Sikorski grzmi: ODEBRAĆ Ukraińcom socjal!

"W Niemczech dostaje się 530 euro plus czynsz, jeśli jest się uchodźcą z Ukrainy"
z- 135
- #
- #
- #
- #
- #
- #

"W Niemczech dostaje się 530 euro plus czynsz, jeśli jest się uchodźcą z Ukrainy"
z
Nie warto, w skrócie zniknęło mi 8 palet, nie widzieli kamer lub wiedzieli że nic im nie zrobią, po 20 dniach mam umorzenie z powodu niskiej szkodliwości społecznej, mimo że widać wszystko nic nie zrobili. Wrzucam jako ciekawostkę - w tym momencie po początkowych nerwach całe zajście mnie śmieszy :)
z
Większość z was będzie dzisiaj jeść pierogi, wobec czego przypominam ten wspaniały utwór muzyczny. O rany, rany, placek rozwałkowany, kapustą i grzybami faszerowany.
z
jak ma ktoś chęci to zrobiłem serwer i wrzuciłem stare skiny świąteczne. Klimat nie do podrobienia z dawnych lat.. jak ktoś ma ochotę to wpadajcie zrobimy może pare rundek w ET:) to wpisujecie w konsoli (~) /connect 46.29.21.219:27315 serwer jest 24/7 pozdro
z
Kacapy chyba zadowolone. Filmik opublikowany przez Dowództwo Oddziałów Szturmowych Sił Zbrojnych Ukrainy
zRocznica
od 31.07.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking