Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
m_ba

m_ba

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5013
  • Znaleziska 1553
  • Mikroblog 3460
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 9
Photoeditor
Photoeditor
Photoeditor
15.05.2025, 09:23:06
  • 1
A dziś jak czujesz?

#bitcoin #kryptowaluty

Jaka cene za 1 btc zobaczymy najpierw?

  • 112000$ 56.7% (38)
  • 92000$ 43.3% (29)

Oddanych głosów: 67

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 15.05.2025, 09:34:57 via Android
  • 1
@Photoeditor zależy jak smimem z bohdanoffami się dogadają. My nic nie czujemy.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
15.05.2025, 07:40:46
  • 2
Bitek -1,5% a alty po kilkanaście procent na minusie, wracamy do normalności kochani (ʘ‿ʘ)

#kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 15.05.2025, 08:28:17 via Android
  • 1
@sikpi niebawem czas zakupow. Ciekawe czy p----------e to co zarobiłem :D. Wtedy będę prawdziwym wykop inwestorem.
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 14.05.2025, 17:09:58
  • 2
Jedziesz maleńki w dół
#kryptowaluty
m_ba - Jedziesz maleńki w dół
#kryptowaluty

źródło: temp_file8521675335928571641

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba
Autor
14.05.2025, 17:28:35 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba
Autor
14.05.2025, 17:59:31 via Android
  • 5
@SaintWykopek nic trudnego, klikasz short i modlisz się żeby poszło w dobrą stronę (✌ ゚ ∀ ゚)☞. Z fartem
  • Odpowiedz
neverwinternights
neverwinternights
neverwinternights
14.05.2025, 14:03:08
  • 2
JPMorgan wykonało pierwszą publiczną transakcje stokenizowanych obligacji skarbowych przy użyciu Chainlink i Ondo

https://webzero.pl/jpmorgan-wykonalo-pierwsza-publiczna-transakcje-stokenizowanych-obligacji-skarbowych-przy-uzyciu-chainlink-i-ondo/

#kryptowaluty #chainlink #ondo #jpmorgan #bitcoin
neverwinternights - JPMorgan wykonało pierwszą publiczną transakcje stokenizowanych o...

źródło: JPMorgan-wykonalo-pierwsza-transakcje-stokenizowanych-obligacji-skarbowych-przy-pomocy-Chainlink

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 14.05.2025, 17:13:40 via Android
  • 2
@neverwinternights ondo oczywko wystrzeliło tuż po newsie. Insiderzy to mają klawe życie :/
  • Odpowiedz
elementarz1
elementarz1
14.05.2025, 17:06:01
  • 3
X
#bitcoin
#kryptowaluty
elementarz1 - X
#bitcoin
#kryptowaluty

źródło: image

Pobierz

Bitcoin powyżej miliona jeszcze w tym roku?

  • Tak 47.8% (33)
  • Czemu nie 52.2% (36)

Oddanych głosów: 69

elementarz1 - X
#bitcoin
#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 14.05.2025, 17:08:01 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 14.05.2025, 06:40:32
  • 2
Weź ktoś kup żeby spadło, chce znow kupić i być na fali elo joł :/. Teraz to za drogo.

#kryptowaluty #ethereum
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VeresOn
VeresOn
VeresOn
14.05.2025, 06:44:49 via Android
  • 2
Marzenie żeby jeblo do 60k ale bym się obkupil
  • Odpowiedz
assninja
assninja
14.05.2025, 15:56:01 via Wykop
  • 1
@jekielekdesign: to daytrading, od tego czasu zdążyłem wszystkie je sprzedać po 104 i potem odkupić po 103100 xD i tak się dzieje życia cud
  • Odpowiedz
DK13_Design
DK13_Design
13.05.2025, 14:01:55
  • 4
Dama z Padlinką. Kiedyś narysowałem dla zabawy w szkicowniku, a teraz jest dostępna na koszulkach na OtherTees!
Kolejne wersję znanych obrazów już się tworzą.
Koszulkę można zgarnąć tu:
https://www.othertees.com/shop/product/2319/Lady-With-An-Ermine

Jaki znany obraz chcielibyście zobaczyć w mrocznej wersji? ;)
DK13_Design - Dama z Padlinką. Kiedyś narysowałem dla zabawy w szkicowniku, a teraz j...

źródło: dama biala kopia

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 13.05.2025, 14:05:03 via Android
  • 2
@DK13_Design bonus bgc jak rzyga
  • Odpowiedz
Ado3lo1806
Ado3lo1806
Ado3lo1806
13.05.2025, 13:40:50
  • 3
Ktoś rozkminiał jak wyjść z krypto omijając 19%?, pomyślałem o Trzymaniu krypto na Hotwallet bez KYC jak ledger, później wypłata przez bitomat do 1k€ dziennie lub kantor po przez coinomi. Revolut jest już bankiem, zen również zbiera informacje…. P------e czasy #kryptowaluty #btc
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 13.05.2025, 13:57:44 via Android
  • 1
@Ado3lo1806 jako dodatek polecam bitrefill.com itp. . Zakupy w biedrze i rtv euro agd przynajmniej zrobisz.
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
12.05.2025, 19:41:07
  • 1
Z ciekawości - czy korzystanie z Polymarket jest legalne w Polsce?

#kryptowaluty #ethereum #polygon #polymarket
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 12.05.2025, 21:11:16 via Android
  • 0
@damienbudzik nie jest legalne, vpn + revolut i sobie zalegalizujesz.
  • Odpowiedz
BedzieDobraGra
BedzieDobraGra
12.05.2025, 13:38:21
  • 1
#kryptowaluty Czy Ci, co używają Binance też widzą właśnie Błąd 502 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 12.05.2025, 14:35:40 via Android
  • 0
@BedzieDobraGra u mnie wszystko działa, ale na telefonie. Wyplata też.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
12.05.2025, 10:55:57
  • 2
#kryptowaluty
Dobra, wychodzę dzisiaj do stable coina na spocie. Jak urośnie to fajnie, jak spadnie to też fajnie bo wyjdę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 12.05.2025, 12:36:41 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: ja wyszedłem z eth przy $2200 ze wszystkiego i trochę żałuje na razie, później boli jak rośnie :P. Teraz czekam na jakiś dump i nie mam pewności czy się doczekam.
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 12.05.2025, 14:26:18 via Android
  • 0
@Wypokowicz93 no tak, wtedy na pewno spadnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4
11.05.2025, 17:27:12
  • 0
Jaką krypto kupić żeby nie było spadku w przeciągu najbliższych 3 miesięcy?
#krypto #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 11.05.2025, 17:38:02 via Android
  • 1
@Patryk4 wiadomo że DogElonMars, ostatni sensowny gracz na rynku
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 11.05.2025, 18:17:10 via Android
  • 0
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz proszę nie obrażać eterka mojego kochanego. Nie dość że to nie shitcoin to jeszcze dzięki niemu mam dziś obiad.
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 11.05.2025, 18:16:00
  • 0
Jesli mam portfelu "trochę" usdc w arbitrum to czy już mogę zapłacić za gas też w usdc po arbitrum?

Niby Pectra miała coś takiego wdrożyć, chyba że źle zrozumiałem? Czy to już jest zintegrowane w jakimś portfelu?

#kryptowaluty #ethereum #web3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
11.05.2025, 18:26:15 via Wykop
  • 1
@m_ba: na Rabby chyba można tak
  • Odpowiedz
ChlopiecNastepneDrzwi
ChlopiecNastepneDrzwi
ChlopiecNastepneDrzwi
11.05.2025, 09:11:48
  • 3
#kryptowaluty #binance #trump
ChlopiecNastepneDrzwi - #kryptowaluty #binance #trump

źródło: 1000025050

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 11.05.2025, 11:13:42 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
11.05.2025, 10:34:09
  • 1
Panowie inwestorzy. Chciałbym kupić trochę usdc za bitcoiny, gdzie mogę przeprowadzić bezpiecznie taką transakcję?

#btc #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 11.05.2025, 10:40:07 via Android
  • 1
@K-S- giełda binance, najprościej. Usdc po solanie, eth, eth l2. Ewentualnie simpleswap.io i podobne
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 11.05.2025, 11:10:02 via Android
  • 2
@K-S- wszystkie podstawy są w internecie, doedukuj się zamiast pytać randomow w necie bo utopisz hajs.
  • Odpowiedz
spotlessmind
spotlessmind
09.05.2025, 17:21:14
  • 12
Mirki, zrobiłem coś, ale nie wiem, czy się śmiać, czy płakać
Zamiast iść w klasykę i handlować cebulą na OLX albo otwierać bar z kebabem w Pcimiu Dolnym, postanowiłem… zrobić grę
Na Solanie (-‸ლ)
Tak, tej od tych wszystkich cudownych projektów, które kończą jako exit scam po 3 dniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Projekt się nazywa Baraboo — brzmi jak imię pokemona z Podlasia, ale to naprawdę gra.
Robię
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 09.05.2025, 18:15:31 via Wykop
  • 2
@spotlessmind: fajna gra, podoba mi się funkcja że można skakać, dużo emocji.
A tak na serio - jak zrobiłeś integrację portfeli web3 na stronie? Jest do tego jakiś framework? Bo widzę że u Ciebie jest to fajnie, klika najwazniejszych dodane i śmiga.
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba 09.05.2025, 11:47:14
  • 6
Zysk z eth zrealizowany (zakupy za ~1600). Mam nadzieję że nie wyszedłem za wcześnie ale po takiej pompie ryzyko korekty duże.

Pozdrawiam wszystkich co pisali że debil jestem i utopiłem kasę - pozdro, poćwiczcie.
Teraz to niech spada bo chce znowu kupić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#kryptowaluty #ethereum
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba
Autor
09.05.2025, 12:13:24 via Android
  • 1
@sikpi na razie przeczucia mnie nie zawiodły. Może jeszcze chwilę popompowac i spadnie z prostego powodu - większość dapps jeszcze nie jest dostosowana do nowych funkcji eth, więc to chwilowa euforia. Z nowymi wersjami np. uniswap i aave które w pełni wykorzystają nowe usprawnienia (+ może ktoś nowy pojawi się na rynku?) - myślę że dopiero poleci jeszcze dalej.
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba
Autor
09.05.2025, 12:38:15 via Wykop
  • 1
@44gts: dokładnie tak, tymczasowo do korekty tych wzrostów

@Velion tak trąbią wszędzie, dlatego nie jestem taki pewny. Jak wszyscy się jarają to wolę sprzedać - rynek jest bardzo manipulowany i obserwowany.

Nie chcę być za bardzo chciwy bo i tak ładnie z tego wyszedłem, a tak to sensowny profit przy małym ryzyku (według mnie, wiedziałem że 1500 za eth to promocja i lepiej nie przegapić)

A co będzie to
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba
Autor
09.05.2025, 15:19:26 via Android
  • 0
@Velion zobaczymy, na razie to widzę że momentum się wyczerpało, ciekawe na ile.
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
09.05.2025, 13:43:51
  • 7
Wasz Bóg trejdingu, dzisiaj shortuje a jutro wychodzi na $10k profitu przy 10% pompie.

#wyzwanie40k #bitcoin #kryptowaluty
UczesanyPedryl - Wasz Bóg trejdingu, dzisiaj shortuje a jutro wychodzi na $10k profit...

źródło: image_2025-05-09_154303202

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_ba
m_ba 09.05.2025, 14:56:45 via Android
  • 7
@sikpi również nie czaje o co chodzi, może o zazdrość? Sporo jego obserwacji rynku jest trafnych. Bardziej w---------y jest ten typek @Bitcoin_za_milion_USD z klapkami na oczach, zero konstruktywnej rozmowy z nim, nawet nie wiadomo czy cokolwiek posiada czy troll.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 27
  • Strona 8 z 27
  • >
  • shitposting

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking