny (debet), tyle to dostaniesz bez wychodzenia z domu na podstawie wpływów na konto.
  • Odpowiedz
supra107
supra107
13.04.2019, 20:16:03
  • 1
Mirki, jaką fajną mysz do gier polecicie? Tak coś do 250zł. Myślałem nad Logitechem G502, ale może jest coś lepszego co warto obejrzeć.
#pcmasterrace #komputery #informatyka
supra107 - Mirki, jaką fajną mysz do gier polecicie? Tak coś do 250zł. Myślałem nad L...

źródło: comment_wfB9lBmYzGVjY6yXLmF47pojrTw9IkXr.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 13.04.2019, 22:05:40
  • 0
@supra107: też mam, bardzo mi pasuje.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 24.03.2019, 21:01:18
  • 0
KUBA!!!!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 21.03.2019, 21:11:22
  • 0
kurde aż sie wzruszyłem
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....I
P.....I
konto usunięte 10.03.2019, 01:05:01
  • 1
Szkoda że Artem Ginie :( a Ania wyzdrowieje
#gry #metroexodus #pc #pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 10.03.2019, 13:16:40
  • 0
@PolakAteistaMocnyII: no oprócz tego że raczej nie koniecznie.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 12.02.2019, 14:50:40
  • 0
Mirki pytanie jest, Komp zaczął mi się resetować bez żadnych bluesreenów w losowych momentach. Nawet podczas robienia testów w memtest. Mem test wykrył ponad 400 błędów. Sprawdzać coś jeszcze czy odsyłać od razu ram na gwarancji. Dodatkowo occt sie wyłącza przy testowaniu cpu i zasilacza bo procek grzeje się do 85C, wiec coś jest skopane mocno.
Konfiguracja:
ryzen 1600
msi b350 tomahawk (bios aktualny
Corsair Vengeance LPX 2x8 GB,3000MHz, CL15 ( na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus
Autor
12.02.2019, 15:10:27
  • 0
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: mogę jeszcze dodać ze w spoczynku procek ma ok 37C, podczas grania było pewnie koło 57C, memtest też nie pokazywał jakiś znaczących temperatur.
  • Odpowiedz

661

Darude - ''Sandstorm'' w wykonaniu orkiestry symfonicznej

Darude - ''Sandstorm'' w wykonaniu orkiestry symfonicznej

"Sandstorm" by Darude @ IGNITE Symphonic Dance Anthems, Vivid Sydney

mauron
z
youtube.com
dodany: 28.02.2018, 21:40:32
  • 66
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    muzykaelektroniczna
  • #
    orkiestra
  • #
    darudesandstorm
  • #
    mirkoelektronika
neurus
neurus
neurus 01.03.2018, 15:46:16
  • 13
@YaYco: Insomnia z 51min to jest mistrzostwo
mccloud
mccloud
mccloud
20.01.2018, 18:52:53
  • 154
Czy w obecnych czasach #przysmakswietokrzyski jest jeszcze gdzies do kupienia?
#gimbynieznajo ? ;)
mccloud - Czy w obecnych czasach #przysmakswietokrzyski jest jeszcze gdzies do kupien...

źródło: comment_ZIwk8PncQ3HplxFc2KbqxZfKXF8KLbsD.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 21.01.2018, 00:22:25
  • 0
@mccloud: w warszawie w simply można kupić
  • Odpowiedz

114

"Interstellar": czy ten film się kiedykolwiek zestarzeje? Niesamowite kulisy

"Interstellar": czy ten film się kiedykolwiek zestarzeje? Niesamowite kulisy

Z każdym kolejnym seansem, ten film jest dla mnie coraz lepszy. Przy okazji, warto zobaczyć niesamowite zakulisowe fotki pokazujące ogrom pracy przy tej produkcji. Nic dziwnego, że film się porównuje do "Odysei 2001" Kubricka.

bukins
z
filmyfantastyczne.pl
dodany: 01.11.2017, 19:19:46
  • 72
  • #
    film
  • #
    scifi
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    wejscieodzakrystii
  • #
    fantastyka
neurus
neurus
neurus 02.11.2017, 16:03:43
  • 0
Ja mam inny problem z tym filmem. Tak jak inni piszą że muzyka bardzo dobra - zgadam się, dziury w logice - można wybaczyć, za mało naukowy i nie wszystko wyjaśnione - na to też można przymknąć oko, to tylko film. Ale dlaczego to musi być tak patetyczne i wzniosłe? Ta wszystkie pełne patosu monologi wciśnięte w usta Michaela Caine'a były nie do zniesienia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Enzo_Molinari
Enzo_Molinari
06.10.2017, 09:36:54
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neurus
neurus
neurus 07.10.2017, 13:02:44
  • 0
@bartowsky: off topic. Moge spytać jak u ciebie ramy sie sprawują, bo moje corsair 2x16 idą na max 2666Mhz? ta sama platforma.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 07.10.2017, 17:00:59
  • 0
@bartowsky: mi działa 2966 9/10 razy a potem pikanie i restarty przy włączaniu. te 2800 ustawiałeś manualnie czy ramtryit? Właściwie to nie wiem też czy jest sens się bawić, czy różnica między 2666 a 2800 będzie tak znacząca żeby to odczuć.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 07.10.2017, 17:08:02
  • 0
@bartowsky: a byłbyś tak miły i spojrzał na te ustawienia to przetestuje:)
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 07.10.2017, 19:13:08
  • 0
Dzięki dobry człowieku.
  • Odpowiedz
neurus
neurus
neurus 21.09.2017, 15:31:01
  • 1
Witam mirki. Chciałbym trochę odświeżyć swojego peceta. Używam go do pracy (Adobe PS + AI otwarte jednocześnie,duże pliki, dodatkowo z 10 zakładek w przeglądarce i program pocztowy), a po godzinach Wiedźmin, Fallout itp. Myślałem o Ryzen 5 1500X, chyba że polecicie coś sporo lepszego w podobnej cenie. Doradźcie jakąś płytę główną ATX i chyba RAM bo to co mam raczej nie przejdzie (16GB DDR 3 1333Mhz). Mam już dyski SSD i HDD,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
21.09.2017, 16:20:18
  • 0
@neurus: ryzen 1600, ram ddr4 ~3000 Mhz. Zobacz jaki ram polecaja na pure pc
  • Odpowiedz
FlameVinci
FlameVinci
21.09.2017, 18:53:32 via Android
  • 0
@neurus choć chciałbym żeby było inaczej, ale do Adobe tylko Intel. Adobe potrzebuje mocnego jednego wątku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.12.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia