Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko239
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
misieg8

misieg8

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2855
  • Znaleziska 1528
  • Mikroblog 1327
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
RodowitySloik
RodowitySloik
11.12.2024, 14:30:24
  • 0
hej Miraski na tagu #pcmasterrace #komputery #laptopy Mam możliwość kupna lapka z 1.000zł zniżką z powodu jak to określił sprzedawca "duch (backlight bleed)". To panel IPS. Dajcie znać pls czy warto kupić, szczególnie po prawej stronie jest taka wąska smuga/jakby kabel.
RodowitySloik - hej Miraski na tagu #pcmasterrace #komputery #laptopy Mam możliwość k...

źródło: lap_photos

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 11.12.2024, 14:35:33 via Wykop
  • 0
czy to jest wada? nie, kiepskie panele IPS tak maja. widzialem to zwlaszcza w lapkach lenovo. najlepsze matryce robi LG i Samsung.
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 11.12.2024, 14:19:03
  • 0
#fotografia hej! jaki skaner do starych slajdow i klisz polecacie? chodzi o rozsadna jakosc i cene tak gora 300PLN?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

399

Co dalej z TVN i Polsatem? Donald Tusk zabrał głos

Pokaż treści 18+

Co dalej z TVN i Polsatem? Donald Tusk zabrał głos

Stacje TVN i Polsat zostaną wpisane na listę firm objętych ochroną. Poinformował o tym Donald Tusk. "Chcę potwierdzić te plotki czy pogłoski o tym, że na Wschodzie odnajdujemy zainteresowanych ewentualnym przejęciem mediów albo wpływaniem na pracę mediów w Polsce."

smutny_przerebel
z
onet.pl
dodany: 11.12.2024, 11:40:35
  • 377
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    telewizja
  • #
    polsat
  • #
    tvn
misieg8
misieg8 11.12.2024, 12:07:00 via Wykop
  • 5
no ale jak to? przeciez obajtek mowil ze bedzie chodzil do tvn-u jak do siebie XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

609

Za niski na randki. Fragment książki Najgorsze randki świata Agaty Romaniuk

Pokaż treści 18+

Za niski na randki. Fragment książki Najgorsze randki świata Agaty Romaniuk

Poniżanie, wyśmiewanie i kończenie randek jeszcze zanim się zaczęły - rzeczowy reportaż (i książka) ukazujący beznadziejną sytuację współczesnych nieidealnych facetów na polskim rynku matrymonialnym

pra_bart
z
magazynpismo.pl
dodany: 08.12.2024, 16:46:17
  • 369
  • #
    przegryw
  • #
    rozowepaski
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
misieg8
misieg8 09.12.2024, 12:30:20 via Wykop
  • 2
tak dalej robcie promocje tego gowna przed swietami :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

513

Stagnacja i spadek wynagrodzeń w IT. Takich danych w branży nie było od lat

Stagnacja i spadek wynagrodzeń w IT. Takich danych w branży nie było od lat

Zarobki 7% specjalistów IT spadły w ostatnich 12 miesiącach, a kolejnych 36% nie zmieniły się nominalnie. Przy wysokiej inflacji to oznacza realny spadek wynagrodzeń ponad 40% badanych - wynika z najnowszego raportu Awareson.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 08.12.2024, 10:21:31
  • 295
  • #
    praca
  • #
    pracait
  • #
    programista15k
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
misieg8
misieg8 09.12.2024, 09:17:26 via Wykop
  • 5
jako programisci swoimi dzialaniami musicie uzaleznic firme w ktorej aktualnie pracujecie od was tak byscie byli niezastapialni lub wasze zastapienie stalo sie nieoplacalne. jak to zrobic? jest na to pare sposobow :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

594

100 000 USD na Bitcoinie stało się rzeczywistością!

100 000 USD na Bitcoinie stało się rzeczywistością!

To, co kiedyś wydawało się snem, dziś jest faktem! Bitcoin właśnie przebił barierę 100 000 USD, zapisując się na nowo w historii finansów. Czy to dopiero początek globalnej rewolucji? Co sądzicie o przyszłości BTC?

Kone1963
z
binance.com
dodany: 05.12.2024, 02:47:20
  • 392
  • #
    kryptowaluty
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    bitcoin
  • #
    inwestycje
misieg8
misieg8 05.12.2024, 15:45:39 via Wykop
  • -1
moj kolega z bylej roboty, "znafca" ktory jaral sie analiza techniczna i udawal ze jest drugim zaorskim twierdzil ze spadnie do 0 :XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misieg8
misieg8 05.12.2024, 15:53:41 via Wykop
  • 2
@Rubbik: niedlugo panstwa beda splacac swoje zadluzenia wzgledem siebie poprzez przelewy BTC - no bo po co banki jak mozna to zrobic od reki?

273

22-letni piłkarz runął na murawę. Dramat w Serie A

22-letni piłkarz runął na murawę. Dramat w Serie A

Edoardo Bove - 22-letni piłkarz Fiorentiny - trafił do szpitala po tym, jak upadł na murawę w czasie meczu z Interem Mediolan w Serie A. Sportowiec był reanimowany. Spotkanie przełożono je na inny termin.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 01.12.2024, 19:28:10
  • 142
  • #
    mecz
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    seriea
  • #
    inter
  • #
    fiorentina
misieg8
misieg8 02.12.2024, 15:42:56 via Wykop
  • -3
pewnie poszczepienne zapalenie miesnia sercowego :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misieg8
misieg8 29.11.2024, 09:12:17
  • 7
#tenis po tym skandalu dopingowym smród za Iga będzie się ciągnął już przez całe życie a nie tylko po wizycie w toalecie po przegranym pierwszym secie...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
konto usunięte 29.11.2024, 10:27:52 via Android
  • 2
@misieg8 zdecydowanie, niestety sposób że dowiadujemy się o tym jak już wróciła na kort nie pomaga. Kibice tenisowi są mocno poirytowani, że to kolejny taki przypadek.
  • Odpowiedz

418

"Studia" Szymona Hołowni na Collegium Humanum. Nowe ustalenia w sprawie marszałk

Byli pracownicy Collegium Humanum twierdzą, że Szymon Hołownia widniał na liście studentów i został mu wystawiony dyplom

rysio77
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.11.2024, 07:28:37
  • 154
  • #
    polska
  • #
    holownia
  • #
    polska2050
  • #
    tusk
  • #
    polityka
misieg8
misieg8 28.11.2024, 22:04:05 via Wykop
  • -1
podaje wam moja strategie na wybory prezydenckie: w I turze na Chołownie, w II turze na mniejsze zło :) dziekuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misieg8
misieg8 28.11.2024, 14:56:12
  • 7
#tenis igusia na dopingu, brala melatonine
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 27.11.2024, 19:17:43
  • 0
#olx kupowaliscie na OLX laptopa? podobno z przesylka OLX mozna odeslac w ciagu 24h - polecacie ten sposob?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
27.11.2024, 19:19:58 via Wykop
  • 1
@misieg8: możesz odesłać tylko jak udowodnisz, że nie jest zgodny z opisem i stanem jaki deklarował sprzedawca

to nie jest zwrot a program ochrony kupujących
  • Odpowiedz
heksengerg
heksengerg
27.11.2024, 19:22:35 via Android
  • 2
@misieg8 @Catmmando jak wyśle ci laptopa jakiegokolwiek, ale nie tego co w opisie, to też system zaakceptuje transakcje i zwrotu nie dostaniesz. OLX to tylko z odbiorem własnym.
  • Odpowiedz
damyrade
damyrade
damyrade
21.11.2024, 09:22:27
  • 0
Jak to wygląda teraz na #revolut jeśli chodzi o sprzedaż #kryptowaluty ? Załóżmy że mam #bitcoin na 10k PLN i chcę to sprzedać. Czy revo przesyła jakieś info do US o tym że wymieniłem sobie u nich krypto na PLN?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 21.11.2024, 10:27:48 via Wykop
  • 0
@damyrade: te btc na revolucie to sciema bo tak naprawde nie mozesz ich wyplacic na prywatny portfel :)
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 21.11.2024, 12:26:11 via Wykop
  • 0
@kociub: mozna wyplacic bitcoiny z revoluta na prywatny portfel btc?
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 21.11.2024, 18:21:47 via Wykop
  • 0
@Obruni: oo to dzieki za info nie wiedzialem
  • Odpowiedz
123sl
123sl
21.11.2024, 09:51:00
  • 6
#bitcoin Dzień dobry!
123sl - #bitcoin  Dzień dobry!

źródło: 1000045673

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 21.11.2024, 10:14:38 via Wykop
  • 3
@123sl: dzien dobry i smacznej kawusi :)
  • Odpowiedz
tether69
tether69
13.11.2024, 15:49:11
  • 0
chore, ze ludzie placa tyle za 1 bitka xd
#kryptowaluty
#bitcoin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 13.11.2024, 16:15:45 via Wykop
  • 0
@tether69: chore jest to ze ludzie wysylaja emaile zamiast pisac listy na kartce i wysylac je na poczcie XD
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 13.11.2024, 15:52:07
  • 0
#bitcoin łoo panie co tu sie dzieje dajcie odpoczac nie tak szybko :P
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OVHcloud
OVHcloud
13.11.2024, 12:49:18
  • 335
Cześć!

Nazywam się Kuba Słociński, od 500 lat związany z OVHcloud ( ͡° ͜ʖ ͡°), obecnie jako Product Manager zajmujący się produktami sieciowymi. Na co dzień pracuję w biurze we Wrocławiu m.in. razem z naszymi zespołami R&D. 31 października tego roku wypuściliśmy nowe serwery dedykowane Game z procesorami AMD Epyc.

Trochę zajęła nam praca nad samymi serwerami, ale też nad siecią i systemami ochrony. Po wielu konsultacjach z użytkownikami, m.in. na githubie, Discordzie,
OVHcloud - Cześć!

Nazywam się Kuba Słociński, od 500 lat związany z OVHcloud ( ͡° ...

źródło: jakub-slocinski_ovhcloud

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 13.11.2024, 14:58:00 via Wykop
  • 2
@OVHcloud: mam u was domeny ale panel to macie chyba najbardziej chuujowy na rynku
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
13.11.2024, 08:00:10
  • 1204
Codziennie wstaję o 3:40. Budzik o tej porze brzmi jak krzyk dziecka w nocy – niespodziewany, przeszywający każdą komórkę w moim ciele. Serce uderza szybciej, zanim umysł zdąży się w pełni obudzić. Te wczesne pobudki stały się moją rutyną, niemal odruchową. Sięgam po przygotowane dzień wcześniej ubrania, twarz przemywam lodowatą wodą, a ręce, znając każdy krok na pamięć, sięgają po szczoteczkę do zębów.

Wrzucam do plecaka dwa serki wiejskie i banana – zestaw,
Wojciech_Skupien - Codziennie wstaję o 3:40. Budzik o tej porze brzmi jak krzyk dziec...

źródło: silownia

Pobierz
  • 281
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 13.11.2024, 14:55:44 via Wykop
  • 2
dzizas jakbym wstal o 3:40 to bylbym zombie przez caly dzien. ja klade sie spac o polnocy i wstaje o 9 rano :XD
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 11.11.2024, 18:35:29
  • 0
#bitcoin czy zaorski sie podniesie po tym szorcie bitkojna?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mavos
Mavos
Mavos
11.11.2024, 18:44:09 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
maggotbrain15
maggotbrain15
11.11.2024, 18:54:33 via Wykop
  • 0
@misieg8: on nie gra za swoje, tylko za kradzione (zescamowane) pieniądze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 28
  • Strona 19 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking