Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lskx

lskx

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33910
  • Znaleziska 4570
  • Mikroblog 29340
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 64
B1ES
B1ES
15.06.2026, 19:34:20
  • 34
#raportzpanstwasrodka Ktoś chętny na suróweczkie?
B1ES - #raportzpanstwasrodka Ktoś chętny na suróweczkie?

źródło: 87982797298

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 15.06.2026, 20:24:41 via Wykop
  • 3
@B1ES: delikatny upscale z tego co jest, zadnych nacisków na ukazanie brudu.
lskx - @B1ES: delikatny upscale z tego co jest, zadnych nacisków na ukazanie brudu.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
15.06.2026, 20:15:58
  • 18
#raportzpanstwasrodka
Wolnosc kosztuje ... Maciej porownal ceny w Praktiker. Ten sam produkt w Niemczech 3,75€, w Bulgarii 4,50€.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Wolnosc kosztuje ... Maciej porownal ceny w Prak...

źródło: IMG_6887

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 15.06.2026, 20:22:48 via Wykop
  • 3
Ten sam produkt w Niemczech 3,75€, w Bulgarii 4,50€.


@JJtriple777: Sic mundus creatus est.

(Obstawiam, ze pomylil produkty)
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
15.06.2026, 17:22:41
  • 14
#raportzpanstwasrodka
Biedny Dareczek, Garbaczow z Hausmanem mieszają mu w głowie.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Biedny Dareczek, Garbaczow z Hausmanem mieszają mu...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 15.06.2026, 17:29:49 via Wykop
  • 13
@Knoblauch: zenujące nagranie. sam to wrzucil, alvbo mu Anal wrzucil. lepiej nie puscic filmeka niz puscic to.
  • Odpowiedz
Bercikzmc
Bercikzmc
Bercikzmc
15.06.2026, 17:01:12
  • 3
#raportzpanstwasrodka Tak się zastanawiam jakby, na przykład, taki Darek Mumin albo Megadolon wyzionął ducha tam w szatałapajstwie to co sie stanie z ich truchłami? Ktoś ich tam pochowa? Ale kto za to zapłaci. Przecież transport truchła będzie kosztować więcej niż ta nowa altanka Adama.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 15.06.2026, 17:17:15 via Wykop
  • 2
co sie stanie z ich truchłami?


@Bercikzmc: do mekongu jak mówił klasyk lekko potliwy i obrzydliwy
  • Odpowiedz
lskx
lskx 15.06.2026, 15:27:13
  • 24
#raportzpanstwasrodka

Pan Marcin już lata temu zachwycał nas swoimi fryzurami.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Pan Marcin już lata temu zachwycał nas swoimi fryzuram...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bimbas
Bimbas
Bimbas
15.06.2026, 16:06:23 via Wykop
  • 6
@lskx: Wspaniały gej bej
  • Odpowiedz
lskx
lskx 15.06.2026, 13:04:27
  • 27
#raportzpanstwasrodka

@Haussman_KW czekamy na recenzję burgera z tej wołowiny z Mercosur ;).
lskx - #raportzpanstwasrodka 

@Haussman_KW czekamy na recenzję burgera z tej wołowin...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
15.06.2026, 13:06:35 via Wykop
  • 22
@lskx: o k---a jasna
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
15.06.2026, 13:11:33 via Wykop
  • 19
@lskx: qźwa...obrzydliwe ma te pazy
B1ES - @lskx: qźwa...obrzydliwe ma te pazy

źródło: 349384384093843

Pobierz
  • Odpowiedz
lskx
lskx 15.06.2026, 10:57:02
  • 20
#raportzpanstwasrodka
lskx - #raportzpanstwasrodka

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bimbas
Bimbas
Bimbas
15.06.2026, 11:03:27 via Wykop
  • 10
@lskx: Łapy jak mechanik w MZK z lat 90'
  • Odpowiedz
ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
15.06.2026, 11:19:19 via Wykop
  • 4
@Bimbas: człowiek o wielu kompetencjach, który nie boi się też pracy fizycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tywon
tywon
tywon
15.06.2026, 08:31:35
  • 35
#raportzpanstwasrodka ciekawe czy Phana lubi palcówkę?
tywon - #raportzpanstwasrodka ciekawe czy Phana lubi palcówkę?

źródło: 1000069122

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 15.06.2026, 08:46:49 via iOS
  • 7
@tywon: to jest dobre. Lepsze niż ten oryginał niejakiego skolima
  • Odpowiedz
lskx
lskx 14.06.2026, 09:58:14
  • 0
#torrenty

https://www.filmweb.pl/film/Obsesja-2025-10094250

Ktoś z napisami? ew. jak dociągnąć napisy, totalnie wypadłem z obiegu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
Autor
15.06.2026, 01:42:49 via Wykop
  • 0
@Miroman: @rootboy @ubog

Dzieki Panowie. Faktycznie nie ma sensu tego brac w wersji cam.

Audio i
lskx - @Miroman: @rootboy @ubog 

Dzieki Panowie. Faktycznie nie ma sensu tego brac w...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
lskx
lskx 14.06.2026, 23:39:03
  • 13
#raportzpanstwasrodka

Technicznie lato sie jeszczenie zaczęło, ale myslicie, ze uda im się na zimę załatać tę drobną niedoskonałośc?
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Technicznie lato sie jeszczenie zaczęło, ale myslicie,...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
Autor
14.06.2026, 23:58:36 via Wykop
  • 2
nasra pianki i będzie git


@vulcanitu: to sie zateguje. sylykon i luks xD
  • Odpowiedz
renniferlopez2
renniferlopez2
14.06.2026, 19:25:24
  • 22
Obejrzałam kawałek live Mumina, gdy byli tam Alan i Hausmann. Przyznam że jestem zaskoczona, bo po tym co niektórzy pisali na tym tagu, myślałam że to osoba o kilka poziomów wyżej niż kambodżańskie towarzystwo. Cóż, zobaczyłam chamowatego prostaka z parciem na szkło, który myśli że jest lepszy od tamtych a w rzeczywistości jest taki sam. Widać zresztą jak świetnie się wśród nich czuje. Nie ma w nim nic ciekawego, dość prymitywny, ani
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 14.06.2026, 20:04:38 via Wykop
  • 5
Obejrzałam kawałek live Mumina, gdy byli tam Alan i Hausmann. Przyznam że jestem zaskoczona, bo po tym co niektórzy pisali na tym tagu, myślałam że to osoba o kilka poziomów wyżej niż kambodżańskie towarzystwo. Cóż, zobaczyłam chamowatego prostaka z parciem na szkło, który myśli że jest lepszy od tamtych a w rzeczywistości jest taki sam. Widać zresztą jak świetnie się wśród nich czuje. Nie ma w nim nic ciekawego, dość prymitywny, ani
  • Odpowiedz
lskx
lskx 14.06.2026, 17:15:25
  • 5
#raportzpanstwasrodka
#billy - do czarnolistowania
KamboBingo wyniki 14.06.2026

Dziś padło bingo az 3 razy a 4 osoby trafily wiecej niz 4.
Co ciekawe pierwszy raz w historii ktoś trafił Fulla 9/9 xD
lskx - #raportzpanstwasrodka 
#billy - do czarnolistowania
KamboBingo wyniki 14.06.20...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deevee1982
deevee1982
deevee1982
14.06.2026, 19:39:36 via Android
  • 0
@lskx: To jeszcze z tym dublowaniem zobacz :)
  • Odpowiedz
Glopper
Glopper
Glopper
14.06.2026, 15:03:42
  • 0
W której dzielnicy Lublina najlepiej kupić mieszkanie?
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i jedną z opcji, które mam na oku jest 60m^2 na Bronowicach, konkretnie ulica Wrońska od dewelopera MAK DOM.
Może jest tu ktoś, kto tam mieszka i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?
Chętnie też posłucham innych mieszkańców Lublina i ich doświadczeń.
Może w ogóle nie patrzeć na rynek pierwotny i zacząć rozglądać się na wtórnym ze względu na ceny?
#
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 14.06.2026, 17:07:36 via Wykop
  • 0
@Glopper: Sławin, czechów
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
13.06.2026, 10:50:55
  • 2
PTT otwiera rejestrację na dwie doby:
https://torrentinvite.org/topic/51633-otwarte-rejestracje-na-trackerach/page__st__10100#entry422858
#torrent #polishtorrent
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 14.06.2026, 10:37:10 via Wykop
  • 0
@Cesarz_Polski: czym to sie rozni od https://ext.to/ lub https://bitsearch.eu/

powaznie pytam xD
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
13.06.2026, 22:40:51
  • 0
Myślicie, że nasi Milusińscy oglądają Word Cup 2026? Kambodża, ich nowa ojczyzna, nie zakwalifikowała się do turnieju...

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 13.06.2026, 22:54:32 via Wykop
  • 0
ich nowa ojczyzna, nie zakwalifikowała się do turnieju...


@NAZWATYMCZASOWA: stara też
  • Odpowiedz
lskx
lskx 13.06.2026, 23:03:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lskx
lskx 13.06.2026, 17:52:04
  • 5
#raportzpanstwasrodka @PodNowymNiebem - to specjalny leak?

Była tu kiedyś dyskusja, jak Alan naprawdę ma na imię, bo jak na jego rocznik to raczej nie Alan.
Możliwe, że tak. Nie musiał podać prawdziwego, ale mamy co najmniej drugie ;).
lskx - #raportzpanstwasrodka @PodNowymNiebem - to specjalny leak?

Była tu kiedyś dys...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 19:47:24 via Wykop
  • 3
Alan Rafał Machaj?


@wsciekniety_waz: machaj bez "AI" ;)
  • Odpowiedz
lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 20:17:24 via Wykop
  • 0
co to do chooja wafla jest leak!? Jezu ja rozumiem ze tu każdy informatyk. Czasami to na serio nie wiem czy wam trzeba ruskiego angielskiego. Jprd (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


@DonJohnsonXIII: za duzo gralem w gry i sciagalem pirackich materiałów miedzy 1998 a 2004 chyba i weszło ;)
  • Odpowiedz
lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 22:15:07 via Wykop
  • 0
@DonJohnsonXIII:

Śląsk i tamtejszą mowę bardzo szanuję (część rodziny stamtąd pochodzi), ale sam po śląsku nie rozumiem ani słowa. Mój akcent to mix (zmiksowanie, połączenie, galimatias [borek]) Małopolski i Lubelszczyzny i Stamford pod Nju Jorkiem, więc wplątanie tu potomków Kaizera i Detroit jest warte odnotowania ;).

Mea culpa za tego „leaka”. Ponioslo mnie z robo-korpo slangiem ktory sam piętnuję
  • Odpowiedz
lskx
lskx 13.06.2026, 21:59:30
  • 2
#mecz
hymn brazylii brzmi jak muzyczka z bajki disneya pusszczanej o 19:00 <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 13.06.2026, 17:39:10
  • 8
#raportzpanstwasrodka

Cześć,
Gdyby znowu zniknęły filmy, "na wszelki wypadek" lost media od "RE" są dostępne tutaj:
https://mega.nz/folder/kuM30Ija#lbdQEK0DMzDVSj-G8ueqTg

Elo.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Cześć,
Gdyby znowu zniknęły filmy, "na wszelki wypadek...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 18:28:38 via iOS
  • 1
@Hexenbrenner: pewnie w doktora ;)
  • Odpowiedz
lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 19:49:12 via Wykop
  • 2
Ja też nie wiem, za dużo ich. Skupiam się na głównych bohaterach :)


@renniferlopez2: jesteś za młoda ;). obczaj pare filmow, to była główna oś Uniwersum. Ale zniknął tak samo szybko jak się pojawił, a wrazz nim jego archiwum nagrań ;). Już kiedyś tak jeden zniknął, tzw. Vlog Wojciecha czy tez Palmowy Wojciech.
  • Odpowiedz
lskx
lskx
Autor
13.06.2026, 20:28:34 via Wykop
  • 1
Ma ktoś jego archiwum ? :)


@zbyszek-krol: mam scr. z kanału, nic wiecej. jest na filmeku na kanale. Tamte by byly kopalnią.
  • Odpowiedz
galonim
galonim
13.06.2026, 19:56:03
  • 33
Ja nie wiem po co Ojciec Roku męczy się tak z tymi wyjazdami po składniki na każdego jednego hamburgera jakby mógł sobie podjechać do konkurencji i kupić już gotowego. Niecały kilometr od ZUO jest knajpa która podaje ładniejsze burgery niż jego za cenę 1,75 a nie 5 dolanów. Dorzuci do tego 9 frytek i bejczup a i tak wyjdzie na swoje. Mniej roboty, mniej przepalonego paliwa, a klient tak samo zadowolony

Jakby
galonim - Ja nie wiem po co Ojciec Roku męczy się tak z tymi wyjazdami po składniki n...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-13_215130_wanderlog.com

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx 13.06.2026, 19:57:26 via Wykop
  • 2
Ja nie wiem po co Ojciec Roku męczy się tak z tymi wyjazdami po składniki na każdego jednego hamburgera jakby mógł sobie podjechać do konkurencji i kupić już gotowego. Niecały kilometr od ZUO jest knajpa która podaje ładniejsze burgery niż jego za cenę 1,75 a nie 5 dolanów. Dorzuci do tego 9 frytek i bejczup a i tak wyjdzie na swoje. Mniej roboty, mniej przepalonego paliwa, a klient tak samo zadowolony


@
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27
  • Strona 2 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Kałasznikow
    od 01.06.2011

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 14.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.10.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Komentator
    od 12.09.2023

    Komentator
  • Człowiek miesiąca
    od 01.12.2024

    Człowiek miesiąca
  • Wykopowicz
    od 10.11.2025

    Wykopowicz
  • VIP
    od 25.01.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking